hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
26.4.2014 11:32 - Winnie
Pátek: ... tak na 80% ano.
Víkend: spíše ne.
Úterý: od cca sedmi.
26.4.2014 17:36 - Endrey
Verco, patek je u Tebe mozny?
Terko, patek zmen na 100%:)
Mirku, jel bys v patek autem a vyzvedl me autem u prace?
26.4.2014 18:22 - Assassin
Já počítal s tím, že úterý vyjde, a v pátek ani o víkendu už nejsem volnej. Snad ten příští týden v úterý, ale přiznám se, že nemám ani připravenou další hru. Nějak to teď na mě padá, deadliny, příprava na státnice, jaro, skoro už i ruka mého vedoucího:D


V téhle fázi ještě nejsem, ale skoro... skoro.
26.4.2014 20:39 - hadrian
Ach jo. :(
No tak ten další týden (úterý 6.5.) nemůžu slíbit na stopro. Ale vzhledem k tomu Assassinovu "snad" pro tenhle termín (6.5.) bych to stejně nehrotil. Buď nám to vyjde na toho 6.5. nebo ne.
Snad to všechno zvládneš Assassine, aspoň ti budeme držet pěsti.
26.4.2014 21:27 - Assassin
Možná by bylo dobrý vymyslet krizové řešení. Je jasný, že jak se to všechno bude blížit, tak budu muset omezovat svoje volnočasový aktivity. Samotný hraní mi třeba nepřijde až tak zatěžující, ale příprava hry je (alespoň pro mě) celkem na dlouho, a když už jsem doma, tak mám dost jiné práce.

Dneska jsem se ještě nechal uvrtat do toho, že budu dělat část příjimaček z jinýho oboru než studuju (ano, dokážu všechno, ale za jak dlouho), takže by možná bylo fajn si ujasnit, co bude s touto skupinou, pokud bych přestal DMovat. Jestli to zabalíme, na jeden až dva měsíce přerušíme nebo najdeme jinou alternativu.

hadrian: díky, hrozně rád bych řekl, že štěstí nerozhoduje, důležité jsou znalosti a dovednosti, ale nebyla by to pravda. Vůbec.

edit: některý gify k tématu "píšu diplomku" mi přijdou naprosto dokonalý.
27.4.2014 02:31 - Winnie
Plus minus vím, jak se cítíš, Luboši... Drž se, ono to půjde :-)

Krizové řešení: nevím, jak zbytek, ale u sebe coby maximální DM výkon vidím one shot a to si ještě docela fandím :D Takže bych byla pro počkat a doufat, že o státnicích a spol. budeš mít stále chuť a k tomu i čas hru vést :-)
Mezitím se nabízejí buď one-shoty (najde-li se ochotný režisér), popř. si můžeme zahrát nějaké deskovky, nebo jen tak zajít sednout a popít...
27.4.2014 03:22 - Winnie
...zahrát si něco bychom mohli už tenhle pátek, kdyby se vám chtělo :) Dříve proklamovanou BSG, vícekrát zmiňovaný Bang, poker, etc.... výběr je široký.
27.4.2014 04:37 - Winnie
27.4.2014 09:32 - hadrian
A tak nějaký one-shot by byl výborný, pokud by jeden udělala Winnie, tak já bych třebas taky nějaký připravil (nechtěli vy jste sejmout Regora?).

A další možnosti - setkání nějkde nad deskovkou (pokud mi někdo vysvětlí pravidla) by taky bylo fajne.

Ale viděl bych to spíš na příští týden, než na tento (počítal jsem jenom s úterkem, jinak to mám taky plný).

Taky vím, jak to Luboš má, zrovna jsem v něčem podobném.

Určitě nejsem pro zabalení, já to nemám jenom o tom hraní za 14 dní, ale rád se s vámi uvidím i jinak. ;)
27.4.2014 10:07 - Nerhinn
Jsem pro one-shoty, deskovky, i "jen tak". Zábavy je plno a vy jste moje oblíbená kumpanie.
27.4.2014 17:31 - Winnie
Na Čarodějnice už asi plány máte, co? .)
27.4.2014 19:32 - Endrey
Carodky, 30.4. jsem pro kazde upalovani..tj. muzu a rad se sejdu..
Dale pak 9.5. v patek by se dalo neco spachat u nas v Adamove (od Winnnie napr. one-shot nebo nejake ty deskovky atd.)
28.4.2014 00:00 - Nerhinn
Já obecně svátky neslavím, takže můžu jak na čarodky, tak do Adamova :)
28.4.2014 07:59 - Deputy
30,4 nemohu
9,5 zatím mam volno
28.4.2014 09:27 - hadrian
9.5. v pátek mohu!
Assassine, jak to máš s těma termínama 30.4. a 9.5.?
(myslíš, že bys Wiinie připravila na ten pátek one-shot? Nebo dáme nějakou deskovku, protože to bych taky rád zkusil? Ale one-shot je one-shot ;) ).

Já bych to nejradši z mého pohledu viděl seskládáno na akce třeba takhle: deskovka/cokoliv; one-shot, deskovka/cokoliv, one-shot... Alespoň bychom se vyblbli i nějak jinak. Jo a Roman má jakousi hru "Česko", ale o trošku radši bych zkusil ty varianty, co nadhazovala Winnie.
28.4.2014 09:29 - Nerhinn
Tak můžeme dát 30.4. nějakou deskovku (ti, kdo nebudou slavit) a 9.5. oneshot?
28.4.2014 09:37 - Endrey
Tak Verca s Lubosem vi, uz jsme to hrali. Mam jeste mimo to Evropu, Celosvetovy film (na teto hre jsme zjistili Lubosovi skvele kreslirske schopnosti:D) a Bang. Ale jsem taky pro nejakou tu hru, co navrhovala Terka.
28.4.2014 12:04 - Assassin
Já 30.4. nedávám. 9.5. snad ano. To by možná mohla být i normálně kampaň. Ale nejsem teď ve stavu, kdy bych mohl něco na 100% slíbit, když bude připravena alternativa, budu klidnější...
29.4.2014 09:03 - Winnie
30. dubna bych si ráda zahrála, ale jsem lehce nachcípaná... takže ideálně kdyby se těm, co mají čas, chtělo hrát deskovky u mě na Lesné :-) Od cca sedmi do jak se bude chtít. Jako bonus by k tomu byl širší výběr deskovek, protože jich většinu mám doma po ruce.

9. května bych volno mít měla... one shot jako zálohu se můžu pokusit připravit (když se nevyužije, nevadí, vydrží na jindy). Nahoďte mi prosím, co byste si rádi zahráli za postavy :)
29.4.2014 09:15 - Nerhinn
V jakém systému bys chtěla hrát?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11181211471558 secREMOTE_IP: 3.15.141.206