hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
6.5.2014 08:55 - Assassin
Já sám si svou páteční účastí nejsem příliš jistý :/
Ale pokusím se.
6.5.2014 11:00 - Winnie
Nemělo by to být naopak... že bys měl aspoň ráno cestu do práce kratší? :-)
7.5.2014 10:00 - hadrian
Assassine, ty se pokoušej. Winnie, ty nepokoušej :-).

Předpokládám začátek klasicky v 16:00?
7.5.2014 11:04 - Winnie
Brbly brbly... diplomacy check? ;-)

Jinak v pátek pořád moc nevím, kdy budu použitelná. Mění se to tak nějak průběžně.
8.5.2014 16:09 - Assassin
Nezlobte se, ale zítra nepřijdu. :/
8.5.2014 16:28 - hadrian
Nepřijdeš... Nevadí, tak zítra dojeď, když nemůžeš přijít. :)

(Jsem mistr řešitel.)
8.5.2014 19:02 - Endrey
Zmenila se situace, je tu se mnou hadrian a mohli bychom oba spat v Brne.

Takze jsou tu dve varianty:
1) Hrat deskovky budeme klasicky od 16:00 u Nerhinn a vecer se presunem na Lesnou.
2) Dame si sraz na Lesne a muzeme hrat bud u Winnie nebo v nejakem restauracnim zarizeni.
Oboje predpoklada, ze nabidka na spani u Winnie stale plati a ze Nerhinn by trebas mohla spat u Winnie taky (aby se vecer nemusela vracet pres cely Brno).

Winnie, Nerhinn, co by vam vyhovovalo vic?
8.5.2014 20:47 - Winnie
Člověk míní, jiný člověk mění a třetí v tom celém dělá ještě další bordel. Tím chci říct:

- pořád ještě netuším, kdy budu mít čas (ale ve čtyři určitě ne, cca do pěti budu v práci);
- jak to dopadne s nabídkou na přespání je taky ve hvězdách (rodiče koketují s myšlenkou, že odjedou až v sobotu... a co si budeme povídat, s nimi na baráku se mi tu podnikat nic nechce).

Ideální (pro mě) stav (který ale budu moct potvrdit až během zítřka) by byl takový, že bychom si kolem šesté dali sraz na Lesné a hráli a jinak se bavili až do kdy se nám bude chtít (ve chvíli, kdy budou pryč rodiče a vy si vezmete spacáky, uložím ke spánku víceméně libovolný počet lidí, klidně včetně psů - ti spacáky mít nemusí :)).

Ale je mi jasné, že takovéhle guerillové plánování je na dvě věci :-) Takže se přizpůsobím a jak skončím v práci, dorazím, kam se dohodneme.
Když rodiče zmizí, pak přenocování samozřejmě platí i pro tuto variantu. Když nezmizí, tak bych kolem cca desáté/ půl jedenácté končila.

Ufff, ať žije organizovaný zmatek.
8.5.2014 21:07 - hadrian
V pohodě, ke je vůle, cesta se najde.

Tak čistě předběžně, sraz pro ty kdo můžou od 16:00 u Nerhinn a pak přiměřeně tvé dispozici např. v 18:00 sraz na Lesné? (kam by nás Endrey odvezl, díky své laskavosti)
8.5.2014 21:09 - Winnie
Auto není problém taky "uskladnit", když vše dobře půjde :-)
8.5.2014 21:33 - hadrian
A mimochodem, guerillové plánování je nejlepší. Nejlepší akce jsou ty bez plánu. :)
8.5.2014 21:38 - Winnie
Já proti takovému plánování nic moc nemám (kdyby už jen proto, že se mu málokdy vyhnu), ale ze zkušeností vím, že ne všichni tento názor a přístup sdílejí :D
9.5.2014 08:05 - hadrian
Tak nakonec vzhledem k počasí jsem taky autem, Endrey mě asi nebude mít rád. ;P Ale dohoda platí. Koneckonců žijeme v digitálním věku, mobily všichni máme, bude to ok. :)
9.5.2014 09:24 - Nerhinn
No, jestli máte spacáky, tak můžete přespat i u nás. A nakonec možná bude i na čem, když tak o tom přemýšlím - momentálně je volná jedna postel a dvě pohovky (jedna je menší), plno místa na koberci a když odjede sestřenice, tak i druhá postel. Jo, šlo by to. A když šlohneme Malvíně jednu z matrací, tak i na té pohovce se spát nemusí. Nebo když doneseme nafukovačku ze sklepa. Proč jsem to neřekla dřív? Nevím.
9.5.2014 13:55 - Endrey
Tak spacaky mam.. i pro toho talenta:)

Nerhinn, u Tebe ta ctvrta plati?

A pak se domluvime..
9.5.2014 14:14 - Nerhinn
Jo, zatím to vypadá, že platí :)
9.5.2014 17:25 - Winnie
Ještě sedím v práci... a nemůžu najít mobil.
10.5.2014 09:04 - hadrian
Díky Nerhinn za pěkný večer s deskovkami. Bylo to fajne, hlavně ta asociační hra (Endreyova oblíbená ;P )
Dobře jsme si pokecali. :)

A Nerhinn, pokud to budeš chtít využít jako pomůcku, tady je Invoker guide
10.5.2014 10:44 - Nerhinn
Oooooh, shiny :) Díky, podívám se na to. A děkuji vám za fajn večer.
10.5.2014 13:03 - hadrian
Winnie, pro tebe taky jeden odkaz na Paladin´s Handbook

Doporučuju at-will Valiant strike a k němu feat "Power of Skill". :) (ale to je jen pro paladiny s bohem,co má doménu Skill - což je tuším jen Bane, Corellon a Dol-Dorn a ten poslední ani není v našem pantheonu).
Anebo buď na Charismu místo na Sílu a vem si Virtuous Strike at-will, stojí to za to. (bude z toho základní útok na blízko)

Nerinn,Invoker s Lazylordem jde dohromady,jen to nepatří mezi ty nejlepší hybridy warlorda (patří mezi ty docela dost dobré), ale to asi není tvým cílem. Elfové nejsou vůbec špatnou rasou pro invokery, což je dobrá zpráva pro tebe.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086606979370117 secREMOTE_IP: 18.118.119.229