hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
4.6.2014 08:45 - Winnie
Hadrian:Prokrastinuješ, nebo už máš pracovní zával úspěšně za sebou?
4.6.2014 09:16 - hadrian
Pracovní nával budu mít za sebou předpokádám v polovině příštího týdne, takže už vidím světlo na konci tunelu. :) Mám teď jen dvě hoďky prostoru, kterej můžu věnovat zápisu nebo ničemu. Vybírám zápis :). Koneckonců, ať má Nerhinn co opravovat.
4.6.2014 10:41 - hadrian
Získané věci z posledního hraní (Cesta do Žárné).

Každý sem napište,zda o nějaký předmět máte zájem, pokud bude více lidí toužit po jednom předmětu, tak se musí dotyční dohodnout mezi sebou. Rozdělování končí dva dny před dalším hraním v 20:00 (pak sem postnu rozdělení).

Common, uncommon předměty:
2x Scimitar(šamšír) do levelu 21:
1x kožená zbroj do levelu 21:

Rare předměty:
1x Long bow do levelu 21:
(Peblíg dostal nabídku, že pomocí tětivy by mohl získat rare kuši do levelu 21, případně zlepšit svoji dosavadní kuši o +1, pokud to bude chtít, nechť se ozve)

Hotovost celkem (zatím) 0,- zl.

O případnou hotovost (pokud nebude většina družina proti, já sám jsem pro) předpokládám, že čistě jako hráči a ne jako postavy se budeme dělit s postavou Winnie. Aby nebyla od nás výbavou pozadu.

EDITOVÁNO - Assassine: Díky za rychlý post. :)
4.6.2014 11:16 - Assassin
Winnie píše:
Čistě teoreticky (zatím), tenhle pátek na nějaké posezení ap. čas (a samozřejmě chuť) nemáte...? :-)

Já čas nemám :/

hadrian píše:
Assassine: Jakej level ty předměty byly? Nějak si nemůžu rozpomenout a v zápise to nemám.

Assassin píše:
1) Loot: Cierre měla common / uncommon leather armor a 2x scimitar do levelu 21. Poté rare luk libovolného typu do levelu 21, protože nevím, zda by někdo z vás luk využil, jsem ochotný přistoupit na řešení, kdy Peblíg využije tětivu k výrobě rare kuše do levelu 21, popřípadě k vylepšení okouzlení své vlastní kuše o 1.
6.6.2014 00:39 - Assassin
Jen tak pro informaci: 17.6. mám státnice, pak zas snad budu nějak normálně fungovat a DMovat.
6.6.2014 07:50 - Winnie
Do státnic přežij, u nich ať se ti daří... a pak přežij i následnou oslavu :-)
6.6.2014 07:58 - hadrian
Držím pěsti Assassine. Neměl bych ti to říkat, ale bavil sem se tvejch státnicích s Nornami a říkali "V pohodě". Pak mi daly pohlavek za to, že ti to prozradím tady v diskuzi. Což je důkaz, že nekecám, vážně. :)))
6.6.2014 10:01 - Nerhinn
Nemyslím si, že potřebuješ štěstí. Věřím ti :)
8.6.2014 10:19 - Endrey
Assassine, drzim palce, ale jak rikala Nerhinn, nebudes to potrebovat :) Jses prece dobrej ;)
13.6.2014 16:03 - Endrey
Sice obvykle nahazuje terminy nekdo jiny, ale u me se trosinku zmenila situace a priblizne za tri tydny (6.7.) odletam na tri mesice za velkou louzi.
Byl bych hrozne rad, kdyby jsme se jeste setkali nez odlitnu. Proto nahazujte terminy, at si jeste s vami muzu jednou zahrat :)
13.6.2014 19:27 - Nerhinn
Já většinou můžu.
13.6.2014 20:39 - Assassin
v týdnu 23. - 27. snad kdykoliv.

edit: a ostatní to budete mít přes léto jak? dáme pár her dohromady?
13.6.2014 22:20 - hadrian
Mezi 23 až 27 si čas rád najdu. (ono se tam sejdou dvoje narozky, že En. a Wi.?)

Pokud byste nebyli proti, tak bych potom hraní pro vás připravil one-shot.

Kampaň si přes léto VELMI rád dám. ;) Jen mi bude chybět nejlepší vyjednavač, kterého kdy gnómská rasa stvořila.
13.6.2014 23:39 - Nerhinn
Bude nám všem chybět, ale někdo gnómy na tom koncilu zastupovat musí.
14.6.2014 02:17 - Assassin
Pokud dám státnice a nebudu se tedy muset učit na opravný termín, tak mám v plánu o prázdninách pracovat. Přemýšlím, že bych si pro tento účel zkusil sehnat pronájem pokoje někde v severnější části Brna, nejlépe po nějakým studentovi, kterej chce být na prázdniny doma a dá mi tak slevu na nájem... strávit každej den v létě 2 hodiny v MHD je peklo.

Díky tomu neplánuju nějaký vycestování a můžeme hrát. S Nerhinn, hadrianem, snad i Deputym počítám. Škoda Endreyho (ale užij si to za loužičkou) a tak trošku doufám, že prázdniny by mohly změnit nedostupnost Winnie. Pokud náhodou ne a měli jste pocit, že je nás na hru málo, měl bych případně zájemce na post náhradníka.
14.6.2014 12:09 - Endrey
Termin je v pohode, tak se pak hlavne musime domluvit na konkretnim datu.

Hadriane, presne jak rikas ;)
16.6.2014 07:05 - Winnie
Mezi 23. a 27. si udělám čas :-) Ideální by samozřejmě byl pátek, kvůli následnému vstávání.

Léto: bude záležet na konkrétním dnech, ale časově už na tom budu lépe. Rozhodně bych moc ráda hrávala :)
16.6.2014 08:35 - Assassin
No já bych to viděl zas tradičně na nějaký pondělí / úterý. Někdo problém?

EDIT: Třeba by se pak stihla ještě jedna hra ke konci dalšího týdne a Endrey by si pak nemusel s námi ještě zahrát pouze jednou, ale dvakrát! ;)

EDIT2: Pátky tak nějak tradičně vylučujeme páč Deputy, středy / čtvrtky páč hadrian. Nebo si to alespoň myslím.

EDIT3: Ale dyžtak si to nějak domluvte na kterýkoliv den, já se přizpůsobím. Už teď jsem úplně mimo a co teprve zítra... a pozítří... a popozítří.

EDIT4: T - 24 hodin
16.6.2014 09:02 - hadrian
Assassin: To dáš. ;)

Termíny - pro mě jsou pondělí a úterý mrcha termíny, kdy bych mohl dojít tak před šestou. Jinak můžu kdykoliv od 16:00 být na místě.

Termín hraní: navrhuju tedy úterý 24.6., tak aby si Endreyi stihl zahrát dvakrát.

Vyhovuje vám to? (Cílím zejména na Nerhinn, Deputyho a Winnie - protože Assassin, já a Endrey můžem).
16.6.2014 09:22 - Winnie
24. 6. zní použitelně... na čtvrtou určitě stíhat nebudu, ale do pěti bych dorazit měla.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090060949325562 secREMOTE_IP: 3.143.3.104