hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
16.6.2014 09:34 - Deputy
já vidím 24.6 zatím taky schůdně
16.6.2014 11:04 - Nerhinn
24.6. mi vyhovuje.
16.6.2014 12:16 - hadrian
Tak a termín je daný. Těším se. :)
16.6.2014 13:22 - Nerhinn
Takže 24. s našimi obvyklými postavami? Že bych zase začala žhavit builder :)
16.6.2014 13:44 - Assassin
Počítám s dvojicí gnómích akademiků, lykantropií "obdarovaným" elfem, kopií proslulé ďáblobijky a otrávenou "asi-zombie".
16.6.2014 13:46 - Endrey
Nerhinn píše:
Že bych zase začala žhavit builder :)

Nebylo by to spatne ;)

Takze se na vas tesim...

PS: Nereste jidlo na vecer, bude doneseno :)
17.6.2014 10:35 - hadrian
Assassine, napiš potom, jak si hustodémonsky krutopřísně zdrtil komisi. :)
17.6.2014 10:43 - Assassin
Stesti jsem mozna nepotreboval, ale kurevska smula je vzdycky na hovno. B+F, takze failed.
17.6.2014 12:46 - Winnie
:-(
17.6.2014 13:21 - Assassin
Stane se. Státnice jsou jen o zvyšování šancí, taková lepší loterie. I pro člověka, kterej si myslí, že umí všechno z oficiálních okruhů, se dá najít otázka, která s okruhy souvisí jen velmi úzce a student odpověď již úspěšně zapomněl. A pokud ji položí člověk, který je odolný vůči klasické státnicové technice "když to neumíš definovat formálně, definuj to neformálně a připoj všechno o úzce souvisejících tématech", pak je to hotová past.

Sice mě sere, že student přede mnou měl mírného zkoušejícího, řekl třetinu co já a dostal E, a to jsem po jeho odpovědi nevěděl, zda to mám považovat za trapné nebo směšné, ale co... svět není fér.

Jeden náš docent to přirovnává k automobilové havárce. Narazíš na kreténa, napálí to do tebe, neuděláš nic, pár vteřin, žádná chyba, ovlivněný celý život. A státnice jsou prý něco podobnýho. Zajímavé srovnání.

Ale já tak daleko nejsem, druhej pokus snad na konci srpna, akorát budu muset přeorganizovat plány na prázdniny, přijdu o pár kaček, praxi a spoustu zábavy. Sice jsem teď trochu bez nálady, o to míň na DnD, ale to hlavně kvůli tomu, že posledních pár týdnů příprav mi přišlo jako malý peklo a neumím si teď představit, že to prožívám znova. Snad to přejde...

...tak jsem si pobrečel na veřejným fóru, jedeme dál!
17.6.2014 13:36 - ShadoWWW
Nevěš hlavu, je to jen jeden předmět, tak to učení půjde líp. Státnice jsou hodně o lidech v komisi a štěstí, jakou si člověk vylosuje otázku.

Dvakrát po sobě snad smůlu mít nebudeš. Teď se to chce na chvíli odreagovat (např. s D&D :-))
17.6.2014 14:03 - hadrian
No to sem nečekal, to mě mrzí. :(
17.6.2014 14:22 - Endrey
To je skoda, ale nic neni ztraceno, jen se to zkomplikovalo :(
21.6.2014 08:52 - Assassin
M.: Dík za "kůl jako Hirkal" večer. Právě instaluju DA:O se všema DLC, jak jsi mi doporučoval a hrozně se na to těším. Taky za mě dyžtak poděkuj manželce, nejsem si úplně jist, zda jsem dostatečně vyjádřil svůj vděk, když jsem "zdrhal".

Taky bych chtěl poděkovat Gurneymu, jestli to tu vůbec čte. Parafráze jeho příspěvků na Kostce se poměrně často objevovaly v naší diskuzi... (taky si nemůžu dovolit nepostnout ten "Zimní dvůr": http://oglaf.com/snowqueen/)

Asi jsem jedinej, kdo si mylně myslel, že hrajeme v pondělí, ale raději zopakuju, že hra je v úterý od 4.

T.: Kdy máš v plánu přijít? 4? 5?
21.6.2014 09:35 - hadrian
Po první lokaci Honleath a pak soldiers keep, nezapomeň. ;)

Bylo to včera dobré. :)

EDIT: za koho budeš hrát DA?
21.6.2014 09:48 - Nerhinn
Není Soldier's Peak to DLC, kde je nejhezčí armor ze hry, který nemůžu nosit, protože je OP? Každopádně DA:O vřele doporučuju. A je fantasticky modovatelné, dokonce k legální verzi dostaneš vývojářský nástroj (jsou Steam Summer Sales a tohle je evergreen) :)
21.6.2014 09:53 - Assassin
Píše:
EDIT: za koho budeš hrát DA?

Asi za mága... plánuju vyšší obtížnost. A taky jsem za mága DA:O nikdy nehrál.

Nerhinn píše:
Každopádně DA:O vřele doporučuju.

Já už ho jednou dohrál, ale úplně bez DLC.
21.6.2014 09:53 - hadrian
Nespoileruj mu to. ;) Ale to brnění vážně vypadá suprově.
21.6.2014 11:39 - Nerhinn
Spoilery, které neprozradí děj, zato předejdou zklamání, jsou super. Kéž by mi někdo tehdy vyzradil, co přesně se stane na konci Mass Effectu 3 :D
Za mága je podle mě DA:O nejlepší. Krom toho kombo, kdy máš dva mágy v družině, kteří zmrazí s Cone of Cold všechny nepřátele a navzájem se healují, je docela ultimátní. Hm, asi si to zahraju znova.
21.6.2014 17:55 - Winnie
Nó... když se zadaří, vstanu "včas" do práce a vypadnu po předepsaných 8,5 hodinách, tak bych mohla dorazit cca o čtvrt na pět.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087893009185791 secREMOTE_IP: 3.16.22.161