hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
21.6.2014 20:05 - hadrian
Vzhledem k termínu v úterý repostuju znovu získané věci z posledního hraní.

Rozdělování končí zítra v neděli v 20:00.

Získané věci z posledního hraní (Cesta do Žárné).

Common, uncommon předměty:
2x Scimitar(šamšír) do levelu 21:
1x kožená zbroj do levelu 21:

Rare předměty:
1x Long bow do levelu 21: Peblíg (vylepší si tím současnou kuši)

Hotovost celkem (zatím) 0,- zl.

Díky získanému Rare luku Peblígem si případnou hotovost z rozdělí zbytek družiny - Hirkal, Delgar, Allyks, Nemera.

O případnou hotovost (pokud nebude většina družina proti, já sám jsem pro) (předpokládám, že čistě jako hráči a ne jako postavy) se budeme dělit s postavou každého, kdo náhodou chybí. Aby nebyla od nás výbavou pozadu.
21.6.2014 23:15 - Nerhinn
No, tak DA:O se vším všudy už je za 5 Euro na Steamu.
21.6.2014 23:30 - Winnie
Safra :D Nepokoušej, ještě mám ve frontě nehraný ME .)
22.6.2014 14:37 - Endrey
Tu tetivu si vezmu, to se nebojte ;)
22.6.2014 21:10 - hadrian
Konečné rozdělení - Získané věci z posledního hraní (Cesta do Žárné).

Common, uncommon předměty:
2x Scimitar(šamšír) do levelu 21: prodáno
1x kožená zbroj do levelu 21: prodáno

Rare předměty:
1x Long bow do levelu 21: Peblíg (vylepší si tím současnou kuši)

Hotovost celkem 337.500,- zl.
hotovost z rozdělí zbytek družiny - Hirkal, Delgar, Allyks, Nemera.
Hirkal, Delgar, Allyks, Nemera si připíší: 84.375,- zlatých
22.6.2014 21:16 - Nerhinn
Tenhle novej systém se mi líbí. Poprvé po dlouhé době nemám pocit, že jsem něco promeškala :)

EDIT: No, on to vlastně nebyl jenom pocit. Poprvé po dlouhé době jsem to nepromeškala! :D
22.6.2014 21:46 - hadrian
To sem rád. :)

Nerhinn, budeš mít tu "novou" Allyks?
23.6.2014 00:00 - Nerhinn
Asi jo, ale bude potřebovat doladit.
23.6.2014 10:17 - hadrian
Tak jestli budeš chtít, tak před hrou bychom se na to mohli podívat?
23.6.2014 13:08 - Nerhinn
Klidně můžem. Ona stejně Winn přijde později, tak by na to měl být čas.
24.6.2014 14:57 - Winnie
Kéž by Winn přišla pozdě. Ale jak je jejím "dobrým" zvykem, zasáhla práce. Moc se všem omlouvám, opravdu jsem s dneškem počítala, že vše v pohodě vyjde. Dokonce mám vzhledem k narozeninám nachystaný dort... se kterým teď tak trochu nevím, co budu dělat.
Během dneška musím dodělat práci, která původně byla rozplánovaná na tři dny, tudíž nestíhám mnohem víc, než jsem počítala. Imho nemá smysl, abych vpadla do hraní víceméně ke konci (zaprvé bych vás rušila, zadruhé komplikovala zapojení Nemery do hry... a vlastně ani nemůžu vyžadovat, aby stoprocentně zařazena byla, když nedokáži napevno říct, kdy dorazím).

Opravdu mě mrzí, že je to má nespolehlivost poslední dobou spíše pravidlem, než výjimkou. V drtivé většině to nemám jak ovlivnit a holt práce je pro mě prioritou (tak nějak ve všem).
Co se budoucího hraní týče... tak vzhledem k tomuhle všemu fakt nevím. Ráda bych, ale je mi jasné, že vaše trpělivost taky není bezedná. V práci by se to koncem července mělo uklidnit, že tu už nebudu sedávat od sedmi do sedmi, ale ruku do ohně bych za to nedala (ani cizí).
24.6.2014 23:16 - hadrian
Winnie: Škoda že ti to nevyšlo, Endrey výborně "navařil" (objednal) hamburgery s hranolkama a Nerhinn dodala super kečup. Taky Nehinn dostala kytku za tebe a čeká tě u ní láhev výbornýho (doufáme) vína (výběr z hroznů).

Assassine, díky za hru, bylo to super s těmi flashbacky. Atmosféra toho podzemního komplexu, souboj s démonem - to bylo moc fajne. :) Škoda Mlhova pádu, ale to nemohlo dopadnout moc jinak. Peklo holt korumpuje.

Už se těším na příště.
25.6.2014 00:59 - Assassin
Díky moc za hru. Moc jsem se bavil a jsem rád, že vy taky. Trochu jsem se bál, aby se v ní neodrazila má, od minulého týdne, mrzutá nálada, ale zbytečně.

Příští hra bude na dlouhou dobu poslední s Romanem. Uskuteční se v úterý 1. července a doufám, že se uvidíme všichni. Level pro hru: 18.

S nevyužitými dorty umím pomoct. Pokud nejsou oříškové!:D
25.6.2014 06:46 - hadrian
Jo a díky Nerhinn za výbornou medovinu. Mimochodem, jak se ti hrálo za Invokera|Clerica? :O
25.6.2014 10:49 - hadrian
Získané věci z posledního hraní (Pokladnice Zkázy).

Každý sem napište,zda o nějaký předmět máte zájem, pokud bude více lidí toužit po jednom předmětu, tak se musí dotyční dohodnout mezi sebou. Rozdělování končí dva dny před dalším hraním v 20:00 (pak sem postnu rozdělení).

Common, uncommon předměty:
1x meč do levelu 18:
1x kuše do levelu 18:
1x kopí do levelu 16:
1x kožená zbroj do levelu 15:

Hotovost celkem (zatím) 0,- zl.

O případnou hotovost předpokládám, že čistě jako hráči a ne jako postavy, se budeme dělit s postavou každého chybějícího. Aby nebyla jeho postava od nás výbavou pozadu.
25.6.2014 10:52 - hadrian
Úterý 1.7 můžu!
25.6.2014 15:00 - Endrey
Ja take ;)
25.6.2014 15:02 - Deputy
U mne to také vypadá nadějně.
25.6.2014 17:10 - Nerhinn
No, bůhvíjak moc té medoviny nebylo, nicméně rádo se stalo :) A jak se mi hrálo za clervokera? Keine Ahnung, jediné, co jsem stihla udělat, bylo, že jsem borcovi dala zranitelnost a snížila útoky.

EDIT: V úterý můžu a těším se.
28.6.2014 19:17 - hadrian
Připomínám, že rozdělování z minula končí zítra v 20:00 (příspěvek #1297).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.06866979598999 secREMOTE_IP: 3.142.197.212