hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
28.6.2014 22:33 - Gurney
Omlouvám se že vám zasahuju do fóra, ale při odklikávání diskuzí aby mi "nesvítily" jsem si přečetl že Assasin (snad) hledá nějaký byt v Brně na prázdniny a chtěl jsem mu na tohle téma poslat PMku. Bohužel jsem ale zjistil že to nejde a tipoval bych že to má něco společného s tím že si změnil nick na jediné písmeno v závorkách. Když si ho změní na něco co kostka sežere, tak mu tu PM s detaily pošlu :)
29.6.2014 21:48 - hadrian
Konečné rozdělení - Získané věci z posledního hraní (Pokladnice Zkázy).

Rozdělování skončilo dneska v 20:00.

Common, uncommon předměty:
1x meč do levelu 18: prodáno
1x kuše do levelu 18: prodáno
1x kopí do levelu 16: prodáno
1x kožená zbroj do levelu 15: prodáno

Hotovost celkem 120.000,- zl. Každý si připíše 24.000,- zl.

O případnou hotovost předpokládám, že čistě jako hráči a ne jako postavy, se budeme dělit s postavou každého chybějícího. Aby nebyla jeho postava od nás výbavou pozadu.
30.6.2014 07:17 - Winnie
Dort byl čokoládový... ještě vlastně je a už mi pomalu leze krkem :D

Ad zítřejší hraní: doufám, že mi to vyjde. Pokusím se pojistit si to půl dnem dovolené.
2.7.2014 00:08 - sephi
Ahoj ahoj. Jestli můžu poprosit Hadriana o přidání k vám. Jsem kamarád od Assassina (Luboše). Určitě vám už říkal :P
2.7.2014 05:30 - Winnie
Všem díky za včerejší hru, bylo to skvělé a už se těším na příště (Nemravu doladím a když bude hodná, tak jí i vyberu epic destiny) :-)
2.7.2014 08:27 - hadrian
Bylo to prostě super. Díky Assassine za obligátně vynikající hru. Ty to prostě asi jinak ani neumíš. ;)

sephi: my máme demokracii. Já nerozhoduju, ale nebude mi nijak vadit, pokud doplníš náš počet po dobu nepřítomnosti Endreye. Teď už jen záleží, co na to ostatní.
2.7.2014 10:19 - Endrey
Opravdu dekuji za skvelou hru :) Skvele jsem se pobavil..

Sice nasledujicich par her tu nebudu, ale rozhodne si nenecham ujit zapisky. Prosim o psani zapisku Delgara:DDD
2.7.2014 13:05 - Nerhinn
Hra byla výborná a jako bonus vnímám to, že jsme se nedostali k Shadovaru. Mám další odklad, během kterého se můžu piplat s postavou! :)

Nový hráč - bylo by jediné fér, kdyby dostal stejnou šanci, jako Winn.
2.7.2014 14:34 - hadrian
Nerhinn: nezapomeň, level 18. ;)))
A ještě jednou díky moc za knížku.

Sephi: A jakou že to postavu by sis připravil? :O (Assassin to už říkal, ale mě se to nějak vykouřilo z hlavy). A dá se asi říct "Vítej na palubě". Protože jsem neslyšel nikoho, že by byl proti včera večer.
2.7.2014 17:32 - sephi
No docela rád bych byl, kdyby to bylo pro vás takové překvápko. Domluva byla taková, že má postava z původní kampaně s Mr. Assassinem xD by se dostala do vašeho světa. A jak je nejspíš jasné, přispůsobila by se vašemu lvl a hodnotě vybavení. To kdo jsem a co jsem bude překvápko ( snad ) xD.
5.7.2014 12:11 - Nerhinn
OK, tak kdy příště? Winn? :)
5.7.2014 14:01 - hadrian
Já nahodím zápis nejpozději do středy 9.7. i se získanými věcmi. Omlouvám, se, mám ho rozpracovaný, ale nějak se toho na mě navalilo víc, než sem čekal.

Příště: Můžu připravit jednorázovou hru (1 - 2 sezení). Jestli byste chtěli.

Hrát můžu v týdnu od 14.7. do 18.7. prakticky kterýkoliv den.
Rád si zahraju jak kampaň, tak rád i odmástruju jednorázovku. Jak to vidíte?
6.7.2014 16:33 - Winnie
Já si ráda zahraji cokoliv :-) Hlavně hrát.

Čas... 14. 7. budu strašit u promocí a určitě bych nestíhala na čtvrtou. Takže bych se buď připojila později, nebo vůbec. Ve zbytku týdne je mi to fuk, čas si můžu udělat kterékoliv odpoledne, když to budu vědět pár dní předem.
6.7.2014 17:07 - Nerhinn
Co takhle čtvrtek 10.7.? Nebo je to moc brzy, L.?
6.7.2014 21:18 - Assassin
Případně se přizpůsobím, ale zhodnotil jsem vlastní situaci a pro mne úplně nejvýhodnější by bylo:
Nechat hadrianův one(two)-shot na srpen, a tedy si zahrát ještě jednu až dvě hry mé kampaně, přičemž ta následující by mohla být buď v úterý 15. 7. a nebo klidně i ten čtvrtek 10. 7., jestli se ti to víc hodí a ostatní nebudou namítat.

Nechám se ale klidně demokraticky přehlasovat:P

Každopádně v mé příští hře se můžete těšit na propojení časových linií, pokus o konečné řešení Shadovarské říše a osudy postav po zhroucení Pokladnice fylaktérií.

Ještě od Deputyho bych potřeboval rozhodnutí Delgarova osudu, PM nebo veřejně.
6.7.2014 22:04 - Nerhinn
Čtvrtek + kampaň by byla pro mě ideální. Bude sephi už na příští hře?
6.7.2014 22:49 - hadrian
No, tak já tedy dodám zápis už zítra.

10.7. zkusím zařídit, abych mohl, zítra dám vědět. (15.7. můžu stopro)
6.7.2014 23:15 - sephi
Podle všeho bych měl být ^^
6.7.2014 23:42 - Winnie
Oprava, problematické je pro mě úterý 15., ne pondělí 14. 7.
6.7.2014 23:47 - Winnie
Čtvrtek... nevím. Bude finišovat bordel v práci, takže dost pravděpodobně mi to nevyjde.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.1614727973938 secREMOTE_IP: 18.116.21.229