hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
6.7.2014 23:54 - Nerhinn
Tak se, prosím, vyjádřete jak ke čtvrtku 10.7., tak ke čtvrtku 17.7.

EDIT: Já můžu oba termíny.
7.7.2014 00:09 - Winnie
17. 7. ok, 10. 7. na 85% ne-e.
7.7.2014 00:28 - Nerhinn
Aha, tak oprava, sorry za zmatky. 17. začínají Colours a já budu v čudu. Můžu kdykoliv kromě 17.-20.7.
7.7.2014 00:50 - sephi
Já můžu kdykoliv následující 2 týdny.
7.7.2014 02:19 - Assassin
Tak co pondělí 14.7., když se Terka spletla a nemůže v úterý?
7.7.2014 06:05 - hadrian
Opraveno a znovu zasláno:

Takže shrnutí (budeme řešit čtvrtek 10.7. a pondělí 14.7., jo?):

čtvrtek 10.7.:
- Nerhinn, Assassin, Sephi stopro můžou,
- Já na 80% můž
- Winnie na 85% nemůže
- Deputy zatím netuším

pondělí 14.7.:
- Já, Assassin, Nerhinn, Sephi a Winnie stopro můžem
- Deputy netuším
7.7.2014 07:33 - Deputy
mne tu z toho vychází 14.7.
7.7.2014 07:44 - hadrian
Deputy: a můžeš 14.7.? ;)
7.7.2014 07:52 - Deputy
zkusím si to zařídit, abych mohl
7.7.2014 08:00 - Deputy
Assassin píše:
Ještě od Deputyho bych potřeboval rozhodnutí Delgarova osudu, PM nebo veřejně.


možná přeživší členy družiny překvapí, že na místě kam viděli padat Delgarovo bezvládné tělo, posléze naleznou jen hromádku prachu a popela ...
7.7.2014 08:42 - Assassin
Takže pondělí 14.7. v 16:00, obvyklé místo. Budeme pokračovat v mé kampani. Očekávám ještě zápis a dořešení lootu z minula do konce týdne. Level se nemění (18).

Na Mirkově one-shotu se ještě dohodneme, ale za mě bych to viděl po této nebo po další hře.
7.7.2014 09:03 - hadrian
Získané věci z posledního hraní (Kazit Gul).

Rozdělování skončí dva dny před termínem hraní v 20:00. Pak postnu konečné rozdělení. Pokud má někdo zájem o některý předmět, ať to se napíše do konce doby rozdělování.

Common, uncommon předměty:
9x róba do levelu 19:
4x hole do levelu 18: 1x Deputy, pohůnek to Delgarův
5x Orb do levelu 20:

Hotovost celkem 0,- zl.

O případnou hotovost předpokládám, že čistě jako hráči a ne jako postavy, se budeme dělit s postavou každého chybějícího. Aby nebyla jeho postava od nás výbavou pozadu.

Vím, že tam byla ještě róba Sarkaly Šílené, ale to bych za mě bral "kus za kus" systémem. Delgarovi byla jeho róba zničena, nahradil ji slušivou rudou. ;)
11.7.2014 08:46 - hadrian
Připomínám, že rozdělování z minula končí zítra v 20:00 (příspěvek #1335).

Pokud někdo chce některý předmět, měl by to sem napsat. Nechtěl něco Delgar? (tedy kromě róby)
11.7.2014 09:02 - Deputy
Delgar by rad jednu hul
11.7.2014 10:05 - hadrian
Máš ji tam připsanou. :)
12.7.2014 20:03 - hadrian
Konečné rozdělení z posledního hraní (Kazit Gul).

Rozdělování skončilo dnes v 20:00.

Common, uncommon předměty:
9x róba do levelu 19: prodáno
4x hole do levelu 18: 1x Delgar, 3x prodáno
5x Orb do levelu 20: prodáno

Hotovost celkem 912.500,- zl.

Hirkal, Allyks, Peblíg, Nemera si připíší každý: 191.000,- zl.
Delgar si připíše: 148.500,- zl + hůl do levelu 18 common nebo uncommon.
15.7.2014 01:12 - Assassin
Díky za hru, byla poměrně zajímavá. Nevím jestli to bylo novým hráčem, tím co jsem připravil, větším množstvím vína nebo potřebou vyblbnout se po dvou hrách v podzemí, ale bavil jsem se.

Na moji příští kampaňovou hru level 19. A můžete se těšit na potopené imaskarské město či pevnost rodu Skylly. Příští hra sice bude Mirkův one-shot, ale můžete přemýšlet o mnoha dalších příležitostech k dobrodružství. Tajemné město Oreme, kde Zeměvidec spí, hrozbu poslední Shadovarské enklávy, Mephasmovu ztrátu a nebo třeba magické ledové dobrodružství související s blízkostí Rashemenu k Vílí divočině...

Let it go! Let it go!
Can't hold it back anymore.
15.7.2014 10:56 - hadrian
Bránice mě od smíchu bolí ještě teď. Hraní bylo super.
Jediný, co mi furt vrtá hlavou je moje rozhodnutí na konci. Teď už vím, že nebyli jen dvě varianty, ale byla ještě třetí. Dát jí po souboji tak strašlivě dehonestující výprask, jakej ještě nikdy nedostala a přímo před jejími společníky. Ona by nás ona nechala být (respekt a léčení ran) a oni by měli čas se zdekovat (nebo snížit její možnost je ovlivnit). A snížit tak možnost jejich následného přepadu nás (to je teda věta, uf).
No co se dá dělat, udělal jsem si "přátele" v Baneho kultu. Myslím, že Hirkal přijal taktiku "Agro", co se týče diplomacie. ;)

Winnie, dost zajímavý bylo, jak jsme si povídali o svých pohledech na tu situaci a že nám tam přišli důležitý úplně jiný momenty. Velice zajímavej rozhovor, dík. :)

Assassine, moc se mi to včera líbilo. Já vím, že tam padlo, že se ti zdá, že jsme toho prošli málo, ale já mám přesně opačný dojem. Možná za to může vložená minihra s Allyks.

Tímto děkuji Nerhinn za výbornou kooperaci v rámci operace "lidský štít". :DDD Nebo tedy skoro lidský štít.

Deputy(resp. Delgar) evidentně zdědil vyjednávací schopnosti po mrtvém Peblígovi, zřejmě jsou přenosné smrtí, tak by neměl teď zemřít. Mohly by přejít do kohokoliv z ostatních. Díky, žes ten talent gnómského diplomata nechal přejít do své postavy a ochránil tak zbytek družiny, vážím si toho...
15.7.2014 11:35 - Assassin
Já pořád vidím tu scénu:

Lucresii se zatmělo před očima a dopadla těžkým oplátovaným kolenem do mokrého pobřežního písku. Tohle mohl být její konec. "Pojď, pomůžu ti vstát," řekl po chvíli přemýšlení Hirkal a natáhl svou paži. Lucresia zvedla svůj pohled, oči se jí rozzářily, rty ztvarovaly do nevinného úsměvu. Sotva se jejich dlaně dotkly a ona vstala, tak Hirkal nečekaně zarazil svůj meč hluboko do dívčina boku. Lekla se, vyjekla, strach naplnil její tvář. Pár posledních nádechů, ale to už Hirkalův magický meč prosekává kovové pláty a odhaluje dutinu břišní, aby elegantně odhalil zakrvácenou čepel na druhé straně. Tělo padá k zemi, boří se do písku, poslední záškub. Smrt.

Fanoušci odhazují knihu a s hlasitým vyjádřením nesouhlasu se vrací k G.R.R. Martinovi.

Edit: Aby nedošlo k mýlce. Sice tlačím na svědomí, ale ve skutečnosti si nemyslím, že by Hirkal udělal chybu. Je to prostě tvrdej pragmatickej mstitel. Budu si to pamatovat:P
15.7.2014 13:29 - hadrian
Velmi pěkně popsáno Assassine, tu tvoji scénu určitě využiju při popisu.

Na tváři se mi nehnul ani sval, když jsem sledoval odcházející zbytek její družiny. Uvnitř jsem cítil ostny pochybností, jako klubko hadů zakusujících se mi do útrob. A pak jsem to v sobě uzavřel a padla na mě únava.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09945011138916 secREMOTE_IP: 18.219.98.26