hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
26.7.2014 15:16 - Assassin
Deputy: potvrzuju, že update mi taky nejde. CB ale normálně funguje. Obávám se, že reinstalace by teď mohla být problém. Snad to je jen nějakej výpadek a nikoliv ukončení serveru.
28.7.2014 16:53 - hadrian
Termíny: zatím mám potvrzené termíny jen od Assassina a Winnie a zítřek do nich už nespadá, takže ve hře je čtvrtek 31.7. a pátek 1.8. Ten další týden mám dovolenou, jak jsem psal.

Postavy: zatím dodal postavu jen Assassin (Winnie psala, že dneska dodá svoji), termín byl do pátku.

Pokud skutečně mohou a chtějí hrát jen Assassin a Winnie, tak to vidím bledě. :(

Alespoň jsem si připravil dobrodružství do "šuplíku". (pokud se nepřipojí další)
28.7.2014 17:14 - Deputy
já celý týden nemohu
28.7.2014 18:37 - Nerhinn
Nenene, já můžu. Pátek se mi hodí víc, ale myslím, že by to šlo oba dny. Hned se do toho dám, sorry.
28.7.2014 19:25 - hadrian
V pohodě, to je dobře - tři hráči jsou hranice odkud to jde. :)

Takže zatím počítám se čtvrtkem 31.7. od 16:00 na obvyklém místě a ve složení Assassin, Winnie a Nerhinn.

Buete mít nějakýho leadera s léčením?
28.7.2014 19:45 - Winnie
Pokud je nutný, tak ho vytvořím...
28.7.2014 21:24 - hadrian
Není nutný, udělejte si postavy jaký byste si chtěli zahrát.
Není nutný splnit zastoupení "rolí".

Takže Winnie: udělej si tu postavu, o který jsi mi psala, ju? :) A nahoď ji sem.
28.7.2014 21:29 - Winnie
Před chvílí jsem dorazila a už na tom pracuji :-)
28.7.2014 22:14 - Nerhinn
Já budu buďto hrát za lehce přefluffovanou Elišku (seeker), nebo čarodějku (Witch nebo Mage).
28.7.2014 23:15 - hadrian
To nevypadá vůbec špatně.
29.7.2014 08:50 - sephi
Ahoj ahoj ahoj. Měl jsem teď dovolenou takze jsem se sem vubec nedostal, ale uz mám zas čas. Rozhodně bych se také přidal. K termínům víc se mi hodí pátek, ale pokud to nepujde jinak přežiju i čtvrtek. Co bych hrál teď hned nevím dneska jen co upravím pár fotek na to kouknu. Co by se hodilo? :P
29.7.2014 14:14 - Assassin
sephi: leader nebo striker
29.7.2014 14:21 - hadrian
Anebo rovnou, od podlahy - leader|striker :)

Neposlouchej defendery a ber, co by sis chtěl zkusit zahrát.

O mě je přece známo, že boj moc nepodporuju, mám celkově bojových scén strašně málo v těch dobrodružstvích a vůbec bych vše nejraději řešil diplomaticky, že.... :DDD
29.7.2014 14:39 - Nerhinn
Lwynogova žena Hebog byla nadaným věštcem. Když počala, ve snu se jí zjevily útržky budoucnosti. Lwynog bude mít šanci získat zpět pro svůj lid svobodu, ale přijde o syna i dceru.

Dvojčata vždy vyrůstala ve stínu pochmurné věštby a otec je pojmenoval Aberthiad a Arfgudd, v prastarém jazyce předků, do kterého přistěhovalecká špína nikdy nepronikla. Aberthiad byl odmalička vychováván k tomu, aby jednoho dne vedl svůj lid, mocný ve zbrani i slovu, zatímco jeho sestra Arfgudd zdědila nadání pro jemnější umění - tkaní jemného přediva snů a stínů.

K rozhodující bitvě došlo, když bylo Lwynogovým potomkům patnáct let. Jejich otec byl poražen a Varchagové se zmocnili obou dětí nezdolného válečníka. Teď, když mu nezbýval ani dědic, ani dcera schopná porodit dalšího, všehoschopná Liška snad kolem sebe konečně přestane zuřivě kousat. To se ale spletli. Lwynog náhle zařval něco v jazyce prastarých a poražení válečníci se beze zbraní vrhli na své přemožitele. Poslední vzdor byl rychle udušen, když tu se ukázalo, že Aberthiad leží na zemi, v kaluži krve a se šípem v srdci. Vzpoura skončila. Lwynogův lid byl poražen.

"Nevím, jak to dokázal," řekla drobná černovláska a opřela si hlavu o Baldrovo rameno. "Možná tím, že celou tu dobu žil s vědomím, že o nás přijde. Možná ze vzteku... Ale já si myslím, že to udělal kvůli mně. Jenom dědic by šel k tobě do družiny, a to byl Berthi. A já..." Arfi se otřásla. "Myslím, že mě chtěl ochránit."
"Nedovolil bych, aby ti ublížili," dloubl ji Baldr do žeber.
Arfgudd se jenom smutně usmála.

_________________________________________________

Méně poeticky: Arfi je nethermancer mage. Přátelská, hodná, zranitlná, spíš tichá. Jako stvořená pro roli rukojmí.
Baldra vnímá jako staršího bratra a sice ještě neznám ostatní postavy, ale k nim bude mít pravděpodobně podobně přátelský/sourozenecký vztah.
Ještě jsem za ni nehrála, ale měla by být controller.
29.7.2014 15:09 - hadrian
Díky Nerhinn, tohle je moc pěkný příběh. Lwynog zemřel, nebo ne?
29.7.2014 15:10 - Nerhinn
Doufám, že ne :)
29.7.2014 15:53 - hadrian
Uvidíš, na začátku vám dám popis toho, jak se to s knížectvím má a jak na to šel Vorsa, dokud žil.
30.7.2014 11:07 - hadrian
Chybí mi tu dvě postavy - Winnie a Sephi.

Škoda, že Deputy nemůže. těšil jsem se, že mezi družiníky zanese trochu - jak to jen napsat? - "podivnosti". ;)
30.7.2014 11:54 - Winnie
Winnie pořád neměla čas přepsat ten nástřel, co ti posílala, do esteticky vnímatelné podoby :(
30.7.2014 13:33 - hadrian
Kašli na estetiku, tohle není literární soutěž, ale příprava na one-shot. Klidně ji popiš bodově.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076247930526733 secREMOTE_IP: 18.117.103.219