hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
2.8.2014 06:59 - hadrian
Nerhinn, Assassine: Nějak mi z toho vyplývá, že si myslíte, že další část se odehraje až po nějakém delším čase.
Ale to ne, protože by jste minuli situaci kolem příjezdu Erkela. Takže čas na revolty a trudnomyslnost budete mít, ale později a můžete si to dokonce i zahrát.
;) Takovej já jsem přející dm. :D
2.8.2014 13:45 - Assassin
Takže budeme pokračovat hned ten den? Nebo den následující? Okey dokey. Tak zapomenout na vše, co jsem psal. Leon is high:P

Today is not the day I die!
2.8.2014 14:52 - Nerhinn
Ne, to jsem si nemyslela. Jenom říkám, že Arfi nebude souhlasit s ničím, co se chystá. Jestliže tedy nepřijdou nějaké pádné argumenty. Arfi is down.


2.8.2014 16:17 - hadrian
Nerhinn píše:
Arfi nebude souhlasit s ničím, co se chystá.


Silná slova, jsem zvědav, jestli je zopakuješ po příštím hraní. ;)
2.8.2014 19:33 - sephi
Koukam že jsem bohužel přišel o super hru :( coz mne moc mrzí. a ted nechaqpu obrazky meho oblibence z GOT :D
2.8.2014 20:26 - Nerhinn
Leon bojuje s dlouhým kopím a to slouží jako záminka k tomu, dát sem obrázky našeho oblíbence :-P
2.8.2014 23:21 - sephi
jooo to on ma rad kopi xD kurnaaa asi to nebudu cist pac me pak vic stve ze sem nemohl
3.8.2014 16:19 - Endrey
Zdravim vas vsechny,
kdyz to tady tak vidim, tak se uzasne bavite:) Tak doufam, ze se jeste Pebligem pocita..;)
3.8.2014 17:10 - Assassin
Brno zdraví Ameriku!
S Peblígem a hlavně s tebou všichni počítáme.
Trochu zaspoileruju nejen tobě, ale hlavně dalším spoluhráčům, když prozradím, že ten gnómí šikula se má moc dobře. :)
3.8.2014 18:30 - hadrian
Přesně tak, kariéra fotbalového míče v orčí extralize je moc dobré živobytí pro šikovného gnóma. :D

Však už ti Peblíg i leveloval na 19. :)
4.8.2014 22:52 - Assassin
Konečně se mi odhalil můj srpnový harmonogram a bohužel vám musím oznámit, že moje kampaň se v srpnu hrát nebude. Můj plán vést za prázdniny 2-3 hry nevyšel.

Počítám ale s dohráním Leona a pokusil bych se i najít si čas na nějaké případné povídací setkání.

No a pokud vše vyjde dobře, tak bychom si další moji hru mohli zahrát například první týden v září.

Užívejte zbytek deštivého léta.
5.8.2014 08:21 - hadrian
Budu držet pěsti.

Povídací setkání bych taky po hraní two-shotu uvítal, pokud to bude v Brně, tak preferuju pátek.

s hraním příště - uvidíme co se stane, předpokládám to jako komornější příběh (malý spoiler - kromě začátku ;o) ), ale třeba sebe i vás překvapím.

Pozn.: Léto není deštivé! Předvčerejšky a včera jsme přivezli plno hub včetně kovářů a to jenom v rámci výletů podél cesty. Léto je super a je "na houby" v tom správným slova smyslu! :)
6.8.2014 18:14 - sephi
Držim ti pěsti at to vše vyjde. Proti setkaní nic nemám a snad budu vítán :P as další hrou se uvidí tedy v září ^.^
6.8.2014 19:57 - Winnie
Nějaký pátek by byl na setkání ideální... neřešit následující ráno vstávání a spol. je fajne :-) Zajistit přenocování není problém, řekla bych.
6.8.2014 22:07 - Nerhinn
To není, u nás je místa dost. S trochou štěstí i na postelích.
7.8.2014 13:50 - sephi
postel takový luxus :D
7.8.2014 14:22 - Winnie
Sephi, s tím komentářem bych počkala až podle... "spolunocležníků" :-)
25.8.2014 19:39 - hadrian
Jdou zvěsti, že příští týden (od 1.9) bychom mohli, ba přímo měli(!!!) hrát Assassinovu kampaň. :D Mám to ze spolehlivého zdroje.

Termíny na hraní bych viděl nejradši buď v úterý 2.9., nebo středu 3.9. Jindy nemůžu, co Vy (Nerhinn, Deputy, Winnie, Sephi, a v neposlední řadě Assassine)? Jak jste na tom?
25.8.2014 19:41 - hadrian
Připomínám získané věci z posledního hraní (Mulsantir).

Rozdělování skončí dva dny před termínem hraní v 20:00. Pak postnu konečné rozdělení. Pokud má někdo zájem o některý předmět, ať to se napíše do konce doby rozdělování.

Common, uncommon předměty:
1x plátová zbroj do levelu 22:
1x palcát do levelu 22:

Rare předměty:
1x róba do levelu 22: Delgarovo
1x štít do levelu 22: Winnie

Hotovost celkem 0,- zl.
25.8.2014 20:12 - Nerhinn
Měla bych mít volno oba termíny. O žádný z předmětů nemám zájem.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067555904388428 secREMOTE_IP: 3.135.209.184