hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
12.1.2015 17:05 - Deputy
nyní již na 100 procent vím, jak to bude s moji zítřejší účastí: nepřítomen
12.1.2015 17:34 - Winnie
:-(
12.1.2015 17:43 - Assassin
Deputy: Během několika minut ti přistane PM.
14.1.2015 09:46 - hadrian
Získané věci z posledního hraní (Meč války).

Bude to jednoduché - každý si připíše 25.000,- zlatých.
14.1.2015 17:24 - Assassin
Příští hra by mohla být v úterý 27.1.

Vypadá to na návštěvu Bukharských věží, možná pokus v Rashemenu získat třetí Imaskarkanu a prozkoumat tak tajnou pokladnici imaskařanů v Inuprasu, no a nakonec by se družina mohla vydat do tajemného města Oreme v poušti Anauroch.

Úroveň stále 23.

EDIT: Nerhinn: Koukal jsem na mapu a Myth Drannor je od Athkatly asi 1200 mil vzdušnou čarou.
15.1.2015 16:50 - hadrian
Úterý 27.1. mi jako termín vyhovuje. Zítra dopoledne nahodím zápis.
16.1.2015 07:26 - Winnie
Úterý 27. ledna za mě ok (v tuto chvíli... a bude snaha, aby nedošlo ke změně).
18.1.2015 23:31 - Nerhinn
Jo, za mě taky dobrý.
19.1.2015 08:18 - Deputy
týden 26-30.1 určitě beze mne (celý týden mimo)
19.1.2015 09:15 - Endrey
Ahojte vseci,
za me asi taky dobry:)
19.1.2015 13:44 - Assassin
Bohužel přeložit hru na týden následující v současné době nemůžu.

Takže stále platí 27.1., můžou všichni kromě Deputyho. Má družina v plánu i bez Delgara získat třetí Imaskarkanu v Rashemenu nebo spíše jít do Oreme?
19.1.2015 15:13 - sephi
Nevím proč, ale mne láká nakonec to oreme :D
19.1.2015 15:45 - hadrian
Za mě jít nejdřív po Szassovi - přece jen likvidace celého světa pomocí Pandorymu má přednost před Shadovarem (Je jasný, že se chce vyvlíct ze smlouvy s Banem a nechat vyzabíjet bohy). Takže navrhuju, aby příslušnou linku - kletba atd. - vyřešil s potavou Delgara DM - tedy se souhlasem Deputyho.
19.1.2015 16:09 - Assassin
Po telefonickém rozhovoru s Mirkem a několika omylem či záměrem smazaných postech jsem dospěl k názoru, že bych potřeboval vědět názor vašich postav na rashemenskou kletbu.

Všechno teď vypadá tak, že potřebujete další Imaskarkanu ke vstupu do tajné imaskarské pokladnice, kde mělo být ukryto tělo Pandoryma, a kde pravděpodobně Szass Tam ukryl svoji fylakterii. Ta je klíčová k poražení Szasse Tama a jeho snah porušit smlouvu s Banem a nejlépe se i stát nejmocnějším z bohů, změnit svět dle svých představ atp.

Další Imaskarkana, jejíž polohu znáte, je zlatý plášť, který dle legend prodlužuje zrak. Ten je však umístěn na těle prokletého arcimága. Tento arcimág se dobrovolně zabil v zapečetěném vězení imaskarské zbrojnice v Rashemenu, aby kletba již nikdy nikoho neposedla. Vězení také hlídá arcivíla, rashemenský bůh medvědů, Okku a jeho smečka telthorů. Dokonce i Skylla věřila, že vypustit kletbu ven je velmi špatný nápad.

Delgar však díky svým kontaktům ve Zkroucené runě zjistil, že musí být způsob jak kletbu porazit. Dostatečně schopná bytost by to mohla dokázat a dle jeho chování to vypadalo, že má zájem se o to pokusit. Allyks se navíc (ale družina o tom neví) dozvěděla, že v pevnosti svého otce Skylla ukryla zvláštní artefakt - Masku, který by dle Delgara měl mít schopnost potlačit negativní vlivy kletby. Pak už jen převládají samá pozitiva a sociální výhody, ostatně mnoho dřívějších nositelů kletby se nechalo postihnout záměrně v touze získat moc, kterou kletba přináší.

A teď po shrnutí celé problematiky (jestli jsem na něco zapomněl, tak mne prosím doplňte) tedy má otázka.

Chce se družina vydat zpátky do Rashemenu získat další Imaskarkanu? A pokud ano, kdo by podle vás měl vstoupit do prokletého vězení a stát se dalším z mnoha prokletých, o nichž historie říká, že všichni byli ohromně mocní, ale také osamělí, protože kletba ničila duše všech kolem nich. A nakonec všichni v osamění zemřeli, aby se kletba mohla šířit dál.

Názory členů družiny:
Sadness: Nechat Rashemen na později a místo toho jít rovnou do Oreme a pokusit se najít Zeměvidce a s ním způsob jak zničit Shadovar.

Hirkal: Rozhodně upřednostnit získání Imaskarkany a nechat Delgara se popasovat s kletbou.
19.1.2015 18:09 - Nerhinn
Nejdřív bych potřebovala víc informací. Teď, když mám k dispozici Skylliny vzpomínky, co všechno vím o masce?
19.1.2015 18:30 - Assassin
PM. Pokud se s těmito informacemi chceš podělit, tak je sem prosím zkopíruj.
21.1.2015 10:59 - Nerhinn
Allyks je ochotná uvěřit Delgarovi, pokud se ten bude obtěžovat s vysvětlením svého plánu. Jelikož ale Pavel příště nebude hrát, připojím se svým hlasem k sephimu. Myslím, že by u něčeho tak důležitého měl Pavel být a bez něj do toho nechci jít.
21.1.2015 13:21 - hadrian
Co na to Winnie? Co na to Endrey?

(Popř. co si o tom myslí sám Deputy?)
21.1.2015 14:20 - Winnie
Winnie přemýšlí, co by na to řekla Nemera. Sama za sebe se ztotožňuje s Nerhinn (tj. něco, kde je Delgar tak důležitým faktorem, by chtěla odehrát s ním).
21.1.2015 14:55 - hadrian
Já to chápu, jako hráč to budu respektovat. Blbý je, že když to odložíme, tak "ve hře" se to může (a nemusí) projevit tím, že se třetí imaskarcanu nemusí podařit získat - respektive se jí zmocní Szass Tamm a my se pak jako hráči nedostaneme k fylakterii. Tím pádem mu nebudem moci překazit sjednocení Pandoryma a oproti Pandorymovi je Orcus milé stvoření.

Na druhou stranu... Něco mě napadlo. Co kdyby Szass Tam od nás dostal vědět, kde je třetí imaskarkana? A my tam na něj počíhali? (Už s Delgarem) On si tam nakráčí, vezme ji na sebe i s kletbou a myslí si, že my už se do pokladnice imakařanů nemáme jak dostat. A my ho v ten okamžik sejmeme (tady je ten háček, jestli to vůbec půjde při jeho moci a jestli už se projeví posílení kletbou). Pokud se to povede (pak my mámetéměř všechny imaskarkany a pláť z toho bez kletby), pak posedlý Szass Tam se po 1k4 dnech objeví v pokladnici imaskařanů a NEMÁ ani jednu imaskarcanu - a tak se pravděpodobně ani nemá jak dostat ven a je to jako by byl pro celý svět mrtvý - už navždy v nějaké diomenzi - sice se vyhne Baneovi za tisíc let, páč ten nebude vědět, kde jeho duši hledat (imaskařani to asi uměli odstínit před bohy). Co říkáte na takový plán? ;) Je to taková Hirkalova hra na trickstera. ;) To by bylo... :D

Co by na to řekla Srinhee, na takový nápad? Co si o něm myslíte vy ostatní? Co ty Assassine?

EDIT: Jasně, chtělo by to tošku plánování, přichystání léčky, nějaká ta pomoc od někoho, kdo nám dluží, "aby se srovnaly šance"...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11342906951904 secREMOTE_IP: 18.227.24.60