hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
27.3.2015 16:27 - Assassin
Úžasná. Takže čtvrtek, těším se. ;)
31.3.2015 14:12 - hadrian
Ve čtvrtek na obvyklém místě budu opět dřív. :)
31.3.2015 14:22 - Winnie
Já naopak dorazím opravdu později... snad ne moc později, než 16:30.
31.3.2015 16:22 - Assassin
Nemůžu slíbit, že přijdu dřív, do půl čtvrtý mám team meeting na fakultě. Obvykle končíme dřív, ale...
1.4.2015 13:41 - Assassin
Možná se k nám do hry vrátí jistý paladin...
1.4.2015 14:20 - Nerhinn
Už mu umřely koně stářím? :)
1.4.2015 14:24 - Winnie
Byly nebyly kobyly...? :-P
1.4.2015 15:37 - hadrian
Nikdo neuměl hlídat provaz s koněma jako on... To už se dneska nevidí.
1.4.2015 20:04 - Assassin
To měl být apríl! Měli jste se bát, ne se smát :(

:D
2.4.2015 08:48 - hadrian
Hehe, mám tě prokouknutýho Assassine - až tahle druhá zpráva je od tebe apríl a opravdu tam dneska Mir bude.

Nésu Béčko. Hlava mapa. Oko vidí, oko není pomeranč. Kouknu a vidim, šlápnu a frčim.

(Omluvte sníženou kvalitu projevu hadriana, porucha není na vašem vizuálním přijímači, pouze na hardwaru jedince hadrian.)
3.4.2015 21:46 - hadrian
Loot?
4.4.2015 03:39 - Assassin
Nebylo by vhodné, aby tam po vás zůstali do spodního prádla svlečení mrtví a ohořelí hlubinští a tethirští šlechtici. Obzvlášť poté, co jste rýpali do velitele městské stráže, že není důkladný ve vyšetřování.

Měšťáci určitě budou chtít podat vysvětlení celého incidentu, někdo si sice vzpomene, že jste byly známi i jako agenti Szasse Tama, ale není v jejich pravomocích to řešit, když jste oficiálně zástupci Havraní královny. Takže vás pustí rychle.

Jestli u toho stihnete štípnout (ano protože to nebyli vaši nepřátele, jedná se o pouhé okradení mrtvých obětí politického atentátu ze strany Zkroucené runy) dva nebo tři magické šperky nechám na vás.

Takže případně:

3x Common / Uncommon do levelu 26: ring / necklace / vlastně klidně i belt

Gamalon přežil, ale jeho diamantová čepel je stejně bezcenná. Jednalo se pouze o jakousi baterii (teď již prázdnou) pro smrtící rituál, což mohlo být odhaleno po důkladném průzkumu.
4.4.2015 06:59 - hadrian
No jo, Hirkal vlastně hned po výbuchu z místnosti odešel s novou Tethyrskou královnou. Neměl čas okrádat mrtvé, zvlášť s důvody o kterých píšeš.

Vidina lootu mě zaslepila. :D
7.4.2015 13:09 - hadrian
TERMÍN: v úterý můžu

úterý 14.4.2015: hadrian, assassin, Nerhinn, Winnie, Endrey

Deputy, budeš moct, nebo se ti to nehodí a měl bys třeba nějakej jinej možnej termín?

Pokud se vám tam ostatním něco změnilo, dejte vědět. Napsal jsem to podle toho, že na minulém hraní jsme se bavili, že by se vám to hodilo právě v to úterý.
7.4.2015 13:18 - Winnie
Za mě ok :-) Jen s klasickým zpožděním (16:30 nejdřív).
7.4.2015 16:28 - Endrey
Za me v cajku ;)
10.4.2015 09:51 - Winnie
Malá komplikace, budu muset v úterý hlídat psa. Ale doufám, že s ním půjde hrát :) Je hodný, jen občas trochu otravný.
10.4.2015 12:28 - hadrian
To já taky, budem si rozumět. :D
10.4.2015 17:50 - Assassin
Máte v plánu dodělat do úterý zápis? Nechci na vás nijak tlačit, ale hodilo by se mi vědět, zda si mám vyhradit čas na přípravu hry... mám toho teď nějak víc než obvykle.

EDIT: Mám teď předběžně v plánu, že se dohraje Vílí dohoda mezi Feliciou a Skyllou, což bych nechal převážně na vaší režii. Tedy se sami rozhodněte jak moc chcete Felicii pomoci a jak moc ji chcete využít proti Koliadě (Princ Mrazu navrhoval vyslat Koliadě zprávu o zajetí Felicie, jestli je v jejím ledovém srdci místečko alespoň pro malý cit, pak právě ke své "Lady Freyě".)

Co se týče politického problému Tethyr vs. Zkroucená runa, nepředpokládám, že to teď budete chtít nějak řešit. Pokud se pletu, dejte vědět. V Hlubině a zcela jistě i v Tethyru však zprávy o této nešťastné události vyvolaly poměrně velké pozdvižení a vyšetřování. Lord Gamalon a královna Cyriana budou posláni zpět do Tethyru. Ne společně samozřejmě.

Přešel bych tedy dál, Letherna má poslední den na přípravy, měli byste se dostavit, zhodnotit situaci, dořešit poslední nutné záležitosti a očekávat bitvu, která rozhodne o osudu smrti, života, a tak vůbec. Koliada může být tou dobou už mimo hru, záleží na vás. Szass Tam má svou fylakterii ve vašich rukou. Ale Orcus je v plné síle a moc moc moc se na vás těší...
10.4.2015 20:29 - hadrian
Mám to v plánu, bohužel se mi toho dost naskládalo tenhle týden, takže zápis bude v neděli.

Co se týče Freyi/Felicie, Hirkal je prto ji zverbovat tak, aby nám pomohla s Koliadou - a je také pro pomoci jí, co nejvíc to jde.

Tethyr Hirkal řešit nechce, dobíhá čas pro cesto do stínopádu. A Hirkal chce moc ublížit Koliadě. (Někdy v blíže nespecifikoané budoucnosti pak ukončit pár neživotů zkoucené runy).

Z Orcuse má Hirkal velké obavy, ale i ze Szase Tama - v čích rukou je fylakterie nehraje roli. Szass nejdřím musí umřít, aby to k něčemu bylo a Szass je strašlivým čarodějem s velkou mocí. I bez Koliady má Hirkal obavy, že přípravy nebudou stačit. Nedává je však znát, nechce ostatní děsit předem a snaží se vypadat cílevědomě ve stylu hesla: Válečník se má posrat až po smrti, ne před ní. A když umřít, tak na plný pecky a naštvanej. Prostě necouvne, podle něj už není kam couvat.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11058402061462 secREMOTE_IP: 18.217.7.193