hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
27.4.2015 09:24 - hadrian
"Dorazím, dorazím", ale koho Winnie, koho??? ;D

Já tam budu naopak jako vždy předem na rekognoskaci terénu atp.
27.4.2015 09:43 - Winnie
Koho? Prvního studenta, který se mi dneska pokusí odevzdat bakalářskou práci.
28.4.2015 08:48 - hadrian
Mě se to včera moc líbilo, mým kostkám taky, Hirkal - o něm ani nemluvím. Supr. Nemrtvá Hydra a zrazenej Orcus se mi fakt zažrali do podvědomí. A ten návrat mezi jednotky, s tím, co jsme jim řekli, že se stalo...
Díky všem, díky Assassinovi, už aby bylo příště. :)
28.4.2015 22:59 - Assassin
Díky za pochvalu, po dlouhé době to bylo trochu bojovější, jak se asi od bitvy o Smrt očekávalo. Cesta však nekončí...

Loot:
6x common / uncommon předmět do lvl 27 včetně
2x rare předmět do lvl 27 včetně

... na příště to vypadá na cestu do Tethyru, Saradush je místo, které by vás teď mělo zajímat nejvíce. Já vám nabídnu tři možnosti, pokud vás napadne lepší, sem s ní:

a) můžete zamířit přímo do Saradushe a zjistit, co se tam děje.
b) můžete jít s Ilsevele a elfy do Suldanessellaru v Tethirském hvozdu.
c) můžete s Oswaldem, Edgarem a Williamem do Athkatly.
... (Koliada / Arklem Greeth / ... (Mirek měl nějaké takové nástřely))

Level stále 26
29.4.2015 00:35 - hadrian
Koliada - zeptat se jí třemi otázkami, proč byl pro ni a pro Szasse Tama Tethyr tak důležitý.
Arklem Greeth - jakožto spřátelený lich může mít info o a povědomí o Zkroucené runě větší, nežli má družinka. Delgar, shodou okolností zmizelý, je z nějakého důvodu důležitý pro Szasse Tama a tak by bylo dobré něco o Zkroucencích vědět.

Proto za mě c) a pak b) (strom s mocí, díky níž se je možné stát bohem? Szass Tam že by to pominul?), nebo a) asi bude chtít ovládnout Tethyr, aby něco získal.

Mám zájem o 2 předměty uncomon do levelu 27.
29.4.2015 07:21 - Winnie
Imho prvně b (Suldanessellar), ujistit se, že si dva kohouti na jednom smetišti (Ilsevele a Ellesime) nevyškrábou oči. Vyzpovídat tamní zdroje, ohodnotit stávající situaci a dění v Saradush (pokud mají elfové něco, jako scouty/ agenty v Tethiru, mohli by mít nějaké použitelné informace).
29.4.2015 07:21 - Winnie
Btw hlavu Koliady máme s sebou :-)
29.4.2015 10:08 - hadrian
Winnie má pravdu. Za mě tedy b) (s "vyslechnutím" Koliady). Možná by nebylo od věci Arklema "pozvat", přece jen, teleporty fungují... Určitě se mu mezi elfy a eladriny bude líbit.
29.4.2015 10:26 - Winnie
Nemera samozřejmě věří, že Ilsevel je dáma rozumná a nebude dělat potíže (viz Assassinovo vyjádření). Ale není si jistá chováním Ellesime a protože má jisté zkušenosti s elfím egem, je raději paranoidní :-)

assassin píše:
Otázka je, jak se elfové popasují s přítomností dvou nejvlivnějších elfích královen. Zatím to vypadá, že by se Ilsevele byla ochotna vzdát vedení svého lidu ve prospěch Ellesime, alespoň po čas využití Suldanessellaru jako útočiště.
29.4.2015 17:13 - Assassin
Pokud si někdo nepamatuje, kdo je arcimág Arklem Greeth, tak se jedná o liche, vůdce Mystického bratrstva z Luskanu, jehož členkou byla i jeho "milenka"* Valindra Stínoplášťová, která však organizaci zradila a stala se generálkou Szasse Tama v bitvě o Letohrad a Ioulaumovu padlou enklávu.

Mystické bratrsvo byla záhadná organizace zlých čarodějů, která fungovala jako obchodní společnost, magická akademie i politické a ekonomické centrum Luskanu. Jejím hlavním cílem bylo pravděpodobně politické a ekonomické ovládnutí severu Faerunu. Oficiálně se organizace považuje za zničenou od napadení Luskanu Hlubinou.

Arklem Greeth se s vámi naposledy setkal po zničení Ioulaumova Mythallaru, kdy si odvedl svou milou Valindru a slíbil, že s ní již nikdy nebudete mít problémy.

*(Překlad "lover", asi by v případě lichů dávalo větší smysl "přítelkyně", slovo milenka příliš svádí nebrat to čistě jen v romantické / emocionální rovině. Nedávno jsem narazil na zmínku o tom, že i samotný Szass Tam měl kdysi touhu najít si někoho, koho by si dostatečně vážil na to, aby s ním mohl(a) sdílet lichství. Vypadá to, že jestli se nečeho mocní lichové a vládci mocných organizací / říší bojí (přes imunitu na fear), tak to bude samota. :))

EDIT: moc moc editů, finální verze: 17:24
30.4.2015 06:23 - hadrian
Díky Assassine. Zlusím se podívat do zápisů, jestli víme, kam odešel Arklem Greeth a jestli netušíme, kde ho hledat. Můj osobní názor je, že Mystické bratrstvo nebylo zničeno zcela a místo otevřeného ovládání a fungování přešli do ilegality a lížou si rány. Otázka je, jestli je u nich stále Arklem Greeth a Valindra.

EDIT: začít bude dobré v Luskanu, dřívějším oficiálním sídle, právě proto, že pod svícnem... A navíc je tam stínopádský odraz, kde Arklem získal svoji nemrtvost, nikdo by je tam nehledal a každý agent, který byl tou dobou jinde (když byla zničena velká síla bratrstva) se sem vrátí.. Myslím si, že Arklem obnovil organizaci, ale je to jen dojem.
30.4.2015 13:04 - hadrian
Získané věci z posledního hraní (Lesk a bída vítězství).

Rozdělování skončí dva dny před termínem hraní v 20:00. Pak postnu konečné rozdělení. Pokud má někdo zájem o některý předmět, ať to se napíše do konce doby rozdělování.

Rare předměty:
2x předmět do levelu 27 včetně:

Common, uncommon předměty:

6x předmět do levelu 27 včetně:

Hotovost celkem 0,- zl.

Hirkal má zájem o 2 uncommon předměty do levelu 27.
Allyks má zájem o 2 uncommon předměty do levelu 27.
30.4.2015 17:19 - Nerhinn
Supr. Všechno, co se mi líbí, je na 28. Achjo :(

EDIT: Ale tak vzala bych si taky dva uncommony.
30.4.2015 18:05 - hadrian
Mám to stejně Nerhinn ;).
7.5.2015 05:54 - Winnie
Jak to vypadá s hraním příště? Mám možnost si vzít "zdarma" dovolenou, ráda bych výběr dnů zkusila přizpůsobit případným termínům (ať se na mě nečeká, než se vybatolím z práce)...
7.5.2015 09:20 - hadrian
Záleží na Assassinovi, říkal, že to v týdnu od 11.5. do 15.5. bude mít složitější.

Assassine - jak to vidíš?

osobně můžu v úterý 12.5. určitě. Další dny zjistím.
7.5.2015 12:12 - Babaj
12.5. je hokej
7.5.2015 12:42 - hadrian

And what if I told You, that May 12, 2015 are more things than hockey?
7.5.2015 13:40 - Nerhinn
7.5.2015 15:48 - Winnie
Hokej mě netrápí ;-) Takže možné varianty hraní (na daná odpoledne si vezmu dovolenou, abych nezdržovala případný začátek hraní):
- úterý 12. května;
- středa 13. května;
- pátek 15. května.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053231954574585 secREMOTE_IP: 18.118.165.24