hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
15.7.2013 19:34 - Assassin
Zítra 16:00, počítám s @Nerhinn, @Endrey, @hadrian. Co Deputy?
15.7.2013 20:42 - hadrian
Ay Ay sir :) potvrzuji
15.7.2013 21:50 - Endrey
Jasny;)
16.7.2013 07:43 - Deputy
Deputy prijde.
16.7.2013 10:02 - Nerhinn
16:00 Got it.
16.7.2013 23:42 - Assassin
Svatecni den probehl skvele. Hra byla pro me fajn, konecne v plnem poctu. Jakoukoliv kritiku/zpetnou vazbu/upozorneni/napad privitam, verejne ci neverejne. Pristi termin by mohl byt 1.8.
17.7.2013 07:47 - hadrian
Nerhinn:

Allyks našla magický Rapír +3 "Jagged" level 12, Usňovou zbroj (Hide) +3 "Feytouched" level 12 a od malého goblina cestou do Athkatly získala krátký meč +3 "Rhythm Blade" level 13.

Také zjistila, že jí jde jeden velmi náročný kousek (daily attack power level 9) - a teď záleží na tom co ti nabízí CharBuild.
Pokud ti nabízí pouze Daily od Rangera, pak velmi pěkně vychází "Attacks on the Run".
Pokud ti to nabízí jenom Daily od Clerica, pak je volba "Divine Power"
Pokud máš možnost z obou, pak vyber to, co z těchto dvou možností lépe sedne k Allyks/Skylle. :)
17.7.2013 07:49 - hadrian
Hra byla pěkná, příběh se mi moc líbil. Možná bychom se mohli lépe naučit co naše postava vlastně umí, aby ty souboje byly méně rozvleklé.
Děkuju tímto Assassinovi, jak velmi pěkně nám ukazuje historii světa, dodává to tu správnou atmosféru. Skvělá práce.
17.7.2013 10:35 - Nerhinn
Kritika směřuje spíš na mě a já ji beru. Celý včerejšek jsem zívala a i když jsem si lehla, oka jsem nezamhouřila. Nalít se Colou mě bohužel napadlo až vprostřed večera, do té doby jsem byla prostě ztracená a omlouvám se. Viděla jsem na Assassinovi, jak je z toho frustrovaný :/ Příště se připravím lépe, slibuji!
17.7.2013 14:03 - Assassin
Ou, řeknu to asi takhle. Zcela chápu, že každej hráč nemůže hrát každou hru naplno. Hry se domlouvají dopředu, nikdo neví jaký budou ten den podmínky. Já to beru, můžeš být nevyspalá, Endreymu se může spustit alergie, kterou nikdy neměl, může ti přijít hráč, kterej nebyl na dvou úvodních hrách, a DM může jen doufat, že se mu podaří jej uvést do děje tak, aby se mohl aktivně zapojit a bavit se s ostatními.

Jestli jsem vypadal frustrovaně, tak to byl nějakej fail na mé straně, protože jsem se tak rozhodně necítil. Já se bavil a jestli jsem na vás působil frustrovaně, tak si to dokážu vysvětlit jen tím, že toho prostě musím hlídat moc a snažím se soustředit, abych dokázal v rámci omezenýho času, kterej máme zajistit děj a spád a obzvlášť složitý je to v městským prostředí, protože je to takovej malej sandbox, kterej není v možnostech hráčů projít nejefektivněji co to jde a vždycky musím improvizovaně přeskládávat události, aby jste se tam nemotali dýl než je žádoucí.

Takže já budu velmi rád, když budeš příště odpočinutá a plná energie, ale když se to nepovede, tak z toho nemusíš být špatná. A já se budu na tebe snažit o to víc usmívat, abych nevypadal frustrovaný:P
17.7.2013 16:18 - hadrian
Nerhinn to nebylo cíleno na konkrétní osobu (zajímavý, ozval se mi i nejmenovaný gnóm, že sem had, že ho kritizuju ;-) Ale smál se u toho.).
Taky mám mezery v popisu svých schopností a děkuju za to, jak jste Hirkala vrátili do mezí jeho povahy při započetí jednání s tím namakaným elfem. Z nudného a společensky korektního se stal Hirkal opět tím, co mají ostatní členové družiny tak rádi - agresivním arogantním eladrinem. Radost na něj pohledět. :D
18.7.2013 11:41 - Nerhinn
Možná budeme potřebovat do AE 1-2 hráče na víkend 9.-11.8. Level tuším 19, ideálně fey nebo nějaká méně obskurní rasa. Nehodilo by se to někomu? (Hirkal na 19 by byl super)
18.7.2013 12:57 - hadrian
A to by bylo hraní na jeden z těch tří dnů? Jestli na jeden, jeví se mi to jako schůdné. :)

EDIT: jen si ověřuju, že tím není myšleno tří denní hraní.
18.7.2013 13:16 - Endrey
To by uz asi u tvoji manazerky volneho casu neproslo, co?:DD
22.7.2013 00:05 - Assassin
Bavili jsme se o tom, zda by nešlo hrát už příští týden...bohužel se mi to nakonec příliš nehodí, a pokud nikdo nemá problém s termínem 1.8., tak bych u něj zůstal.
22.7.2013 09:40 - hadrian
Nemám s ním problém a těším se.
29.7.2013 17:16 - Endrey
Takže ve čtvrtek od 16:00? Já můžu...
29.7.2013 21:30 - Assassin
Taky můžu.
30.7.2013 00:14 - Nerhinn
Me three!
30.7.2013 07:11 - hadrian
Můžu a budu tam.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092369079589844 secREMOTE_IP: 3.141.2.133