hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
30.7.2013 09:58 - Deputy
zatím to vypadá, že ani dovolena mi nezabráni, abych tam byl
2.8.2013 07:49 - hadrian
Moc se mi to hraní líbilo, díky Assassine. Hrátky s paladiny, setkání s Githy a s Aaronem a následné vyhoštění bylo prostě úžasný. Zkusím ještě dnes dodat shrnutí, protože tam chci vypsat co nejvíc okořeňujících detailů, než se mi vykouří z hlavy.

Upraveno, odmazal jsem po zpětném přečtení blbé kecy.

Každopádně se velmi těším na to, až zjistíme, kde jsme.

Assassine, dotaz. Dotaz nejdotazovatější. Taková drobnost. Máme level? :DDD
2.8.2013 08:32 - Assassin
Moje připomínky ke hře než je zapomenu:
1) Ověřil jsem si, že i souboj s malým počtem minionů (paladini) může být v DnD4e zajímavá taktická výzva a snad i zábava pro hráče přestože nejde o život.
2) Uznávám, že souboje nejsou moje silná stránka, ale sám považuju souboj s Githy na věžích za jeden z mých nejzábavnějších.
3) Přestože mi hadrian říkal, že toho příběhově stíháme za jedno sezení hrozně moc, tak jsem z časových důvodů musel z Athkatly vyřadit malý posun dějové linie Hirkala a Delgara, nebojte se, přijdou prostě trochu později. Snad příště.
4) Taky Aarona jsem měl připraveného na trochu déle včetně jednoho zajímavého souboje, ale protože jste ho nechali na konec, kdy už byl "Bezejmenný" vyřešen, tak jsem ho chtěl zkrátit na minimum, proto jsem byl ochotný přijmout i šílená a nestandartní řešení situace a rozhodně se to vyplatilo!
5) Uznávám, že závěřečný rozhovor proběhl trochu nevhodně, únava a čas se projevili a nechal jsem se strhnout impulzivitou na úkor zamyšlenosti. Nevadí. Rozhovor stále pokračuje a příště jím začneme, nic není ztraceno:)

Vše.

Teda ne, nahoďte 10. level.
2.8.2013 08:38 - hadrian
Ad 5) Ty ne, to já se strhnul příliš. V tom co sem napsal a odmazal bylo to, že sem se nechal příliš strhnout a moc se cpal do dějové linky Allyks a navíc zbytečně vysíral (nevím jak to napsat lépe) Skyllu.
Ad 1) Souboje máš super a Githové/Ithilid - byl velmi dobrý i příběhově. A paladinové v řece byli taky awesome.
Ad 3) Budu se těšit :)
Ad 4) Aaron je sympaťák, i když otrokář z Thaye.
Ad Level) Super :))))
2.8.2013 12:02 - Nerhinn
Jinak k tomu rozhovoru... mně se naopak líbil moc. Nebylo to tak, že by se Allyks do toho Hirkal pletl, ona naschvál mlčela a to, že jste se hádali o detailech, jí dávalo čas konečně se rozmyslet, jak se postavit tomu, co tak dlouho odkládala.

Tady v téhle situaci je Allyks v nevýhodě (i když tedy de facto ne, přeci jen má to tělo), protože je fér, má smysl pro čest a je soucitná... a dovede si živě představit, jaké to je, být v těle kenku. Na druhou stranu by jí to mohlo být částečně i k dobru, protože Skylla očividně nemá problém s konfrontací, ale třeba by mohla mít problém s tím, narazit na své "dětské" nevinné a historií nezatížené já.

Docela jsem nad tím přemýšlela a... asi takhle: Pokud Skylla uvede nějaký sakra dobrý důvod, proč má na její tělo větší nárok než ona, Allyks se ho vzdá, s tím, že jako kenku žít nechce, takže za ni konec. Proto bych asi jako hráč uvítala víc konverzace na toto témě, za Allyks hraju ráda :)
2.8.2013 12:53 - hadrian
Aha, takže popustit uzdu Hirkalovi? Opravdu to chceš? ;)

Nerhinn: pochopil jsem správně, že Allyks se plán Skylly na vzájemné ničení ďáblů a démonů zamlouvá, že?
2.8.2013 13:01 - Nerhinn
Nijak zvlášť jí to nevadí. Samozřejmě, že kdyby to znamenalo ublížit Mlhovi, to by byla komplikace.
2.8.2013 13:02 - hadrian
Jo a už vím, co je "krvavá válka" mezi démony a ďábly. A taky se mi rýsuje, co se stalo se Skyllou (myslím duševně). My to Assassine asi nakonec nepřehnali, jen se to nikam neposouvalo. Bude to pěknej rozhovor.

Příští termín by mohl být ve čtvrtek 15.8., jak padlo na hře?
3.8.2013 14:24 - Assassin
hadrian píše:
Příští termín by mohl být ve čtvrtek 15.8., jak padlo na hře?

15.8. nebo 16.8., co se vám hodí víc?
3.8.2013 15:40 - Nerhinn
Preferovala bych zatím spíš ten čtrvtek, ale není to tak, že v pátek nemůžu, spíš ještě nevím, jaký budu mít ten víkend program. Kdyby se někomu čtvrtek vyloženě nehodil, tak můžu hrát v pátek.
3.8.2013 20:52 - Deputy
čtvrtek je fajn
3.8.2013 21:21 - hadrian
co výtěžek z hraní? Sice to měl počítat a mít přehled Endrey, ale...
Co vím:
- 1.250 zl za licenci každý z nás (- 5.000 zl pro všechny)
+ 8.400 zl za magické předměty dohromady
+ 3.000 zl od,ěma za Illithida pro všechny
- 400 surovin pro Endreye za přerušení rituálu
+ 1.000 surovin pro Endreye za záchranu Aarona
- 50 zl za dělníky
- 50 zl za verbování nuzáků na pokus o přerušení rituálu
- 30 zl za hostinec pro všechny
- 1 zl za nový šaty pro mě (ostatním smrdí, nebo je maj flekatý :DDD )

Bez surovin mi to vychází po sečtení na 1.567 zlatých a 5 stříbrných pro každýho zvlášť, mě o 1 zl míň. Nechybí mi tam něco? Přiznám se, že u zápisů zisků a ztrát sem to moc nehlídal...
6.8.2013 13:53 - Endrey
Ted to nezkontroluju, ale co si pamatuju, tak to tak nejak bylo.

Jinak pristi ctvrtek je pro me zatim schudny a predpokladam ze i bude:-)
13.8.2013 14:16 - Assassin
Jsem zpátky v Brně a můžu potvrdit čtvrtek.
13.8.2013 16:32 - hadrian
Potvrzuji též.
13.8.2013 20:13 - Endrey
Slibuji co jsem slibil... takze u me dobry:)
14.8.2013 06:25 - Deputy
u mne to vypada v poradku, mozna prijdu o něco malo pozdeji
14.8.2013 09:29 - Nerhinn
Počítám se čtvrtkem. 16?
14.8.2013 12:01 - Assassin
jop, 16:00
15.8.2013 00:49 - Nerhinn
Možná budu muset zítra končit tak o půl desáté... nejedete někdo na Tišnov?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085664987564087 secREMOTE_IP: 13.58.15.223