hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
20.9.2013 12:36 - hadrian
Nerhinn - příští týden nemůže ani Endrey a ani já. Zůstává tak jenom ten týden od 30.9. Nebo si myslela ten od 7.10.?
20.9.2013 14:36 - Deputy
pokud se nepodaří v dohledné době najít termín kdy mohou všichni, tak navrhuju zvolit termín kdy mohou alespoň 4 lidi a odehraje se třeba něco méně zásadního
20.9.2013 15:05 - Assassin
Itemy: Je tedy rozebráno všechno? Může to prosím někdo shrnout?

Termín: Zatím vychází nejlépe středa 2.10., kdy můžou určitě všichni až na hadriana (pokud by nemohl dojít o něco později, když má práci do 17:00).
Pokud by hadrian na příští hru chyběl, tak by mě velmi mrzela absence jeho (i) zápisu, nicméně čistě příběhově se v jeho linii příliš posunout příští hru nehodlám. Za to Allyks by se mohla dozvědět, co se stalo se Skyllou a klíčovou roli by nečekaně mohl dostat i Delgar:)

Další hry: Vypadá to, že od příštího týdne až do Vánoc budu mít v úterý večer přednášku, která vypadá důležitě. Může se stát, že se z ní vyklube nedůležitá kravina, ale zatím počítejte s tím, že úterky se mi na hru nebudou hodit.
20.9.2013 16:12 - Nerhinn
No, jak říkám, tak od teď už mám čtvrtky volné. No a i toho 3.10. bych mohla, akorát bych musela dřív odcházet, tak o půl osmé.

Mohli bychom s rozebírám a zamlouváním si věcí prosím počkat? Já o to nechci závodit...
20.9.2013 16:28 - Endrey
Tak jak jsem driv avizoval, od 23. do 27.9 tu nejsem. Pak ten tyden muzu, krome patku a tyden potom, od 7. do 11.10 jsem taky vcudu. Takze pro me je nejlepsi, kdyby se hralo za tyden.

Jinak s lootem chvilku pockejte, ja si chcu vybrat a pak az bysme se o to mohli porvat;)
20.9.2013 17:40 - hadrian
Pro mě zatím tedy nejlíp vychází toho 3.10. s tím, že by se končilo o půl osmé. (začínali bysme třebas už v 15:30).
Možná ta středa, ale přišel bych později a odešel bohužel taky dřív (tak v devět).

Rozebírání věcí: Však žádný pořádný zatím neproběhlo, vše je víceméně volné včetně rare předmětu (nepředpokládám, že kouzelnou hůl by chtěl kdokoliv mimo Delgara a jeden ze tří mečů pro Hirkala asi taky nebude problém, o kožené brnění jsem ochoten licitovat :) ). Však je čas to probrat.
20.9.2013 17:47 - Nerhinn
Nemusíme končit o půl osmé, jen já bych musela o půl osmé odejít.
20.9.2013 18:08 - Assassin
Assassin píše:
Itemy: Je tedy rozebráno všechno? Může to prosím někdo shrnout?

Citovat sám sebe je cool. Času na rozebrání itemů je samozřejmě dost, nespěchejte, jen mi přišlo, že by to mohlo zapadnout, tak jsem to znovu vyprovokoval:P

Termíny, jestli to dobře chápu, pak se nám to redukovalo na dvě možnosti.
a) Středa 2.10. - DM, Peblíg, Delgar, Allyks, Hirkal (17:30 - 21:00)
b) Čtvrtek 3.10. - DM, Peblíg, Delgar, Hirkal, Allyks (15:30? - 19:30)
Pokud se nějak dohodnete, která z těchto možností je pro vás lepší, pak je mi to jedno. Pokud se nedohodnete, jsem schopný použít DM power a prostě to rozhodnout za vás.:)

Nerhinn píše:
Nemusíme končit o půl osmé, jen já bych musela o půl osmé odejít.

Už jsem si několikrát všiml, že jsi nadpřirozeně ochotná, ale asi mě to nikdy nepřestane udivovat.

EDIT: Protože je Hirkal (pokud je to stále aktuální) i u možnosti b) pouze na 50%, pak bych se zatím trochu více přikláněl k možnosti a).
20.9.2013 21:29 - hadrian
obě varianty:
a) Středa 2.10. - DM, Peblíg, Delgar, Allyks, Hirkal (17:30 - 21:00)
b) Čtvrtek 3.10. - DM, Peblíg, Delgar, Hirkal, Allyks (15:30? - 19:30)
jsou u mě stejně pravděpodobné - tedy že jistě to budu vědět až příští týden. Rád bych byl konkrétnější, ale bohužel, mějte se mnou trpělivost ;-)

Doufám, že do pondělí dodělám shrnutí.
26.9.2013 15:39 - hadrian
Zatím bych loboval za středu! Rýsuje trochu v jistějších barvách! :)
27.9.2013 09:40 - hadrian
Rozdělování/zamlouvání/prodávání posledního pokladu:

Vzhledem k tomu, že se nikdo k ničemu zatím nehlásí (kromě mě a Deputyho), tak zde vypíšu přesný seznam. Pokud dva a více z nás bude chtít stený předmět, dohodnou se mezi sebou. Každopádně v pondělí 30.9. večer v 23:00 provedu sumarizaci a co zbude se prodá a já vám napíšu, kolik každý z nás obdrží ve zlatě. Mám totiž pocit, že by se to do středy nerozdělilo.

Seznam (u volných předmětů nebude napsán nikdo):

Rare item do levelu 13: Hirkal nebo Allyks
Libovolný meč (rapír, krátký atd.) do 15. levelu: Hirkal
Libovolný meč (rapír, krátký atd.) do 15. levelu: Allyks
Libovolný meč (rapír, krátký atd.) do 15. levelu: Allyks
Kožená zbroj do 15. levelu: Hirkal
Kroužková zbroj do 15. levelu: Allyks
Kroužková zbroj do 14. levelu:
Plátová zbroj do 12. levelu:
Hůl pro čaroděje do 15. levelu: Delgar
Amulet/plášť do 14. levelu: Hirkal nebo Allyks
Boty nebo opasek do 14. levelu: Allyks
27.9.2013 11:35 - hadrian
Termín: Ve středu můžu, co vy ostatní?
27.9.2013 12:24 - Nerhinn
Ve středu 2.10. mohu také. Na předměty se teda mrknu, no :)
27.9.2013 12:35 - Assassin
Mohu a budu se středou počítat klasicky od 16:00. Hadriane, plánuješ přijít taky na čtvrtou nebo tedy později?
27.9.2013 12:42 - hadrian
Doufám, že to stihnu na 16:30. Končit bych mohl doufám i kolem desáté (když dřív, tak bych to přežil).
30.9.2013 16:22 - hadrian
EDIT předmětů:

Předmětů je celkem 11. Aby to bylo spravedlivé, tak si každý z nás může zamluvit maximálně 2 předměty (celkem 8). Delgar má zatím 1 - tedy druhý si rozloží na suroviny. Pokud si Peblíg nic nevybere, obdrží ty dva předměty zbylé na suroviny.
Plátové brnění se prodá a tak zbydou pouze 2 "plonkovní" předměty.

"Plonkovní" předměty jsou stanoveny následovně:
Rare item do levelu 13: Allyks
Boty nebo opasek do 14. levelu: prodáno, níže vypsáno, kolik si každý přičtěte.

Libovolný meč (rapír, krátký atd.) do 15. levelu: Hirkal
Libovolný meč (rapír, krátký atd.) do 15. levelu: Allyks
Libovolný meč (rapír, krátký atd.) do 15. levelu: Allyks
Kožená zbroj do 15. levelu: Hirkal
Kroužková zbroj do 15. levelu: Peblíg
Kroužková zbroj do 14. levelu: Delgar
Hůl pro čaroděje do 15. levelu: Delgar
Amulet/plášť do 14. levelu: Peblíg

Na prodej:
Plátová zbroj do 12. levelu:
prodáno, níže vypsáno, kolik si každý přičtěte.

Dělám to pro zachování alespoň zdání spravedlnosti při rozdělování, aby si někdo nevzal 4 předměty a druhý jen jeden.
30.9.2013 21:19 - hadrian
EDIT: Jelikož netrvám na rare předmětu, vzdám se ho pro Allyks
Boty nebo opasek se taky prodají a rozdělí se to mezi všechny.

Všichni si můžeme připsat +4.250 zlatých (každý) za prodej plátové zbroje level 12 a opasku do 14 levelu.


Myslím, že takhle to bude nejlepší.
30.9.2013 23:12 - hadrian
OK a je to uzavřeno - viz post 698 a 699. Směle se vybavte, ve středu to bude něco. :)
1.10.2013 06:28 - Endrey
Musim s litosti oznamit, ze ve stredu se naseho hrani nezucastnim, protoze jsem totalne na hromade. Jeste vcera jsem veril tomu, ze to bude v pohode, ale po dnesni noci uz ne. Tak si to uzijte a prijemne hrani. Doufam, ze nic Pebligovi neudelate;)
1.10.2013 07:22 - hadrian
Deputy/Delgar tam bude a zaručit tak, že se Peblígovi nic nestane bude.... nadlidský výkon.

Hlavně se uzdrav.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069897174835205 secREMOTE_IP: 18.117.103.219