hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
1.12.2013 17:09 - hadrian
Ten týden od 9.12. do 13.12. nemůžu a pak už to nepůjde. Kdyby mi v tom týdnu odpadl výjezd do Prahy a zároveň dojela na hlídání babča, tak by to možná šlo, ale šance je tak 5 procent - takže objektivně nulová šance. :(
1.12.2013 19:17 - Assassin
Děkuji za objasnění hadriane. Rád bych, kdyby se podobným způsobem mohl vyjádřit i Deputy. Co s tebou je a na jak dlouho.

Já jsem ochotný vést i hru "DM + 3", záleží na vás. Už jsme tak hráli několik her, akorát vždy to bylo s jedním chybějícím hráčem. Teď by byli dva.

Nebo bylo zmíněno, že by se mohlo udělat zase nějaký setkání jen tak na pokec a tak:)
1.12.2013 21:15 - Nerhinn
Jsem pro pokec i alternativní hru :)
2.12.2013 06:45 - Endrey
No pokud Hadrian vypadne, tak jsme stejne namydleni. Takze bych to videl na vanocni special:)

Jinak ohledne hrani BSG. Docela bych to zkusil zahrat, ale potreboval bych vedet, jestli to bude o vikendu a jakej den.
2.12.2013 08:26 - Winnie
O víkendu to bude určitě :-) Pokouším se vyhandlovat termín na nedělní odpoledne/podvečer (8. 12.).

A pro různé alternativy jsem taky :-)
2.12.2013 14:45 - Deputy
Pokud by se hrálo 10.12 tak bych se pokusil si zařídit abych mohl (a je reálná šance že se mi to povede).
2.12.2013 18:11 - hadrian
Získané věci z hraní 26.11. (Setkání s Pandorymem).

Každý sem napište,zda o nějaký předmět máte zájem, pokud bude více lidí toužit po jednom předmětu, tak se musí dotyční dohodnout mezi sebou. Rozdělování končí v pátek 6.12. v 20:00 (pak sem postnu rozdělení).

Common, uncommon předměty:
4x usňová (hide) zbroj do levelu 15:
2x Libovolný štít do levelu 15:
1x Bojová sekera do levelu 12:
1x libovolný předmět do levelu 15:
1x Palcát, Žezlo? (mace) do levelu 15:
4.12.2013 06:52 - Winnie
Potřebovala bych potvrdit tu BSG :-)

Časově jsou dvě možnosti, buď sobota odpoledne/večer, nebo neděle odpoledne/večer.

Pokud dobře čtu, tak... Verča říkala víkend, Luboš neděli, zbytek se moc nevyjádřil. Tudíž prosím zbytek: povídejte a nepřehánějte, ať vím, s čím počítat :-)
4.12.2013 07:00 - Endrey
No ja prave nevim, byl bych radsi pro nedeli, ale i tu nemuzu na 100% zarucit:( Dovim se to tak v patek.
5.12.2013 00:32 - Assassin
Hektické předvánoční období mi asi začne trochu dřív než jsem čekal. Víkend si bohužel nedokážu na BSG uvolnit. Stále počítám s tím, že si pro vás připravím něco na úterý 10.12., ale naše kampaň to nebude. Ta opravdu opětovně začne až po novém roce a já doufám, že v plném počtu.

V to úterý bych rád s případnými zájemci, přičemž počítám s Endreym, Nerhinn a Winnie (poprosil bych Deputyho o vyjádření, zda má zájem i o tuto hru nebo si počká na kampaň), odehrál něco jednoduššího, one-shotového, tematického, možná temného až mrazivého.:P

Představoval bych si to tak, že si připravíte charaktery na levelu 5. Každý může mít až 5 magických předmětů o levelech 3, 4, 5, 6, 7, z nichž jeden může být rare. Pokud vyloženě nechcete využít příležitosti zkusit si něco nového, klidně můžete prostě downgradovat na tuto hru svůj kampaňový charakter. Upozorňuji, že lepší by mohlo být stavět svůj charakter na příběh a nebojové encountery než čistě na boj, víc jak jeden se stejně nestihne.

Nějaké otázky, námitky, připomínky, atd?
5.12.2013 04:14 - Winnie
Nějaký tip, jaký typ charakteru se bude "hodit", aby bylo veselo? :-)
5.12.2013 15:00 - Winnie
BSG nakonec musím pro tenhle týden zrušit :( Pokud u vás ale přetrvává chuť si ji zahrát, hlašte vhodné termíny a třeba to do Vánoc složíme. Když ne, tak po Vánocích :-)
5.12.2013 16:27 - Assassin
Winnie píše:
Nějaký tip, jaký typ charakteru se bude "hodit", aby bylo veselo? :-)

V tomhle asi neporadím. Já si myslím, že vše se dá zahrát tak, aby bylo veselo:)
5.12.2013 16:51 - Nerhinn
Tak zkus nahodit obrysy toho, co budeme hrát?
5.12.2013 17:54 - Assassin
Dobře, plánuju to jako naprosto uzavřený celek, a představuju si to takhle:
1) Minulost postav může pěkně dobarvit chování postavy ve hře a jejich interakci, ale neplánuji ji nijak využívat přímo pro samotný děj => nepotřebuji od vás shrnutí minulosti postavy. Dá se říct, že dobrý improvizátor by mohl být schopný vše vymyslet až za běhu.
2) Postavy se nebudou navzájem znát, budou vás spojovat jen události spojené s dějem samotné hry a vztahy, které z nich vyplynou.
3) Budete vtaženi rovnou děje, důvody "jak?" nebo "proč?" jste tam, kde jste, budou až otázkami pro samotný děj hry, nikoliv pro vaši přípravu postavy pro hru.

Takže chtěl bych po vás pouze, rasu, povolání, jméno, připravit si deník, určit si +- povahu a případně si určit čím se tak mohla zabývat v minulosti (vzhledem k 5. úrovni se držet při zemi, ale jinak prakticky bez omezení).

Ještě doplním malý detail. Pro vaše postavy bude prostředí hry neznámé.

No a malá anotace:
"Na Světě stále existují místa, kam se nikdy nedostala civilizace. Místa, kde platí vlastní zákony ovlivněné pověstmi a povídačkami děděnými z generace na generaci. A kde zima a noc bere lidem vládu nad Světem."

Celá hra je zatím jen smršť myšlenek v mé hlavě, takže moc konkrétní nebudu.:)
7.12.2013 08:34 - hadrian
Rozdělení z hraní 26.11. (Setkání s Pandorymem).

Každý z vás si připíše 21.300,- zlatých.
8.12.2013 00:09 - Assassin
Potřeboval bych nějak potvrdit počet.
Hodilo by se mi vědět co teda budete hrát (PM), to co mi psala Winnie a Nerhinn mi stačí, pokud to nebudete měnit.
8.12.2013 11:56 - Nerhinn
Nebudu to měnit.
8.12.2013 18:57 - Endrey
S uterkem pocitam, ale budu bez auta. Takze budu muset po devate jit na salinu, jinak bych se stezi dostaval dom:/
8.12.2013 22:24 - Assassin
Endrey: no problem, to se nějak pořeší. Odpovím ti rovnou i na PM, stačí takhle:)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086026906967163 secREMOTE_IP: 18.119.141.42