hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
25.2.2014 14:56 - Endrey
Za nas v pohode. Ve dve budu u Nerhinn, takze pul treti u obchodu to jisti.
27.2.2014 10:41 - Deputy
Zatím to vypadá že bych mohl dorazit "nějak" po třetí
27.2.2014 10:45 - Endrey
Ok Depe, po treti u nas.
1.3.2014 14:51 - Assassin
:D
1.3.2014 15:09 - Endrey
To teda:D Myslim, ze se to povedlo na vybornou:)
1.3.2014 15:37 - Nerhinn
Už je mi mnohem lépe.
1.3.2014 23:44 - Assassin
Nerhinn píše:
Už je mi mnohem lépe.

To je dobře:)

Přespříští hra bude opět moje a budete na 16. úrovni. Začneme soubojem. S kým? Proč? A jakou roli v něm bude hrát Dante? Nechte se překvapit.
3.3.2014 10:25 - Winnie
Jak to vypadá s termínem na příští hraní? :-) Budu muset trošku čachrovat se směnami v práci, takže čím dřív budu vědět, tím víc manévrovacího prostoru (teoreticky) získám.
3.3.2014 11:30 - Assassin
Pro mne, to význačné datum, které shodou okolností padlo na obvyklý den našeho hraní je 11.3.
A mám takový pocit, že jsme se na úterý dokonce i shodli. V případě nutnosti jsem však ochotný a schopný zahrát si i jiný den (nejlépe v tom týdnu).

Pro úplnost zopakuji, že na příští hraní není v plánu pokračování v mé kampani. Měl by se hrát hadrianův one-shot. Samozřejmě je to spíše mé přání než nutnost. V případě, že by se hadrian dostal do nějakých časových problémů, neboj se ozvat, připravím kampaň a pojedeme dál:)

Dále bych vás chtěl požádat o vyřešení zápisu z minulé hry. Byl bych moc rád, kdyby to tentokrát nepadlo na hadriana, můžete si to i rozdělit. Nechám to ve vaší režii, snad se mi to nevymstí.
3.3.2014 11:39 - Winnie
Ad zápis - padla (myslím) taková "domluva", že každý dodáme postřehy z pohledu svých postav a zápis tak bude jakousi mozaikou... nebo jsem mimo? :)

Úterý 11. bych měla být schopna si zařídit.
3.3.2014 11:52 - Assassin
Winnie píše:
Ad zápis - padla (myslím) taková "domluva", že každý dodáme postřehy z pohledu svých postav a zápis tak bude jakousi mozaikou... nebo jsem mimo? :)

To by se mi líbilo. Pokud to tak dopadne, možná bych i dokázal to doplnit pohledem nějakého NPC, asi spíš Tabra nebo Dante, než obrovský supermozek.
3.3.2014 13:06 - Deputy
Dobře, udělám zápis z pohledu Delgara. Myslím, že bude hned zřejmé, proč nedělám zápisy...
3.3.2014 14:21 - Nerhinn
Pošlete mi zápisy (do pošty, nezveřejňujte je) a já je zkusím nějak zkompletovat do jednoho smysl dávajícího chumlu. Nebude vadit, když ve vašich zápisech nebude vše, když se budete věnovat jen určité části a tak podobně. Když poté zjistím, že něco chybí, dám vám vědět.
3.3.2014 17:04 - hadrian
Zatím počítám s 11.3. a s tím, že vám odvyprávím one-shot.

level počítejte 6. Magické předměty common, uncommon: levely 7,6,5,4,3,2,1.
4.3.2014 18:57 - hadrian
Malé info pro vás: Budete začínat "na cestě" do místního městečka Černavy a to společně, všechny postavy se mezi sebou znají a jste skupinka/banda/družina dobrodruhů lokálně známá tím, že se občas necháte najímat na různé úkoly (z libovolných pohnutek jste spolu - můžete to klidně jen tak brát a hrát, jak je to ložený ;) ).
Prostředí lesnaté, málo civilizované, v podstatě výspa civilizace v blízkosti oceánu.

Všichni: můžete v úterý všichni v 16:00? (stačí, když mi dáte vědět do pátku).
4.3.2014 20:28 - Assassin
Zoar'agb'aranthar, koboldí elementalista z kmene Rudého měsíce, přáteli zvaný Zoubek. Sečtělý, charismatický, etiketu dodržující lingvista, který by byl skvělým vůdcem koboldího kmene. Kdyby se však nezamiloval do své vládkyně, červené dračice a modly kmene Rudého měsíce, Ixy'enbrea'thill, více a jinak, než by měl. Když dostal košem, vydal se na cesty, aby Jiskře, jak své dvacetimetrové krásce přezdívá, dokázal, že duší je drak, který si zaslouží její pozornost. A tak cestuje mezi savci, kterým ne vždy zcela rozumí, ale je jim věrným a vzdělaným přítelem, jenž nejen svou magickou mocí občas dokazuje, že mu v těle proudí dračí krev a není dobré jej podceňovat.


Elementalista je striker, v případě, že by se to nehodilo k ostatním postavám, které chcete hrát, myslím, že by šel dost efektivně přeskládat na slušnej control. Bavilo by mě asi oboje.
5.3.2014 14:03 - hadrian
Assassin: tohle je prostě... perfektní :) Ty i do one-shotu, do přípravy postavy, dodáš něco, co by bylo super i do kampaně.

Musím se vám pochlubit, mám to vymyšlené a už i z větší části sepsané. Na úterek se těším :).
5.3.2014 14:06 - Winnie
Doufám, že se úterek nebude měnit, už mám požádané o dovolenou :-)
5.3.2014 19:01 - hadrian
Možná vám pomůže v tvorbě postavy i informace, že se bude bojovat a možná i víc než jednou.
6.3.2014 14:05 - Deputy
Dizgaul, changeling thief. Obživu si obstarává příležitostnou zlodějinou, podvody a není špatný v boji s rapírem. Vhledem k jeho povolání hodně cestuje. Města opouští ve spěchu, když hrozí vyjít najevo, že není tím, za koho se vydává. Cestovné mu nedobrovolně hradí důvěřiví měšťané. Jdou fámy, že by mohl být špeh....

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092036962509155 secREMOTE_IP: 3.145.172.159