hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
11.3.2014 13:38 - Nerhinn
Hengeyokai bude shifter na druhou - za minorku se shiftne do lišky a za další se shiftne o pole. Seekeři jsou docela zábavné povolání, jak jsem zjistila :)
11.3.2014 14:40 - ShadoWWW
Bylo to v článku Ecology of Hengeyokai v Dragonu 404.

Anebo to možná bylo jinde, ale tady je ta rasa na DnDWiki 4E.
12.3.2014 10:45 - Assassin
Tak, děkuju za hru, byla super. Hadrian mi teď nasadil laťku dost vysoko, tak bych se měl snažit. Další hra by měla být v úterý 25.3. Opět moje, pokračování v kampani, připomínám, že máte úroveň 16.

Hirkal má prý nějaký teorie o Secomberské Imaskarkaně, tak uvidíme, jak to s ní dopadne. A nezapomeňte na zápis... jinak budu zlej! :D
12.3.2014 12:49 - hadrian
Díky za chválu, to se dobře čte. ;) I mě se s vámi včera hrálo víc než výborně a bavil jsem se, jak jste dodávali do příběhu situace "navíc" :). Všichni jste byli výborní (takový ten moment, kdy se i jako DM hrou bavím stejně jako hráč).

(Deputyho Dizgaul byl úžasný, kdyby tak za něj mohl hrát v kampani... :DDD)

EDIT: v tomto případě "úžasný" = "líný parchant se sklony k pokřivenému humoru, kterého si prostě musíte zamilovat" ;)
12.3.2014 12:52 - Assassin
Ještě taková malá ukázka, že s blackguardama to končí špatně. V BGEE přidali pár NPC, jedno z nich je půlorčí blackguard. Je to zlej, agresivní badass a tohle je jeho zakončení příběhu:

I v případě, že se hlavní postava rozhodne s ním zůstat, aby ho nadále chránil před sebevražednými akcemi, to pro něj skončí špatně. Před spravedlností jej sice zachrání, ale jednoho dne se stejně pohádají tak, že je nucen jej zabít...
12.3.2014 12:57 - Assassin
hadrian píše:
(Deputyho Dizgaul byl úžasný, kdyby tak za něj mohl hrát v kampani... :DDD)

Kdyby chtěl, tak já s tím problém nemám.

EDIT: hadrian: bavili jsme se o půlorčích zubech, tohle je tuším ten offic obrázek z příručky: http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20090323081112/forgottenrealms/images/3/35/4e_half-orcs.jpg a zoubky maj...
12.3.2014 13:17 - Winnie
Já měla jako potenciální půlorčici vyhlédnutou tuhle slečnu: http://img.4plebs.org/boards/tg/image/1365/11/1365110141556.jpg.

A přidávám se k ovacím a díkům a tak, bylo to fajne :-)
12.3.2014 13:19 - Winnie
Jop, uznávám, blackguard hraný tak, aby se neodchýlil od načrtnutého konceptu, nemá moc dlouhou životnost. A do družinky taky není tím pravým ořechovým. Na stranu druhou... nepředpokládám, že průměrný "dobrodruh" zakončuje svou kariéru poklidným důchodem :-)
24.3.2014 12:15 - Assassin
Chci odpískat zítřejší hru. Jsem přesvědčen, že tři týdny jsou pro čtyři lidi v téměř jakékoliv životní situaci dost času na pár odstavců textu. Nechci být vtlačen do pozice, kdy sám věnuji čas k přípravě hry, jen abych vás bavil, bez nároku na nějakou zpětnou vazbu a vaši ochotu obětovat pár hodin svého života.
24.3.2014 12:41 - Deputy
A je to tady. Je zlej! A má k tomu důvod...
Luboši, je to hotová věc, nebo existuje možnost, že se necháš obměkčit? Ptám se čistě sobecky z důvodu organizace zítřejšího dne....
24.3.2014 14:08 - hadrian
Nerhinn, i bez Romanovy a Winniiny pomoci, máš zápis?

Moje pocity: Assassina chápu. O to víc, že běžně je píšu sám. Na zítřek sem se těšil. Jsem zklamanej, že se zítra nebude hrát. :( A sejří mě ti, kdo za to můžou.
24.3.2014 14:49 - Endrey
Omlouvam se vsem, kteri se na zitrejsi hrani tesili a kvuli me neaktivite bylo zruseno, ale jak jsem psal v drivejsim prispevku, opravdu jsem nemel na to to napsat.
A aby nevznikla predstava, ze na to seru, tak jsem jiz drive slibil, ze z nasledujiciho hrani napisu zapis ja.
24.3.2014 14:53 - hadrian
hadrian píše:
A sejří mě ti, kdo za to můžou.


Dovětek: množné číslo tam nemám náhodou...
24.3.2014 15:05 - Winnie
Omlouvám se, prostě jsem to nevychytala.
24.3.2014 15:09 - Winnie
Jako "kompenzaci" nebudu slibovat převzetí dalšího zápisu, protože to by nedopadlo dobře. Zkusím vymyslet něco jiného.

A Nerhinn bych z toho (né z kompenzace, ale z viny na neexistenci zápisu) vynechala; přeci jen čekala, s čím ji přispějeme já a Roman.
25.3.2014 12:06 - hadrian
Takže zápis doplněn, co takhle dohodnout termín?

Hodilo by se vám příští úterý 1.4. v 16:00? Mě ano :)
25.3.2014 12:13 - Nerhinn
Mně taky.
25.3.2014 12:34 - Winnie
Já budu mimo (na 90%), celý týden, takže na mě se nevažte .)
25.3.2014 13:17 - Assassin
Nejsem si úplně jist, zda být na apríla s Mírou je zcela bezpečný, ale termín se mi hodí a rád bych si zahrál :)
25.3.2014 13:21 - hadrian
Je to bezpečný, určitě je! (víte vy, jak blbě se píše na klávesnici s překříženými prsty?).

Deputy, Endrey: Jak jste na tom?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.0830979347229 secREMOTE_IP: 3.144.159.187