hadrian
5.4.2012 14:36
Povídací setkání - Herní komunita nejen D&D4e v Brně
Sekce pravidelně nepravidelných setkání lidí z Brna.

Seznam na další neoficiální akci brněnské komunity DnD (a jiných) - O RPG všeobecně, zaměření na libovolné systémy dle preferencí účastníka, o knihách, filmech a dalších věcí co se týkají (případně i netýkají) RPG. Berte to jako neformální akci. Termíny hodím asi ne hned, viděl bych to tak za měsíc.

Účastníci:
Sirien

Seznam místa Scuku s odkazem:
U Richarda (Údolní 7) - otevíračka do 23:00

Termín: zatím neurčitě od 6.2 čtvrtek do 13.2. čtvrtek cca od 17:00?
Autorská citace #41
7.4.2012 19:31 - hadrian
Editováno: Tak jo, tak nahazuju termín: pátek 13.4. od 17:00. Nebo pátek 20.4. od 17:00. Dejte vědět, komu to vyhovuje.

Místo: pořád není pořešeno jestli v té Thalii (otevíračka do 24:00) nebo U toho Richarda na Údolní 7 (otevíračka do 23:00). Oboje nemá separovaný kóje, myslím že kdyby se to objednalo dopředu, tak nám případně srazí stoly podle počtu lidí.

Takže pokud Vás v okolí centra napadne jiný podnik (vhodnější), tak taky napište. Každopádně dejte vědět, kterému z těch zatím vypsaných dáváte přednost.
Autorská citace #42
7.4.2012 19:51 - Assassin
Přestože zavírá dřív, Richard mě zaujal více. 20.4. zní dobře.
Autorská citace #43
7.4.2012 21:31 - hadrian
Pište kdyžtak který podnik a které datum (případně oboje). Vyšší účast a podnik s vyšším výběrem vyhrávají.

Assassine, editoval sem i termíny (nohodil ještě možnost 13.4.), to bys taky mohl?
Autorská citace #44
7.4.2012 23:50 - pipux
Assassin píše:
Richard mě zaujal více.

To bude asi těmi světlými barvami interiéru.

Jinak se můžu dostavit do Richarda v Žebětíně, a v případě nutnosti i na Údolní. Časově, v oba navrhnuté pátky, by to (snad) šlo.

Ale ... jsem tu nakonec vůbec správně? Sbírají se tu samí velcí machři, aby si popovídali o tom, jak kde drtí kostky a jaké úžasné hry hrají. Když nic nikde s nikým nehraji, chtěl bych se pak ve vší skromnosti jen domluvit, zda-li se někde něco zajímavého bude hrát. Hmmm ...
hadrian píše:
pokud se tam někdo na něčem domluví, tak je to jeho bonus a jeho boj

... to je sice hezké, ale lidé mají obecně tu vlastnost, že když k nim mluvím, neposlouchají a najdou si jiný cíl, na který zaměří svoji pozornost (něco tu je evidentně špatně, ač přesně nevím co). K čemu je tedy dobré znát pool hráčů, pokud je tento pool nedosažitelný?

... čím je potom toto posezení? Klubem autonomních alkoholiků?
Autorská citace #45
8.4.2012 00:17 - Colombo
Klub abstinujících RPGčkařů?

Ahoj, jsem Colombo a RPG jsem už nehrál rok, 2 měsíce a 75 hodin.
Autorská citace #46
8.4.2012 01:05 - Assassin
Hadrian: 13.4. bych nejspíše také mohl.

pipux: souhlasím s tebou, sám v "aby si popovídali o tom, jak kde drtí kostky a jaké úžasné hry hrají" nevidím žádný smysl, přestože bych klidně mohl, protože vcelku spokojeně vedu kampaň. Ale co s tím? Jediné řešení, které mě napadá je přijít, a zjistit, co se s těma brňákama dá dělat.
Autorská citace #47
8.4.2012 06:55 - hadrian
Tak nevím jestli sem to pochopil správně ale máme tu 2 tábory.

1. "Hlavně ať to není herní sezení a není to ani o chystání na herní sezení, posledně to blbě dopadlo".

2. "Pokud to nebude o herním sezení a nebo chystání na ně, stojí to vůbec za to?"

No nevím jestli to vyznělo správně, ale má to být neformální akce, bez předem přesně určeného programu (o RPG, knížkách a podobných věcech vážících se k sobě). Zaručit někomu, aby ho ostatní poslouchali může třeba osvědčený "samopal vzor .58", ne já (prosím nebrat jako návod! ikdyž by to pak asi bylo nezapomenutelné posezení :o) ).

Osobně, pokud se bude jednat "pouze" o to, že si pokecám s lidma o tom co mě baví, tak to nebudu brát jako promarněný večer. Ale to je o prioritách.
Autorská citace #48
8.4.2012 11:06 - Gurney
U Richarda na Údolní to znám a sedí se tam fajn, navíc jsou mi minipivovary a hospy k nim přidružené obecně tak nějak sympatičtější než vinárny. Nicméně v případě potřeby se přizpůsobím. Jinak prozatím můžu kterýkoli z těch termínů.

Pipux: Sice pochybuju že by tě někdo z účastníků za nedostatek sociálních skillů bil, nicméně mi přijde že je to čistě tvůj problém a že zájem o komunikaci s tvou osobou asi dost těžko zajistíš předem skrz internetovou diskuzi. Dovedu si však představit že se hodnota tohoto zájmu bude limitně blížit nule, budeš-li např. nazývat partu lidí, co jde pokecat do hospy "klubem autonomních alkoholiků", neboť význam výrazu "alkoholik" je obyvkle většinou společnosti vnímám negativně a způsob jakým tento výraz užíváš ty je někde napůl cesty mezi nepovedeným vtipem a dost mizerným pokusem o urážku. Doufám že mluvím jazykem tvého kmene, protože krkoloměji už se asi vyjádřit nedokážu.

Ostatním: nenechte se prosím znepokojit mou možná poněkud příkřejší odpovědí Pipuxovi, mám prakticky vyzkoušeno že se bez problémů dokážeme pohybovat na poměrně malém prostoru klidně celý víkend.

Assasin: Momentálně mám kde hrát a proto nějakou další prostě nehledám, ale o tom co hrají jiní pokecám rád a rozhodě mi to nesmyslné nepřijde. A jak říkáš, jak jinak zjistit jestli by někdo něco nezahrál než se prostě na místě zeptat.
Autorská citace #49
8.4.2012 13:14 - Slávek
No Držím Vám palce :) Bohužel tenhle měsíc mám plný historických bitev, ale budu rád když se Vám utvoří skupina, alespoň kluci ode mě mohou najít nové členy a v případě že to vzdám nebude problém rehabilitovat družinu :) .
Autorská citace #50
8.4.2012 16:38 - hadrian
EDIT: Obsah a Rozsah akce je nahoře v části začínající "Seznam...". Cokoliv si tam kdo bude chtít řešit navíc, je jen a jen na něm samém.
Autorská citace #51
9.4.2012 12:15 - ShadoWWW
Hodí se mi oba pátky, ale preferoval bych možná víc 13.4. Dávám do placu ještě stylovou hospodu Dávné časy. Je to středověká restaurace, ale není to takový pajzl jak ta středověká krčma na České. Je totiž potřeba počítat taky s tím, že v pátek a sobotu večer jsou hospody nejvíc narvané, takže kdyby měli u Richarda plno a byl tam příliš velký hluk, tak můžem zkusit tady to.

EDIT: Taky bych nikdy nenavrhl ten pajzl na České - to hrůza a děs. Stačila mi jediná návštěva, další mě neláká.
Autorská citace #52
9.4.2012 12:23 - Nerhinn
Středověká krčma na České je otřesný podnik. A i kdyby mi to nevyšlo (13.4. zatím vypadá dobře, ale kdo ví, co se změní), velmi bych jej nedoporučovala. Ty další neznám.
Autorská citace #53
9.4.2012 16:11 - Sidalir
Svoji časovou dostupnost jsem již psal: Nemůžu 13.4. ,ale 20.4. mám velmi pravděpodobně čas (cca 17 až 22). Na místě mi příliš nezáleží pokud má jistou úroveň a je blízko centra.
Autorská citace #54
9.4.2012 18:09 - Assassin
ShadoWWW píše:
Je totiž potřeba počítat taky s tím, že v pátek a sobotu večer jsou hospody nejvíc narvané, takže kdyby měli u Richarda plno a byl tam příliš velký hluk, tak můžem zkusit tady to.

Jestli máš zkušenost s tím, že v pátek večer není v Dávných časech narváno jako v ostatních hospodách, tak hlasuji pro ně.
Autorská citace #55
9.4.2012 18:29 - hadrian
"Dávné časy" vypadají dobře, ale nejsou náhodou zavřený? (od února?) Tak edit - sou zavřený, takže zatím Richard vede.
Autorská citace #56
9.4.2012 20:22 - hadrian
Myslím, že termín je vybrán - je to 20.4. 17:00, to můžou úplně všichni, resp.7 výše vypsaných + min. 1 co sem nepřispívá. "Dávné časy" ještě prověřím jak je to s jejich provozem, když budou zavřený, tak u Richarda. Objednám stůl pro 10.
Autorská citace #57
9.4.2012 20:28 - Assassin
hadrian: pokud je to definitivní, tak to hoď prosím do hlavičky.
Autorská citace #58
9.4.2012 21:19 - pipux
ShadoWWW píše:
Je totiž potřeba počítat taky s tím, že v pátek a sobotu večer jsou hospody nejvíc narvané ...

Pravda, a proto je vhodné pojistit si možnosti (plánovat i na nejhorší). Proto tu je v blízkém okolí ještě hospoda Pod Špilberkem na lavičkách s krabicovým vínem.

Toť takový malý vtípek ... každopádně, pokud je na seznamu priorit výměna názorů a navázání kontaktů, na lokálu přece zase tolik nesejde.
Autorská citace #59
9.4.2012 21:22 - hadrian
Tak hlavička upravena. Thalii jako možnost sem odendal, každopádně v okolí je spousta jiných podniků. Ale myslím, že pokud to vyjde na tu hospodu "U Richarda", když se objedná stůl, tak s místem si nemusíme dělat starosti. Zítra ověřím jak je to s dávnými časy, ale i kdyby jeli, Richard zatím vede (těsně ale přece).

pipux: tak na hlavním nádru to asi pořádat nebudem :)
Autorská citace #60
10.4.2012 11:30 - hadrian
Ověřil sem "Dávné časy", pevná linka je mrtvá a na mobilu mi bylo sděleno, že je dlouhodobě zavřená, takže vyhrála kontumačně hospoda "U Richarda" na Údolní 7. V pátek 20.4. se budu těšit, bude to od 17:00. ;o)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083844900131226 secREMOTE_IP: 34.229.223.223