hadrian
5.4.2012 14:36
Povídací setkání - Herní komunita nejen D&D4e v Brně
Sekce pravidelně nepravidelných setkání lidí z Brna.

Seznam na další neoficiální akci brněnské komunity DnD (a jiných) - O RPG všeobecně, zaměření na libovolné systémy dle preferencí účastníka, o knihách, filmech a dalších věcí co se týkají (případně i netýkají) RPG. Berte to jako neformální akci. Termíny hodím asi ne hned, viděl bych to tak za měsíc.

Účastníci:
Sirien

Seznam místa Scuku s odkazem:
U Richarda (Údolní 7) - otevíračka do 23:00

Termín: zatím neurčitě od 6.2 čtvrtek do 13.2. čtvrtek cca od 17:00?
Autorská citace #61
11.4.2012 12:16 - ShadoWWW
Vezmu s sebou na ukázku Reversible Megamat.
Autorská citace #62
11.4.2012 14:11 - Deputy
ShadoWWW píše:
Vezmu s sebou na ukázku Reversible Megamat.

Čím po tom maluješ? Přišlo mi, že fixa na vodní bázi na tom moc nedrží, je to jako kdyby přerušovaný, nechce to k tomu povrchu pořádně přilnout a za sucha stíratelná fixa zase nejde uplně dolů, zůstává po ní barevnej nádech.
Autorská citace #63
11.4.2012 14:18 - Quentin


Jsou v pohodě, ale lepší je kupovat to balení po čtyřech, pac beztak pouzivas porad jen cernou (ostatní nejsou tolik vidět)
Autorská citace #64
11.4.2012 14:23 - hadrian
Deputy: Nepotřebuješ aby to drželo úplně přesně, hlavně když je poznat co kde je a že to pak de snadno dolů.
Autorská citace #65
12.4.2012 17:18 - hadrian
Sezení je objednáno, bral sem stůl pro 10, radši o 2 až 3 místa víc než míň. Navíc aby se tam vešel ten Megamat, že. ;)
Autorská citace #66
20.4.2012 17:47 - Nerhinn
Omlouvám se, ale dočista jsem na to zapomněla. To za prvé (měla bych hodinu zpoždění). Za druhé mám ale odrovnaná kolena a je mi špatně, takže se nikam nedohrabu (a nevydržím tam v jedné poloze). Je mi to líto :(
Autorská citace #67
20.4.2012 23:41 - ShadoWWW
Nevadí. Šlo o vydařenou akci, takže určitě nebyla poslední.
Autorská citace #68
21.4.2012 00:51 - Assassin
Děkuji všem za vydařenou akci, zejména hadrianovi za její organizaci, ShadoWWWovi za ukázku Megamatu a Sidalirovi za představení kartografického umění. Nemůžu nezmínit také inovativní myšlenky, co se týče vybavení správného hrdiny.

Cením si také nabídky na hru, nějak se ještě domluvíme.

Co se týče vybraného místa ke srazu:
+ Skvělý pivo (doporučuju medové)
+ Umístění poblíž centra
- Malý stůl pro 10 lidí
- Barmanka se tvářila, že mají denně 5 rezervací pro 10 lidí na 17:00 a nedokázala říct, na který stůl to je

Na závěř přiložím zmíněné video pro zůčastněné gnómy:
Gnóm a Demogorgon
uznávám, že bez znalosti angličtiny není tak dobrý, prosím o přeposlání cílovým gnómům.
Autorská citace #69
21.4.2012 09:25 - hadrian
Tak k vzájemným díkům se připojuju. Bylo to nad očekávání dobré. Musím říct že mapy od ShadoWWWa byly výborné, ale vzápětí sem otevíral pusu podruhé díky skládačkám od Sidalira (kyž vytáhl dveře tak to nešlo nevyfotit, škoda že to z toho mobilu není moc dobře poznat).
Doufám, že se z toho stane občasná akce přesně toho typu jaký sme zažili včera (upravil sem popis diskuze, aby víc odpovídal tomu "o co de").

Na konci sme se bavili i o možnosti hracího setkání - to bych držel jako separátní druh akce a nespojoval to s tímhle druhem setkání. (jinak nebráním se to vyzkoušet, problém vidím v místě a počtu lidí ale to bysme asi měli založit separé diskusi ať se nám to nemíchá).

Assassine - děkuju za video, gnómům ještě dnes ukážu (jak by mohl začít takovej "pognom") :). Jinak gnómové - ti jsou vždycky "cíloví", heh... no nic. Na hraní se domluvíme, já to nahodím DM (jako "one shot" postava na 1. hraní).

Stůl mě zklamal, protože nebyl pro 10 (i když sme se vlezli), ale tak pro 8 lidí. Medový pivo bych chtěl určitě vyzkoušet, ale i to pšeničný bylo výborný.

Tak příště určitě jako možnost "U Richarda" zůstává, ale zkusím se poohlédnout i po jiných místech.
Autorská citace #70
21.4.2012 12:00 - ShadoWWW
Na tu akci jako takovou to bylo dobrý, ale na případnou herní akci by to rozhodně chtělo větší stůl.
Autorská citace #71
21.4.2012 13:49 - Gurney
Velmi povedené setkání klubu autonomních alkoholiků, dobře jsem se bavil jen mě u Richarda trochu překvapili svoji představou stolu pro deset lidí (možná tak pro deset gnómů..).

Btw nemůžu se zbavit dojmu, že hadrian platil jedno pivo, které ve skutečnosti bylo moje, takže nechť se o něj při nejbližší příležitosti přihlásí.
Autorská citace #72
21.4.2012 13:57 - pipux
hadrian píše:
Na konci sme se bavili i o možnosti hracího setkání - to bych držel jako separátní druh akce a nespojoval to s tímhle druhem setkání. (jinak nebráním se to vyzkoušet, problém vidím v místě a počtu lidí ale to bysme asi měli založit separé diskusi ať se nám to nemíchá).

Klidně takovou diskuzi založ. Protože jsem tam ke konci nebyl, mohlo by mě zajímat, na co přesně jste přišli okolo případného hraní. Stejně tak by to mohlo zajímat i ty, co setkání prošvihli celé a/nebo teprve zvažují svoji účast ...
Autorská citace #73
21.4.2012 14:36 - ShadoWWW
:-)
Autorská citace #74
21.4.2012 15:31 - hadrian
Gurney, o pivo se samozřejmě přihlásím, nevím co by se muselo stát abych se nepřihlásil ;).

pipux: přišli jsme na to, že někteří z nás by se nebránili hernímu setkání, ale že to nebudeme spojovat s typem setkání ze včerejška (a případných dalších). Aby se nám to nemíchalo. Žádné konkrétní závěry nebyly učiněny... Snad kromě jednoho, že včerejšek rozhodně stojí za zopakování.
Autorská citace #75
21.4.2012 15:36 - ShadoWWW
Ono technicky se hledá hlavně nějaká hospa s větším stolem. Kdyby někdo o nějakém věděl, tak sem napiště. Nebo když tak hadriane založ nové téma, ať oddělíme "povídací" a "herní" setkání.
Autorská citace #76
21.4.2012 15:37 - hadrian
Dobrej nápad s těma názvama, nahodím to i do záhlaví.

Tak a je to, založena jiná diskuze o herním setkání, aby se nám to nepletlo.
Autorská citace #77
22.4.2012 17:41 - Endrey
Opravdu akce byla podarena. Co se tyka piva, k tomu moc nereknu, ale matonka byla skvela:D

Jen citim tady v debate mirnou narazku na gnomy, ze Hadriane?:D
Autorská citace #78
22.4.2012 18:07 - Barbar
jsem rád že jste se bavili, Signir mě už něco napsal.

Asi takhle nemám problém aby někdo pro představu zkusil na jendo hraní jako Cp sednout a zahrát si v našem světě...

Docela mě i mrzí že se tam nebyl zas na druhou stranu jsem musel bojovat na Libušíně ....(mám hodně nabitou sezónu) a né není to ani dřevárna ani larp..pro představu na Libušíně bylo kolme 1500 učastníků a halaprtnama mě rozsekli pavźu a prorazili dvojkové kalené plechyn a rukou...mam tělo samou modřinu atd :) P"rsotě staré dobré železo..příští týden je bitva na Habrovanej je to komerné bitve u Brna pokud se chce někdo podívat tak program je tady:

http://www.kdysi.eu/news/habrovanska-ztec/

Pokud by snad někdo se chtěl začít učit šermovat (německá škola) tak Ať mě napíše nabíráme pořad jen nás kolem 20-30, učíme holky a ročně se myslím plati 1250 kč.

ps: Do bitev nemusíte.
Autorská citace #79
22.4.2012 18:34 - Colombo
Barbar: musím přiznat, že seriál Weapons that made Britain mě k evropskému šermu nalákal. Nemůžeš o tom napsat víc?
Autorská citace #80
22.4.2012 18:54 - Assassin
Barbar píše:
Asi takhle nemám problém aby někdo pro představu zkusil na jendo hraní jako Cp sednout a zahrát si v našem světě...

Nikam se nechci vnucovat, dostal jsem nabídku, zvážil ji. Nemohu nic slíbit, termín pro mne není ideální a místo také ne.

Na druhou stranu uznávám, že nabídka byla řečena po několika pivech, to se často nabízí mnohé. Pokud ji stáhnete zpátky, nebudu se zlobit, ani si to brát osobně.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08936595916748 secREMOTE_IP: 52.90.181.205