ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.

Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály

Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
5.3.2020 10:48 - ShadoWWW
Cyrasil: Budeme s tebou počítat. Je to už příští týden. Datum opraveno v původním příspěvku. Díky.
5.3.2020 13:44 - Qrow
Pokud je ve čtvrtek ještě místo tak bych se rád přidal.
5.3.2020 13:47 - ShadoWWW
Qrow: Mělo by jiště být, budeme s tebou počítat.

V tuto chvíli to vypadá na dvě skupiny PJ + 4 hráči. Kdyby se ozvali ještě další zájemci, nejspíš bychom to už rozdělil do 3 skupin.
5.3.2020 15:38 - cyrasil
ShadoWWW píše:
Cyrasil: Budeme s tebou počítat. Je to už příští týden. Datum opraveno v původním příspěvku. Díky.
Parada, diky
8.3.2020 13:25 - wosaka
ShadoWWW: Ahoj, mohl bych se taky přidat? Jsem prakticky úplný začátečník. Ještě jsem nikdy D&D nehrál.
9.3.2020 21:08 - Redknife
Zdravím. Rád bych si vyzkoušel DnD. Mám zkušenosti pouze s textovým RP, takže by tohle pro mě byl úplně nový zážitek. Bylo by možné přidat se k nějaké skupině?
9.3.2020 21:19 - ShadoWWW
wosaka, Redknife: Přijďte, nějak to uděláme.
9.3.2020 21:21 - wosaka
ShadoWWW: Super, děkuji moc
10.3.2020 18:12 - Morien
Běží nějaká skupina DnD v Brně ve středu a měla by místo?
10.3.2020 18:27 - ShadoWWW
Morien: Myslím, že jedna ze skupin, které se dohodnou tento čtvrtek, nakonec bude hrávat ve středu. Měl bys zájem?
11.3.2020 08:42 - ShadoWWW
Kromě již zamluveného salonku jsem zamluvil ještě i jedno pódium, abychom se tam vešli.
11.3.2020 08:42 - Morien
ShadoWWW: Zájem bych měl, pokud se poběží ve středu a budete mít volnej flek tak mi ho tam podržte. Dík. Dej pak vědět jak jste se dohodli.
12.3.2020 11:12 - House of Valor
Morien píše:
Běží nějaká skupina DnD v Brně ve středu a měla by místo?

A dorazíš i dneska?
12.3.2020 14:25 - ShadoWWW
Tak to vypadá, že kvůli dnešnímu nařízení vlády nám čajovnu zavřou ve 20 hod. Budeme mít tedy na nultou session jen 2 hodiny. Zatím to vypadá na 3 skupiny. V jedné já + 4 hráči a v dalších dvou PJ + 3 hráči. Přemýšlel jsem, že nejspíš v nejbližší době (nejspíš po dobu, co budou zavřené školy) budeme hrát s mojí skupinou online přes Fantasy Grounds nebo Roll20. Na podrobnosti se domluvíme dnes na místě.
12.3.2020 15:10 - cyrasil
Dle fb cajovny maji dnes otevreno normalne, zmenu planuji az od zitrka
12.3.2020 15:23 - ShadoWWW
Tak to je dobrá zpráva.

IMHO Tím ale poruší zákon, protože to krizové opatření platí už od dneška od 14:00.
12.3.2020 15:30 - cyrasil
No on ren nouzovy stav a ta konkretni opatreni jsou 2 ruzne samostatne veci a nektere servery prave zminuji, ze tech 30 osob apod plati az od zitrka. Kazdopadne tady nechci zacinat off topic, takze to asi muzeme doresit vecer:-)
12.3.2020 15:31 - exi
Ano, opatření a nouzový stav jsou dvě různý věci. Opatření začínají povětšinou od zítřka od 6.00
12.3.2020 17:46 - ShadoWWW
Budu mít pár minut zpoždění.
12.3.2020 23:20 - ShadoWWW
Tak jsem zkoušel Roll20 a děs a hrůza. I když má člověk na DDB Master sub, tak aby naimportoval jednu blbou postavu z DDB na Roll20, tak potřebuje na Roll20 Pro účet! Oproti tomu pro FG jsem objevil tento online konvertor, který je zdarma a funguje naprosto bezvadně! (Jen jméno postavy, pokud je s diakritikou, se zmrší, ale to není problém pak ve FG přepsat.) Převést postavu je práce na pár kliků a jedno ctrl+C a ctrl+V. Ideální by samozřejmě bylo, kdyby DDB mělo vlastní VTT, ale bohužel zatím nemá a vypadá to, že ještě minimálně dlouhé měsíce mít nebude (osobně tipuji, že budeme rádi, když beta bude za rok).
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.23205304145813 secREMOTE_IP: 3.235.77.252