sirien
21.7.2008 12:44
Pravidelné srazy komunity v Praze konané buď jen tak, nebo u příležitosti nějaké mimopražské návštěvy někoho známého nebo naopak někoho, kdo by nás chtěl pozvat.
7.1.2009 23:43 - sirien
Alnag píše:
Beru tě za slovo ;-)

Zdůrazňuji "pokud" ;)

Možná přijde Sathel.
7.1.2009 23:51 - Sethi
možná jsem ochotná nechat se motivovat.
8.1.2009 00:03 - Alnag
Sethi píše:
možná jsem ochotná nechat se motivovat.


Máš hezkou ikonku ;-)

sirien píše:
Zdůrazňuji "pokud" ;)


Každá rovnice má dvě strany, víme...
8.1.2009 00:10 - Sethi
Alnag píše:
Máš hezkou ikonku ;-)

tak to bych asi měla sedět doma u počítače a tiše ji obdivovat =)
8.1.2009 00:20 - sirien
heh, a já myslel že čvachtě je... no... umím si představit i větší esenci růžovosti, ale... :)
8.1.2009 00:25 - Alnag
Sethi píše:
tak to bych asi měla sedět doma u počítače a tiše ji obdivovat =)


Tak... říká se, že ženám se nemá odporovat. ;-)
8.1.2009 00:54 - Sethi
tak asi dojdu... technicky to ani není ničí zásluha, jen nedokážu déle snášet tukančí vzlyky po posledních dílech avatara...

holt musím zase zachraňovat svět.
8.1.2009 01:36 - sirien
když on vypršel account na rapidshare na kterym sem parazitoval, no... a mě zbejvá posledních šest dílů a je to hrozně napínavý protože Azula nechala zatknout Ty Lee za to že před ní zachránila Mai, která jí dopálila když pomohla utéct Zukovi, a obě sou teď ve vězení, a Iroh z jinýho vězení utek, ale vůbec nevim co s nim je a ...
8.1.2009 07:39 - Almi
sirien: Když budeš motivovat mně (stačí tatarákem :o))), tak já premium account mám, tož ti ho můžu třeba stáhnout, když pošleš linky...

...chápu totiž, jak moc napínavý a návykový to je. Zkoušel jsi seriál Ulice? :o))
8.1.2009 11:50 - Gandalf
Almi, Sirien: Kluci, já bych bral Váš volný čas :-) Ulice, no to mě poser :-)
8.1.2009 13:10 - Almi
Gandalf: Niki na to nekouká? :o)) Neboj, jediný, co mne poslední dobou skutečně nadchlo, je The Big Bang Theory. Kdo zná, chápe..pro Tebe by to bylo ideální - epizoda na 20 minut před usnutím ;-)
8.1.2009 15:30 - sirien
Almi: Ulice? Em... dávám přednost netelenovelovejm věcem. Takovejm těm kde se něco děje, s příběhem kterej má závěr a tak, znáš to... jestli to má pět nebo pět set dílů mi je jedno, ale soap opery moc nemusim.
Dík za nabídku, ale Sethi už přislíbila :)
8.1.2009 16:16 - Gandalf
Jinak Tramise mám potvrdit. Přijde ale cca na osmou.
9.1.2009 09:12 - Beltar
Tak ze srazu jsem velmi nadšený, bylo krutopřísně fajn pokecat si se vzdělanými a podobně nakaženými lidmi :-).
Kdy bude další?
9.1.2009 12:30 - sirien
Záleží, na kdy ho dohodnem :)

Sraz byl super, to že jsem pak zase skončil s Orlopem do noci v Havranovi už tak moc ne... doufám že se to dneska na tom testu moc neprojevilo :)
9.1.2009 19:27 - Gandalf
Jo jo, bylo fajn. Ostatně jako vždycky :)

Sirien: snad ne. Včera si ty derivace plival jak bacily :)
9.1.2009 20:38 - SEBastian_Chum
Urgh!

Já to nezvládl, musel jsem se věnovat přítelkyni, protože se pak dlouho neuvidíme. Příště
10.1.2009 17:58 - Yoltan
Budte pozdraveni,

i když jsem nebyl úplně ve své kůži a do poslední chvíle jsem nevěděl jestli přijdu, nakonec jsem byl rád, že jsem přišel. Rád jsem viděl všechny jak poprvé tak po několikáté.
Pokládám za zbytečné snažit se vám vymluvit doměnku, že mou jedinou pracovní náplní je surfování na YouTube, tak ji alespoň podpořím.

Tento odkaz je ale pouze pro Tramise, protože od jediný (nebo alespoň tak vypadal) ocenil ideu projektu Interactive Adventure
12.1.2009 15:53 - Sathel
Mrzí mě, že jsem nedorazila, snad příště.
12.1.2009 18:24 - Ebon Hand
Mě to taky mrzí, ale nečekaně jsem dostal za úkol hlídat mimino, tak jsem měl smůlu.. :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074342012405396 secREMOTE_IP: 3.142.198.129