Alnag
26.7.2010 17:36
Worldwide D&D Gameday
Téma: DarkSun
Datum: 21. 8. 2010 (sraz a registrace 11:00, začátek hraní 12:00)
Místo konání: Herna Dungeon, U skládky 7/1470, Praha 9

Athas, planeta tak chudá na vodu, že každá kapka je bohatstvím. Vysoké duny rozsáhlých pouští ohlazují kosti nešťastníků. Čarodějní králové vládnoucí svým městským státům zneužívají i poslední kapičky životní mizí ke svým rituálům
Ale naděje umírá poslední...

Při dalším DnD Game Day neprosjete mezi prsty jemný písek. Ze zlatých pláží matičky Evropy do písečné bouře. Místo báboviček kostky, místo plavek zbroj. Ovšem pizzu si můžete dát i v téhle herně.

DMují:
  • Alnag
  • Beltar
  • Dalcor
  • Thracus
  • Korax (v případě potřeby)
  • Smud (v případě potřeby)
Autorská citace #21
1.8.2010 16:56 - Felouen
Jé, Conventicon nebo DnD Day? Hm, vzhledem k tomu že stejně zvažuji jestli přijít nebo nepřijít na ConCon, tak teď je 50/50 šance že Me Come To DnD Day!!! :D
Autorská citace #22
3.8.2010 08:50 - wlkeR
Btw, postavy budou zas prefabrikaty? Ja jen ze sem na ne jeste nikdo nehazel odkaz (nebo ja sem slepej).
Autorská citace #23
3.8.2010 12:22 - Geralt
Jako klasicky, postavy budou už předpřipravené a na 4. úrovni (zdroj).
Autorská citace #24
4.8.2010 12:44 - raptoreček
Na našich stránkách je možnost si předobjednat kampaň Dark Sun! Při troše štěstí je tu i reálná šance, že by stačila dorazit do GD! V každém případě pokud sháníte cokoliv z repertoáru D&D, napište mi a uvidíme, co se dá udělat. Do 10. srpna mám možnost tyto věci přidat do objednávky, která nám přijde ještě před GD. Pište na stefan.conka@mysticshop.cz
Autorská citace #25
5.8.2010 08:36 - wlkeR
Mozna pro ty, co te nepostrehli minule, by se hodilo dodat, ze veci si pak muzou vyzvednout primo na akci..
Autorská citace #26
5.8.2010 13:29 - Dalcor
Nazdárek, pokud by někdo chtěl objednat cokoliv z DND 4E, či k Pathfinderovi k vyzvednutí na DnD Day, nechť se obrátí na mě /potažmo Štefana Čonku z Mysticshop.cz/. Bohužel DARK SUN bude asi až s týdenním zpožděním, ale dá se se udělat předobjednávka.

Ceny jsou přijatelné a měly by konkurovat objednávce z AMAZONU. Jiank to paltí o DND a Pathfinderu všeobecně. Mysticshop je poměrně flexibilní co se týče objednávek a pokdu to jejich dodavatel má, je schopen to objednat. To není reklama, to je vyzkoušený fakt :)

P.S. Koukám že mě předběhl
Autorská citace #27
5.8.2010 15:32 - Almi
Tak, Almi už má v pacičkách jak věci pro DnD Day - Dark Sun, tak věci pro DnD Day - Red box :o)))

ALL: Dnes jsem byl u Blackfires a když to dobře vyjde, přece jen nějaké figurky budou...
Autorská citace #28
5.8.2010 17:22 - wlkeR
Anoano, Almi je vsemocny; proc ovsem neni na seznamu DMu, tot zahada.

Kazdopadne kdyz jsou venku materialy, urcite se brzy objevi postavy, a ja bych je potrebil odchytit, at mam na co lakat dusicky. Takze esi ste je nekdo potkal -link, pls.
Autorská citace #29
6.8.2010 12:04 - Blaine
:( nam jeste do Jihlavy nic neprislo...:/
Autorská citace #30
6.8.2010 12:26 - raptoreček
Rád bych ještě zdůraznil, že je tu REÁLNÁ šance, že objednané Dark Sun knížky budou JIŽ na sobotním GD!! Dodavatel je poslední dobou dost flexibilní. Pokud tedy o knížkách někdo uvažujete, nebojte se "zariskovat". V nejhorším vám je ZDARMA v pondělí odešleme, pokud je zaplatíte dopředu nebo v sobotu na GD!
Autorská citace #31
8.8.2010 10:16 - wlkeR
Tak odsad to bohuzel vypada uz jen na 2 nebo 0 lidi.( Ostatnim bud prijde Athas moc drastickej, nebo nemaj prachy. Nebo oboji.(
Autorská citace #32
8.8.2010 11:46 - ShadoWWW
Mě přijde drastičnost Athasu naopak osvěžující. I podle ohlasů ze zahraničí je Dark Sun povedený setting.
Autorská citace #33
8.8.2010 20:28 - wlkeR
Mne se taky zalibil, a strasne rad bych jel, ale kodrcat se 3 hodiny do Prahy a 3 zpatky sam.. :(
Autorská citace #34
9.8.2010 14:33 - Blaine
No me spis stve, ze mi zatim nic neprislo:(
A to jsem se zaregistroval pred mesicem a neco:( Nemam zkusit urgovat a zjistovat, co se deje?
Autorská citace #35
10.8.2010 07:20 - wlkeR
Zaregistroval kde? Ja sice jeste klub nevedu, ale nejspis ho casem zdedim, takze by me to zajimalo.

Btw, co se D&D rewards tyce, asi tak mesic zpatky prisla Tomb of Horrors. Kdo je zaregistrovanej v tomhle programu a nedostal ji, mel by jit okusovat Wizardsy.
Autorská citace #36
10.8.2010 08:14 - Blaine
Kybohlav: No regnul jsem venue do jejich WPN site, zaregistroval jsem, ze chci hrat Dark Sun otviracku a napsal jsem, ze budu mit dve bandy lidi. Prisel mi potvrzujici mail, ze to mam potvrzeny a ted premyslim, jestli se na me nevyprdli a nic mi pro jistotu neposlou.
Autorská citace #37
10.8.2010 19:59 - kin
Rád bych přišel, jestli ještě někdo se mnou z plzně toť záhadou...poptám se .)
Autorská citace #38
12.8.2010 15:52 - Almi
Tak, avízované se podařilo. Kdo přijde, měl by dostat nějakou figurku (možná i víc) z promo produkce Wizardů, která se válela hromadu let v jednom zapomenutém skladu u Blackfirů. Navíc, kdo bude chtít, podařilo se zajistit větší množství promoplakátů se seznamem figurek k jedné dřívější edici DnD Miniatur, které mají z druhé strany docela cool battlemapu. Takže se máte na co těšit.

A když se stane zázrak, zjevím se i já v podobě jednoho z DMů...takže, Beltare, chci vidět ty fanynky! :o))
Autorská citace #39
12.8.2010 17:10 - Alnag
Chci battlemapu. Vzdávám se figurky! :)
Autorská citace #40
12.8.2010 19:00 - Nerhinn
Beru si Alnagovu figurku, mapu vem čert! :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10504984855652 secREMOTE_IP: 3.149.26.246