Alnag
26.7.2010 17:36
Worldwide D&D Gameday
Téma: DarkSun
Datum: 21. 8. 2010 (sraz a registrace 11:00, začátek hraní 12:00)
Místo konání: Herna Dungeon, U skládky 7/1470, Praha 9

Athas, planeta tak chudá na vodu, že každá kapka je bohatstvím. Vysoké duny rozsáhlých pouští ohlazují kosti nešťastníků. Čarodějní králové vládnoucí svým městským státům zneužívají i poslední kapičky životní mizí ke svým rituálům
Ale naděje umírá poslední...

Při dalším DnD Game Day neprosjete mezi prsty jemný písek. Ze zlatých pláží matičky Evropy do písečné bouře. Místo báboviček kostky, místo plavek zbroj. Ovšem pizzu si můžete dát i v téhle herně.

DMují:
  • Alnag
  • Beltar
  • Dalcor
  • Thracus
  • Korax (v případě potřeby)
  • Smud (v případě potřeby)
Autorská citace #61
17.8.2010 23:02 - Lokken
Našla by se nějáká dobrá duše, která by mě u sebe nechala přespat kdybych přijel už v pátek večer? Abych se nemusel dávat na cestu v šest ráno...
Autorská citace #62
18.8.2010 07:36 - Dalcor
Mám naskenované dobrodružství, dneska ho někde vyvěsím (má t 30MB)
Autorská citace #63
18.8.2010 07:37 - Dalcor
Lokkene bohužel rád bych, ale nemůžu, mi v sobotu odjížíme an dovolenou /já tda ž v neděli/ a v pátek budeme nakupovat a balit a tak... A stávat budeme v sobotu 6 :)
Autorská citace #64
18.8.2010 16:14 - Alnag
Takže... máme tu takovou... situaci. A to... nemáme předgenerované postavy na DnD day. Našel jsem prozatímně ty určené na Dark Sun Encounters (ale ty jsou o 3 levely níž, než by měly být, takže je to taková nouzovka).

Pokud je někdo našel někde na netu, sem s nimi...
Autorská citace #65
18.8.2010 16:20 - Jarik
Alnag> Mno. Mozna se tu nejde nejaky odvazlivec, ktery tech par figur na 4.lvl vytvori (BTW: ja to nebudu :) ).
Natolik se znam, jak dovedu veci pekne podelat :) (natoz pak jeste resit grafiku :D )
Autorská citace #66
18.8.2010 16:20 - Dalcor
Ano, odpovědný člověk z BF je na dovolené už tři neděle a zatím sjme je vždy dostvali elektronicky. Můžete případně někdo tyto postavy na encounters vylevelovat na 4. úroveň? Bohužel ještě nemám Hero Builder /resp těch asi 20 dolarů na dvě licence/
Autorská citace #67
18.8.2010 16:37 - Kublajchán
Plzeň se po roce opět chystá na výpravu. Čutoru už mám naplněnou, takže v sobotu...
Autorská citace #68
18.8.2010 16:51 - Jarik
Mne se libi, ze z tech 6 postav na DS Enc. jsou 3 Controlleri, 2 strikeri a 1 defender :)
Leadera abys pohledal. Respektive pokud jsem to proletl spravne, tak v DS je jedinej healer na tak nizkem levelu Templar :D :D (samo, krom beznych povolani)
Autorská citace #69
18.8.2010 16:54 - noir
Problém je, že builder vám postavy do Dark Sunu neudělá - mají hromadu věcí navíc.
Autorská citace #70
18.8.2010 17:01 - noir
Hm, teoreticky bych zítra těch šest postav vytvořit mohl, pěkně kombinací builderu a manuální práce. Stačí, když to potvrdím zítra do 10:00? Jde o čtvrtý level, jeden magický předmět, ne?
Autorská citace #71
18.8.2010 17:06 - Alnag
Noir: Ono by asi stačilo upgradnout ty postavy, co jsou na Encounters... ale já přemýšlím, že možná vezmu co je a downgradnu opozici... (o 3 levely to zvládnu).
Autorská citace #72
18.8.2010 17:10 - Almi
noir: Když nic na netu nebude (a já včera na nějakým wizardím komunitním serveru narazil na obdobnou diskuzi jako zde), vyšel bych z toho, co napostoval Alnag s tím, že bych to povýšil na 4. level..

..a ano, zkontroloval, zda to sedí na aktuální pravidla.

Jarik: Ony jsou tam postavy utvářené trochu jinak. Díky themes má každé povolání vlastně ještě třetí možnost ovlivnění tvorby postavy (na rozdíl od klasického schématu rasa-povolání).
Autorská citace #73
18.8.2010 17:14 - noir
Alnag: Myslím, že předělávat celý dobrodružství by bylo dost pracný... Tři levly zase není tak moc, co by se dalo zkazit...
Autorská citace #74
18.8.2010 21:13 - Lokken
Zkusím to ještě jednou: Našla by se nějáká dobrá duše, která by mě u sebe nechala přespat, kdybych přijel už v pátek večer?
Autorská citace #75
19.8.2010 00:02 - Shako
Kubulinek píše:
Jede někdo z Ostravy či odněkud stejným směrem?

Tak zmena, nejspis pojedu az v patek z Ostravy(svinov). Chces se nekde srazit?

Lokken píše:
Našla by se nějáká dobrá duše, která by mě u sebe nechala přespat, kdybych přijel už v pátek večer?

Kdyz prijizdis?

Zjistim, jak to budu mit s ubytovanim ja, ale kdybych dopadnul spatne tj. budu spat na zemi, tak pak muzu nabidnout i prespani pro kohokoliv dalsiho.:) Takze pokud nesezenes nic lepsiho, tak si vem spacak, karimatku a nejak se domluvime.
Autorská citace #76
19.8.2010 10:07 - Dalcor
Takže Balckfire Char Sheety také nemá!
Autorská citace #77
19.8.2010 10:23 - noir
Takže já se definitivně nabízím, že je připravím. Jen bych potřeboval nějaké základní info o tom dobrodružství, abych věděl, co a jak (třeba aby ladily dohromady jako skupina, nebo aby se dalo vymyslet něco malého navíc).

Klidně je i vytisknu, jen neříkám, že v barvě(možná jo, možná ne). Stačí to desetkrát?
Autorská citace #78
19.8.2010 10:48 - wraiths
pokud mi postavy nekdo posle(do zitra 14h) tak vytisknu zitra v barve( rekneme od kazdeho 8-10x).
Autorská citace #79
19.8.2010 10:51 - noir
wraiths: zkusím to, ale spíš je budu dodělávat ještě zítra navečer. Dost řečí, jdu makat, ať všechno stihnu...
Autorská citace #80
19.8.2010 10:51 - Almi
noir: vyjdi z toho, co postoval Alnag. Maximálně tam vyzdvihni ony "themes", protože na nich DS hodně staví. Quest je hodně bojovej, v tom se nijak nevymyká předhozím. Jen hodně hezky popisuje atmosféru. V tom je nádherný. A zasloužil by si víc, než jedno odpoledne.

Co se počtu týče, tak ber, že bude třeba každý charakter 6x až 7x (započítáno, že třeba někde bude hrát 6 lidí). A pokud jsi frajer a uděláš i charakter 6, stačí pak 6x (kdyby bylo 6 družin)...prostě pro 6 družin o šesti lidech, což je max. :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076820850372314 secREMOTE_IP: 3.145.74.54