Alnag
26.7.2010 17:36
Worldwide D&D Gameday
Téma: DarkSun
Datum: 21. 8. 2010 (sraz a registrace 11:00, začátek hraní 12:00)
Místo konání: Herna Dungeon, U skládky 7/1470, Praha 9

Athas, planeta tak chudá na vodu, že každá kapka je bohatstvím. Vysoké duny rozsáhlých pouští ohlazují kosti nešťastníků. Čarodějní králové vládnoucí svým městským státům zneužívají i poslední kapičky životní mizí ke svým rituálům
Ale naděje umírá poslední...

Při dalším DnD Game Day neprosjete mezi prsty jemný písek. Ze zlatých pláží matičky Evropy do písečné bouře. Místo báboviček kostky, místo plavek zbroj. Ovšem pizzu si můžete dát i v téhle herně.

DMují:
  • Alnag
  • Beltar
  • Dalcor
  • Thracus
  • Korax (v případě potřeby)
  • Smud (v případě potřeby)
Autorská citace #81
19.8.2010 10:57 - Sethi
Jednu postavu na hrace? V DS? To prece nemuze stacit.
Autorská citace #82
19.8.2010 11:07 - noir
Ušatá: Všechny postavy budou pocházet z jednovaječných trojčat, to jsem ještě nezmínil?
Autorská citace #83
19.8.2010 12:24 - wraiths
noir píše:
wraiths: zkusím to, ale spíš je budu dodělávat ještě zítra navečer. Dost řečí, jdu makat, ať všechno stihnu...

No to pak,ale nezarucuji, ze to vytisknu(6xchar pro 6druzin) v barve :-/, by to bylo sedivy. Pokus se dodat co nejdrive, v barve to preci vynikne... ;-)
Autorská citace #84
19.8.2010 12:26 - noir
Je mi to jasný, udělám, co můžu!
Autorská citace #85
19.8.2010 12:40 - Jarik
noir: hlavne to sem potom postni. at se zas muzu na hru nalezite pripravit :)
(mit prehled o postavach... a na ktere se nejvic tesim. tentokrat bych si rad zahral nektereho controllera. strikery a defendery hraju porad :) )
Autorská citace #86
19.8.2010 12:58 - noir
Zatím to vypadá na:

elf psionik/warlord (téma noble adept), controller

half-elf bard (téma athasian minstrel), leader

thri-kreen monk (téma wasteland nomad), striker

člověk warlock (téma templar), striker

mull warden/barbar (téma dune trader), defender/striker

halfling fighter (téma gladiátor) defender


Ale ještě se nad tím bude pracovat...
Autorská citace #87
19.8.2010 13:18 - ShadoWWW
Mám dvě fotky (v blbým rozlišení) ale možná se mi podaří v nejbližších hodinách nebo dnech (snad max. do zítřka) sehnat víc.

Autorská citace #88
19.8.2010 13:22 - ShadoWWW
Jinak oficiální chary jsou:
* Kuori, Goliath Barbarian s velým kladivem.
* Bost, Mul Fighter (s psionicickými schopnostmi)
* Tomas, Human Warlock zasvěcený Templářům!
* Dai’Lo, nomád Halfling Ardent
* Whispereve, potulný obchodník (Eldarin monk)
* Tak’Tha, Thri-Kreen Seeker se schopnostmi kněze.
Autorská citace #89
19.8.2010 22:43 - Dalcor
A kdes he sehnal?
Autorská citace #90
20.8.2010 08:51 - noir
Tak co, jak to vypadá? Sehnal Shadow, či nesehnal Shadow? Já včera cosi vytvořil, ale ještě to musím vnést do nějaké formy deníků- t.j. určitě to nestihnu do odpoledne. Nicméně zítra ráno mám volnou barevnou tiskárnu, čili by to neměl být problém. Prosím, nemáte někdo loňské postavy - rád bych trošku napodobil jejich formát...
Autorská citace #91
20.8.2010 08:59 - Jarik
Noir:
Pokud ti jde o format, tak pouzij to co tu postoval Alnag.
Co se formatu tyce.
Autorská citace #92
20.8.2010 09:10 - noir
Skvělý, to jsem lehce přehlédl :o)
Autorská citace #93
20.8.2010 09:45 - ShadoWWW
Trochu se obávám, že to nestihnu sehnat včas. :-( Šance tu je, ale není velká.
Zatím jsem našel jsen fotku deníku Kuori a papírové podstavce postav na vytištění.
Autorská citace #94
20.8.2010 11:03 - ShadoWWW
Tak téměř jiště skeny sheetů neseženu. Ale jistá skupinka nahrála své hraní na kameru. Na chvilku před kamerou ukazují i sheety (ale nedá se z těch sheetů nic moc přečíst).
Pozor! Videa obsahují spoilery!
První část
Další části
Autorská citace #95
20.8.2010 11:17 - noir
Taky se je pokouším hledat - úplně marně. Já ty postavy mám, ale vytvářet ten deník, to bude peklo. Mám něco v Excelu, nevypadá to valně, ale co se dá dělat...

Mělo by to být přehledný, to je IMHO nejdůležitější. Inu, bude to pracná noc :o(
Autorská citace #96
20.8.2010 11:40 - Geralt
Kdybych mohl s tvorbou deníků nějak pomoct, stačí říct. Podle nějaké šablony bych data přepsat, doufám, zvládl.
Autorská citace #97
20.8.2010 13:18 - ShadoWWW
Nejjednodušší by bylo, dělat je v Adobe InDesign. Wizardi dělají všechny své produkty v ID.
Autorská citace #98
20.8.2010 13:28 - Jarik
noir: a takova drobna otazka....
to budou asi jen v EN co? ach jo. skoda, ze to nebude CZ verze :D
Autorská citace #99
20.8.2010 13:42 - ShadoWWW
Jarik: Kutím takové překvápko (mimo mého kafrání do Andyho slovenského překladu PHB) právě pro ty, co nemají angličtinu příliš v lásce a přesto rádi hrají DnD 4E.
20.8.2010 13:51 - wraiths
Shadowww píše:
Kutím takové překvápko (mimo mého kafrání do Andyho slovenského překladu PHB) právě pro ty, co nemají angličtinu příliš v lásce a přesto rádi hrají DnD 4E.
podobna prekvapka ja rad :-). Jsem tedy zvedav co bude.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087054967880249 secREMOTE_IP: 18.218.55.14