Sparkle
7.5.2012 08:48
Hraní Das Schwarze Auge 5e - povede Tarfill
- sobota 03. června 2017

  • Hunter
  • LokiB
  • sirien
  • Mildar
  • captain66
Proběhlé Sirienovy one-shoty:

19. BŘEZNA / NEDĚLE: AS: Pleasure bringers (Šaman, Vojtěch, Šroty, Naoki, Tomislav)

2. DUBNA / NEDĚLE: Star Wars (Fate) (Šaman, Huner, Mackintoush, Demonica, Tony)

23. DUBNA / NEDĚLE: Sabotovaná mise (Fate) (Shako, Šaman, Sroty, LokiB, Hunter)
Autorská citace #81
6.2.2013 19:03 - Sparkle
Na nedělní Pathfinder je ještě místo.
Autorská citace #82
6.2.2013 19:29 - sirien
Sparkle mě v neděli požádala jestli bych výhledově neudělal nějaké Esoterrorists, tak jsem výhledově přikývl... výhledově znamená v řádu třeba měsíce nebo dvou, ale když už se s tím budu dělat tak klidně udělám víc běhů nebo bysme se mohli dohodnout a udělat nějakou větší akci (několik týmů paralelně vyšetřujících tutéž událost...), tak kdyžtak posílejte předběžné zájmy ať tušim co a jak :)
Autorská citace #83
7.2.2013 17:34 - Shako
Predbezne hlasim ja+ 1 clovek, mozna 2. Kdyz bude vhodny termin. :-)
Autorská citace #84
11.2.2013 13:19 - Sparkle
Díky všem kdo o víkendu dorazili na Pathfinder a obzvlášť Vojtěchovi za mástrování.

Nejbližší další opengaming jsou Příběhy Impéria příští sobotu. Už máme sice plno, ale pokud chcete i tak zkusit Příběhy Impéria, dejte vědět a podle zájmu vypíšem někdy v březnu opakování.
Autorská citace #85
11.2.2013 17:41 - Vojtěch
Nemáš zač! Rád vidím nové lidi. Zase někdy zahrajeme.

Díky za pohostinnost a za hru!
Autorská citace #86
20.2.2013 15:04 - Sparkle
Zkusíme vymyslet teda nějaký vhodný termín na Esoterroristy? Pokud se dohodnem na něčem, kde bude moci Sirien + já + Shako + Shakův kamarád, to už je myslím slušný základ pro skupinku, další dva se někde splaší po cestě. Co neděle 30. 3. (jsou to velikonoční prázdniny)?
Autorská citace #87
21.2.2013 03:05 - sirien
hm. zatím netuším, jestli mi do prázdnin něco neskočí, ale předběžně asi může být... ale vyhrazuju si kdyžtak právo to případně posunout
Autorská citace #88
21.2.2013 07:14 - Shako
Velikonoce za me spatny.
Ale oznanim to dal - treba by nekdo prisel.
Autorská citace #89
4.3.2013 01:01 - Sparkle
Příběhy Impéria
neděle, 14. duben 2013, 13:00

Přijďte si zahrát českou hru na hrdiny Příběhy Impéria z magické viktoriánské Anglie.

Na ulicích Londýna, studených a vlhkých v nočním vzduchu, procházejí mágové, skřítci a elfové provádějí svoje kousky a mezi lidmi žijí své životy skřeti, trpaslíci, faunové a další stvoření, která dnes známe už jen z příběhů. Svět Impéria je světem tajemných britských ostrovů, které se utápí v magických mlhách a kde k nebi ční dolmeny a kamenné kruhy jako vzpomínka na ty, kteří tu kdysi žili před lidmi. Za nocí se hvozdy a údolími rozléhá vytí vlkodlačí smečky a měsíční světlo se odráží od hřív jednorožců. Duchové, kteří nenalezli pokoje, se vrací zpět mezi lidi a jejich příbytky, andělé a démoni se objevují na Zemi, aby jednali jmény svých vládců.

Znalost pravidel hry není potřeba, budou vysvětleny na místě. Postavy si vytvoříme společně.

Kapacita hraní je omezená, rezervujte si místo na martina.magdova@mephit.cz

Poznámka: toto sezení je přednostně určeno pro úplné začátečníky v RPG, budu rozesílat tiskovou zprávu s pozvánkou na hraní do fantasy webzinů i do mainstreamových médií. Jste-li zkušený hráč RPG, přihlašte se jako náhradník a pokud by se družinka nezaplnila úplnými začátečníky týden před hraním, pošlu vám výzvu, že je pro vás volné místo.

Budu ráda, pokud pomůžete se šířením zprávy o tomto hraní mezi svými známými a rodinnými příslušníky, které chcete vtáhnout do světa RPG :)
Autorská citace #90
8.3.2013 00:03 - Sparkle
Pathfinder otevřená kampaň

neděle, 31. březen 2013, 13:00

Rozjíždíme novou otevřenou kampaň Pathfinderu s frekvencí hraní zhruba 1x měsíčně. Postavy budou začínat na 1. úrovni. První sezení se koná v neděli 31. března. Postavy si vytvoříme společně nebo si můžete přinést vlastní.

Počet míst v družince je omezený. Máte-li zájem přidat se, pište na martina.magdova@mephit.cz . Možno přijít si zahrát jen jednorázově, ale zájemci o pravidelné hraní budou upřednostněni.

V tuto chvíli 2 volná místa.
Autorská citace #91
18.3.2013 00:28 - Sparkle
Co takhle dát ty Esoterroristy v neděli 21. dubna? Siriene? Shako?
Autorská citace #92
18.3.2013 16:43 - sirien
Za pět týdnů? Teoreticky asi může být
Autorská citace #93
19.3.2013 09:47 - Sparkle
Jsou tu zájemci o opengaming 13th Age?
Autorská citace #94
20.3.2013 12:22 - LZJ
GUMSHOE v akci by mě tedy zajímal. Byla by to neděle odpoledne?
Autorská citace #95
20.3.2013 13:58 - Sparkle
To už by si řekl Sirien, ale zatím se nám osvědčilo hrát od 13:00, aby se stihlo skončit kolem osmý.
Autorská citace #96
28.3.2013 12:57 - Sparkle
Astrální doupě

sobota, 20. duben 2013, 13:00

Petr Novotný vám představí svůj domácí RPG systém Astrální doupě, který byl za svou krátkou dobu existence poctěn mimo jiné Alef0vou recenzí. Společně s autorem si vytvoříte postavy a odehrajete dobrodružství. Následně budete mít možnost dát autorovi zpětnou vazbu ke hře. Taky bude možnost koupit příručku od autora za 120 kč.

Hlašte se sem nebo emailem na martina.magdova@mephit.cz
Autorská citace #97
28.3.2013 15:36 - sirien
Byl bych rád kdyby se ty Esoterrorists případně nějak ujasnily, protože začínám mít poměrně nahuštěný rozvrh
Autorská citace #98
28.3.2013 17:03 - Sparkle
sirien píše:
Byl bych rád kdyby se ty Esoterrorists případně nějak ujasnily, protože začínám mít poměrně nahuštěný rozvrh


Ta neděle 21. dubna od 13:00? Stíhá se to dohrát do osmi?
Autorská citace #99
28.3.2013 23:42 - Shako
Nedele 21.4. jsem v Praze, snad si udelam cas na hrani, takze tak na 70% dorazim.
29.3.2013 00:22 - sirien
až připravim příběh tak uvidim :) záleží taky kdy se začne...

ono to je takové celkově tricky odhadovat na jak dlouho je RPGčko. Ono i jedno a to samé scenario se může dost různit hru od hry (mám to natvrdo vyzkoušené z OG kde jsem párkrát pár scenárií recykloval jen tak ze srandy protože se mi líbily a předtím je hráči "neprošli" v celém jejich rozsahu)

Ale tak když to připravim jako kratší hru tak by se to snad mělo dát stihnout i do šesti nebo do sedmi. Uvidíme.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.098192930221558 secREMOTE_IP: 3.142.12.240