Sparkle
7.5.2012 08:48
Hraní Das Schwarze Auge 5e - povede Tarfill
- sobota 03. června 2017

  • Hunter
  • LokiB
  • sirien
  • Mildar
  • captain66
Proběhlé Sirienovy one-shoty:

19. BŘEZNA / NEDĚLE: AS: Pleasure bringers (Šaman, Vojtěch, Šroty, Naoki, Tomislav)

2. DUBNA / NEDĚLE: Star Wars (Fate) (Šaman, Huner, Mackintoush, Demonica, Tony)

23. DUBNA / NEDĚLE: Sabotovaná mise (Fate) (Shako, Šaman, Sroty, LokiB, Hunter)
8.8.2013 15:18 - Blaine
Nam je to casove dost jedno, jedina podminka pro nas je ta sobota. A blbe je, ze je soucasne i Advík, protoze jinak bych privezl jeste jednoho az dva dalsi lidi.
8.8.2013 18:20 - sirien
No jako technicky by se dalo hrát i se 4 hráči, ale ten scénář je z části dost o interakci a pochybné spolupráci takže 5 by bylo o dost lepší. Sathel se tvářila že by možná i hrála tak se jí zeptám.

Jinak myslím že hrát tak od cca jedné zni rozumně
8.8.2013 19:08 - Vojtěch
A nechceš 13th posunout, že bachom se spojili, ať je dost lidí?
8.8.2013 23:16 - Sparkle
Vojtěch píše:
A nechceš 13th posunout, že bachom se spojili, ať je dost lidí?


Jeden z těch zájemců o hru se tvářil, že ho zajímá vysloveně 13th Age... ale můžu se ho zeptat. Lepší by ale bylo ještě někoho sehnat, aby mohly hrát obě skupinky. Já jsem dneska dost lidí na to hraní zvala, ale nikdo nemá v sobotu čas.

Napíšu to každopádně od tý jedný, to se tam slezem všichni naráz a můžem se rozhodit (já si zahraju ráda obě hry, takže můžu doplnit tam, kde to bude potřeba).
9.8.2013 14:44 - Sparkle
Ozval se mi zájemce o Fate hru, měl by zítra dorazit.
12.8.2013 13:19 - Blaine
Tak konecne jsem se k tomu dostal:
Diky, Siriene za hru, diky Sparkle za azyl v Mephitu, ja i Honza jsme byli spokojeni. Skoda, ze se memu bocmanovi nepodarilo provest jeho mocny plan, jak se stat oslavovanym hrdinou separatistu. Zachrance lidstva, to by mu dalo vic, nez jen jednu spinavou obchodni lod.
12.8.2013 23:15 - Sparkle
Díky že jste přišli a Sirienovi dík za odmástrování. Kdyby se to Sirienovi chtělo odmástrovat ještě jednou, hlásím se :)
13.8.2013 02:21 - Vojtěch
To bych se prosím také hlásil.
16.8.2013 15:37 - Sparkle
Dovezli jsme brožurečku A Penny For My Thoughts. Je to cosi ve stylu Fiasca, konverzační oneshotovka, o tom že postavy trpí ztrátou paměti a snaží se rekonstruovat vzpomínky. Byl by zájem o hraní, řekněme začátkem září, řekněme v sobotu 7. 9.?
27.8.2013 16:59 - Sparkle
Opengamingy na září

Neděle 1. 9. - Fiasco
Fiasco je RPG hra z prostředí gangsterských filmů, která nepotřebuje Vypravěče ani přípravu dopředu. Herní sezení začíná tím, že si společně družinka připraví základní popis prostředí a hra jí následně "sama" vygeneruje zápletku.
http://mephit.cz/cs/prodejna-a-klub/program-klubu/detailprogramu/2981/-/rpg-hrani-fiasco

Sobota 7. 9. - Dárek
Takové RPG jste ještě nezažili. Dárek je fantasy hra plná diplomacie a intrik pro osm hráčů. Část hráčů se zhostí role elfí delegace, která jde pogratulovat nově zvolenému trpasličímu knížeti. Druhá část bude představovat důležité trpaslíky. Jak to celé dopadne, je zcela otevřené. Nejden každá frakce, ale přímo postava má vlastní zájmy, které bude její hráč sledovat.
http://mephit.cz/cs/prodejna-a-klub/program-klubu/detailprogramu/2982/-/rpg-darek

Sobota 14. 9. - Fate Core
Přijďte se seznámit s novou edicí univerzálního systému Fate. Hrát se bude fantasy dobrodružství, takže si budete moci vyzkoušet i magii. Systém bude vycházet z letos vydané základní příručky Fate Core s drobnými úpravami kvůli fantasy reáliím.
http://mephit.cz/cs/prodejna-a-klub/program-klubu/detailprogramu/2975/-/rpg-hrani-fate-core


Hlašte se zde nebo emailem na martina.magdova@mephit.cz
27.8.2013 18:29 - sirien
Ohledně Dárku - pokud se hraje pod Sosáčkem, tak rozhodně a určitě hraju. Pokud ne, tak mě zajímá pod kym :)


Ono obecně mi dost chybí informace o tom, kdo hru povede. Mnozí lidé již mají své reputace a reference, takže by nebylo od věci říct o koho jde :)
27.8.2013 19:24 - Shako
Souhlas se Sirienem, zajimali by me vypraveci a taky presnejsi casy konani.
27.8.2013 22:47 - Sparkle
Ano, Dárek je pod Sosáčkem. Fiasco nemá Vypravěče, tam počítám že může dorazit neomezeně lidí a rozdělí se to do skupinek, budem tam dva co už to hráli a jsme schopni vysvětlit pravidla. Na Fate ještě není vypravěč jistý, na 50 % já, pokud bych to mástrovala já tak vezmu nějaké dobrodružství z modulů Taria, původně pro Drd, jelikož to potřebujem testnout v pokud možno co nejklasičtějším fantasy prostředí.

Začátky (jsou taky v těch odkazech): Fiasco od 13:00 (ale minule jsme stihli 3 hry za odpoledne, takže možno zapojit se až na další), Dárek od 12:30, Fate od 13:00.
27.8.2013 23:39 - Vojtěch
Ten dárek zní zajímavě...
28.8.2013 00:00 - sirien
Ok, jestli to vede Sosáček tak v tom případě se určitě hlásím na Dárek a píšu si do diáře.
28.8.2013 00:46 - Sparkle
sirien píše:
Ok, jestli to vede Sosáček tak v tom případě se určitě hlásím na Dárek a píšu si do diáře.


Zaznamenávám :)
28.8.2013 19:16 - Shako
Ty casy nejsou nic moc, ale Darku se pokusim zucastnit.
28.8.2013 19:18 - Shako
Fiasco - nametem to pusobi jako Mexicky pat (Mexican Standoff). Jak moc je to o pravidlech a jak moc o kolektivu, ktery se sejde?
28.8.2013 19:55 - Soska:
sirien píše:
Ok, jestli to vede Sosáček tak v tom případě se určitě hlásím na Dárek a píšu si do diáře.

Tak udelej nejakou reklamu mezi znamejma, pac bez osmi lidi to nema smysl.

Mam tu pro tebe akorat elfa, hehehe :D
28.8.2013 20:48 - Sparkle
Shako píše:
Fiasco - nametem to pusobi jako Mexicky pat (Mexican Standoff). Jak moc je to o pravidlech a jak moc o kolektivu, ktery se sejde?


My jsme spoustu věcí z pravidel šidili (ne úmyslně, ale tak nějak to vyplynulo aniž bychom si to uvědomovali) a bavili jsme se dobře. Přijde mi že ta hra bude vypadat pokaždý úplně jinak, podle toho co se sejde za lidi. Je to každopádně pro 3 až 5.

Soska: píše:
Tak udelej nejakou reklamu mezi znamejma, pac bez osmi lidi to nema smysl.


Zatím se mi kromě Siriena a Shaka přihlásil jeden další zájemce, já a Honza co obsluhuje budem náhradníci, takže pokud Sosáček bude moderovat a ne hrát, ještě by to chtělo 5 lidí.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078608989715576 secREMOTE_IP: 3.142.124.252