Sparkle
7.5.2012 08:48
Hraní Das Schwarze Auge 5e - povede Tarfill
- sobota 03. června 2017

  • Hunter
  • LokiB
  • sirien
  • Mildar
  • captain66
Proběhlé Sirienovy one-shoty:

19. BŘEZNA / NEDĚLE: AS: Pleasure bringers (Šaman, Vojtěch, Šroty, Naoki, Tomislav)

2. DUBNA / NEDĚLE: Star Wars (Fate) (Šaman, Huner, Mackintoush, Demonica, Tony)

23. DUBNA / NEDĚLE: Sabotovaná mise (Fate) (Shako, Šaman, Sroty, LokiB, Hunter)
10.9.2013 19:32 - Sosáček
Shako píše:
Zkousel jsi to nekdy hrat i s dalsim BW pravidly a pouzivat doporucovany Duel of Wits?

Vzdycky jsem mel jen par lidi co znaji BW, a casto byli vsichni na jedne strane, takze mi to prislo trochu nefer :) Priste zkusim lidi rozhazet napul i podle znalosti systemu.
10.9.2013 20:55 - Shako
Sosáček píše:
podle znalosti systemu.

No, pokud se nepouzivaji ty mechaniky na Duel of Wits, tak je to asi jedno, jak kdo zna pravidla. :)
11.9.2013 14:13 - Sparkle
Fate Core opengaming tuto sobotu se přesouvá na 11:00 (tj začneme o dvě hodiny dříve).
12.9.2013 21:56 - Ulrik
Čau lidi :) Přestěhoval jsem se do Prahy a rád bych si někdy s Vámi něco zahrál, nějaké pěkné RPG. Doufám, že nevadí nevelké množství zkušeností s opravdovým hraním :) V místě kde jsem dříve bydlel se hraní většinou zvrhlo v munchkin/hackandslash akce, ale hrozně rád bych si zahrál nějakou "this is a serious game" :)
12.9.2013 22:46 - Sparkle
Ahoj, každý nováček je vítán. Hrajem všecko možný, od vymlacovaček po serious :) Vždycky to bylo tak, že pravidla nebyla potřeba znát dopředu. Pokud stíháš tuto sobotu od 11:00, je poslední volný flek na Fate. Na říjen jsou zatím naplánované Příběhy Impéria na 19. 10. a v jednání je Iron Kingdoms RPG. Chci stihnout co nejvíc RPGček než se mi narodí děcko, takže září-říjen-listopad bude RPGčkama dost nabitej :)
14.9.2013 16:40 - Ulrik
Tak na Příběhy Impéria 19.10. určitě dorazím :) mám se nějak někam ozvat na mail? Nebo stačí tady?
14.9.2013 18:17 - Sparkle
Stačí tady. Já sem ještě budu házet podrobný info o tý akci.
16.9.2013 14:01 - Geralt
Na sobotu 5.10. se rýsuje další ukázkové hraní 13th Age.
Začátek orientačně stanoven na 12:30. Všichni zájemci jsou vítáni a hlašte se, prosím, raději předem, ať víme, zda se nás sejde dostatečný počet. Díky.
16.9.2013 14:05 - Shako
13th Age bych si zahral rad, ale v danem terminu nestiham.
16.9.2013 14:23 - noir
Předběžně se hlásím, ale ještě upřesním do konce týdne...
23.9.2013 00:46 - Sparkle
Na 13th Age 5. 10. se mi přihlásili další dva zájemci, takže i s Geraltem jste zatím 3 + GM. Takže jsou 2 volná místa. Já ten den nebudu moct ani jako případný náhradník.
23.9.2013 01:26 - sirien
13th age mě docela zajímá... zatím se mnou nepočítejte na 100% (nejsem si jistý co, jak, kde a s kým budu ten víkend předvádět), ale s trochou štěstí se ukážu (ujasním pár dnů předem).

Vzhledem k mé fuzzy přítomnosti kdyby se objevili jiní vážní zájemci co mají jasné, že čas mít budou, tak to berte tak že jim dobrovolně dávám přednost.
30.9.2013 20:15 - Sparkle
Tak už jen jedno volné místo na 13th Age.
1.10.2013 09:59 - sirien
se mnou to nakonec moc nevypadá :(
3.10.2013 16:13 - Sparkle
13th Age družinka je full. S Noirem ani Sirienem se tedy nepočítá, protože nepotvrdili účast. Další opengaming bude o týden později, a to:

Iron Kingdoms
sobota, 12. říjen 2013, 13:00
Vítejte v Iron Kingdoms, fantasy světě poháněném párou. Válka zuří mezi hrdými národy. Obří válečné stroje se prohánějí po bitevních pláních, doprovázené čaroději, kteří je ovládají. Je v takovém světě místo pro nové hrdiny? O tom se přijďte přesvědčit sami. Každý z vás se ujme role jednoho dobrodruha. Postavy budou předpřipravené, všeš bude vysvětleno na místě.

http://privateerpress.com/iron-kingdoms

Počet míst v družince je omezený, rezervujte si místo na martina.magdova@mephit.cz
9.10.2013 14:24 - Sparkle
Příběhy Impéria

sobota, 19. říjen 2013, 13:00

Velké setkání příznivců Příběhů Impéria a těch, kdo si hru chtějí teprve vyzkoušet. Hraní povedou přímo autoři hry.

Více o akci: zde
25.10.2013 11:30 - Sparkle
Fiasco
pátek, 1. listopad 2013, 18:30

Fiasco je hra o běžných lidech s obrovskými ambicemi. Jejich plány zaručeně musí skončit katastrofou... Staňte se součástí příběhu, kde se pokazilo, co mohlo, a postavy se budou brodit po kolena v bahně a mrtvolách... v tom lepším případě.

Fiasco se hraje ve 3 až 5 lidech a nevyžaduje Vypravěče. Partie hry trvá i s vysvětlením pravidel maximálně 3 hodiny. U nás se Fiasco hraje každý první pátek v měsíci, večer od 18:30. Znalost pravidel není potřeba, vše bude vysvětleno na místě. Na akci se nemusíte předregistrovat, při větším počtu účastníků budou hráči rozděleni do více skupinek. Hra má i "mírumilovnější" variantu, kde postavy příliš neumírají, pokud chcete hrát tuto tak napište na martina.magdova@mephit.cz .
4.11.2013 11:23 - Sparkle
Dračí doupě 2
sobota, 16. listopad 2013, 13:00

Přijďte se seznámit s hrou na hrdiny Dračí doupě 2. Tato úplně nová hra z roku 2011 byla vyvinutá jako nástupce Dračího doupěte. Nyní si ji s námi můžete vyzkoušet formou jednorázového ukázkového dobrodružství.

Plán hry:
- Seznámení se hrou (13:00)
- Tvorba postav (13:30)
- Hra (cca 14:30-18:30)
- Hodnocení hry (18:30)
- Závěr (19:00)

České země

Je podzim léta páně tisícího dvoustého padesátého třetího. Na panství Boreše z rodu Hrabišiců v severních Čechách, pána na Rýzmburce v Podkrušnohoří, se proslýchají podivné zvěsti o prokletích a zmizení různých lidí a také o odměně za dopadení zločince, kterýžto způsobil...

Ten zlovolný člověk, jistě s ďáblem spolčený, prý jen v noci vychází a dobré lidi proklíná a jímá a to po celém kraji v Mašťově, Slávkově Ostrově, Kadani, Mostě i v v osadě v podhradí hradu Rýzmburk zvané Osek. Pán Boreš vypsal odměnu dvě kopy českých denárů. Kdokoli ráčí odměnu získati, ten záhadu vyřešiti musí a zlotřilce před boží soud přivésti musí.

Do kraje zvěsti tyto lákají rozličný lid zbrojný, aby z nich kdosi odměnu zkusiti získal a přízeň pána z Rýzmburka si vydobyl. Kdo odměnu nakonec získá? A co nebo kdo se vlastně skrývá za údajnými prokletími a tajemnými zmizeními?


Přijďte to zjistit na otevřené hraní Dračího doupěte II a zkusit si ho i zahrát!

Systém hry bude vysvětlen na místě, postavy si vytvoříme společně.
Počet míst v družince je omezený, prosím rezervujte si místo emailem na martina.magdova@mephit.cz .
4.11.2013 13:11 - sirien
Vypravěč?

(skoro bych se přišel i podívat - zahrát teda ne, ale tak se jako mrknout jak vám to dopadne ta hra...)
4.11.2013 13:29 - Sparkle
Vypravěč bude stejný jako minule tj Resurrection z rpgf.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068179130554199 secREMOTE_IP: 3.140.186.201