Alnag
23.3.2010 13:42
D20 sraz podzim 2010
Protože je potřeba plánovat v předstihu (Dálavu zvlášť), na vědomost se dává, že podzimní sraz se uskuteční v termínu:

Pokud někdo plánujete jakoukoliv dopravu autem a máte volná místa, tak to prosím sdělte. Jinak pojede buď zbytečně moc aut nebo někdo pojede zbytečně hromadnou dopravou. (A pokud už víte, že vlak/autobus je jasná volba, napište kdy jedete, třeba se k Vám někdo přidá.)

24. - 28. září (pátek až úterý), 28/09 je státní svátek

Doprava
PRAHA: Sirien - auto: Sir +Arya +Nina +Almi (+Gordon +Brix +Annie +Lora) - CLOSED . Odjezd cca kolem 16h, tj. na Dálavě nejspíš kolem 19h (nejhůř snad do 21h)
PRAHA: Ebon - auto: Ebon + Dafnee + Kin + Alnag. Odjezd 18h.
PRAHA: Fink Ployd - (2 místa)
zpět PRAHA: Pjotr + (?)
ze ZNOJMO: Pjotr + (?)

  1. Almi
  2. Alnag
  3. Arya
  4. Blaine
  5. Cvalimír
  6. Daphnee
  7. Deathman
  8. Demonica
  9. Ebon Hand
  10. Gurney
  11. ?Hugo?
  12. Iridin
  13. Jakub
  14. Jerson
  15. Kin
  16. Kubulinek
  17. Kýblohlav školní
  18. Lokken
  19. Meldin
  20. Mongol
  21. ?Nachtrose?
  22. Naoki?
  23. Nerhinn
  24. Pjotr
  25. Sathel
  26. Sirien
15.9.2010 18:29 - sirien
Co se mě týče tak typicky: lze si nějakou hru objednat, když budu mít chuť tak ji i udělám, ale objednávky dopředu neberu (i když mám tendence upřednostňovat lidi kteří projevují dlouhodobý zájem si něco vyzkoušet, jak je známo...)

Syntaxovi jsem slíbil Mage... mám takové tušení, že je mým osudem hrát Mage na každém srazu :D
15.9.2010 18:33 - Jerson
Tak já tedy začnu, i když ne vše jsou RPG:

Projekt Omega
Space Alert
Wings of War
Airsoft

A pokud by byl zájem, tak můžeme vyzkoušet Dům na konci cesty, ale to abych si ho připravil.
15.9.2010 18:52 - Lokken
Sirien: No a mně slibuješ už dlouho SW ve WoD systému a Exalted :D
Ale co, Mage taky není k zahození!
15.9.2010 19:10 - Sosáček
Ja jsem sliboval klasicky tolkienovsky fantasy o diplomaticke misi pro osm hracu. Zatim mam dva :) Dalsi pochopitelne uvitam.
15.9.2010 19:27 - sirien
Chjo... s Exalted se mi nějak nechce připravovat, to bych musel dělat charmy pro pět postav, protože namístě byste to nikdy neseskládali...
...SW si rozmyslim :D
15.9.2010 19:43 - Sosáček
Na vyrobu exalted postav je software "ANATHEMA: A NAscent Approach To Harmonic Exalted MAnagemend" http://anathema.sourceforge.net/ a generuje to hotovy deniky se spocitanejma dicepoolama a tak.
15.9.2010 20:56 - sirien
...jenže to musí nejdřív někdo ty postavy aspoň vymyslet
15.9.2010 21:20 - wlkeR
Jo, seznam by to chtelo, at vim, kam mam jit hospitovat.p Minule jsem se socnul ke hram Siriena a Jersona, oboji velmi inspirativni.. Letos bych rad videl puvodni tvorbu Almiho a nejake (dalsi) mastery co se nerozpakujou vymalovat postavama mistnost nebo dve.
15.9.2010 22:26 - Borric
Jersone, se mnou počítej na:Projekt Omega, Airsoft( nemám výbavu ).
Ty druhé neznám, tak nemohu soudit. Určitě bych se připojil i k nějaké WoD hře a rozhodně k fantasy. Ale diplomacie není má silná stránka. :o)
15.9.2010 22:58 - Nerhinn
Beru Scrabble! :)

EDIT: Jo a taky takové divné látkové frisbee. A Žížalu, která se dá použít pro zvýšení obtížnosti obou zábav.
16.9.2010 09:17 - Lokken
Beru Uno (když nejede Merlin), Bang se 3 rozšířeními a co dalšího mě napadne.
16.9.2010 10:41 - Blaine
Ja popresmyslim o tom, co bych mohl vzit, kdyz by mi to dovolili kluci z Klubu deskovych her Jihlava. Mam dokonce i nejaky seznam, najdu ho, postnu to sem, treba se nekomu neco zalibi.
16.9.2010 11:07 - Almi
Kýblohlav školní: Zatím žádnou původní hru nechystám, nezaznamenal jsem žádný zájem. říve jsem navrhoval, že pro mne není problém vzít a odehrát např. kterékoli z minulých DnD Day dobrodružství, dokonce už mám v pacičkách i originál Bloodsand Areny vydané jako první vlaštovku DSka pro Free RPG Day.

ALL: Já vezmu sebou deskovku Castle of Ravenloft, cokoli dalšího umím pořešit.
16.9.2010 11:10 - Nachtrose
Almi: ja se hlasil. Jak na tvoji puvodni tvorbu, tak na neco z dnd d. Jen ma ucast je stale nejista :-
16.9.2010 11:18 - Gurney
Sirien: To SW na základu WoD by mě zajímalo
16.9.2010 13:11 - kin
No jelikož pár lidí projevilo zájem o 3edici wfrp (bláine, alnag, ???), tak beru to a i to odmástruju (a rád bych tam třeba i udělal "pokec", o tom co je v pravidlech nové, jiné, zajímavé, jelikož mají imho hodně dobrých nápadů (nevim kolik jich je originálních, a kolik "půjčených odjinud", ale jsou tam :))

(poznámka pod čarou, jelikož jsem líný jak veš, tak bych tam chtěl jen anglicky rozumějící hráče, a max pět hráčů kvůli kartám které jsou součástí hry, a právě pro max 5 lidí)
16.9.2010 13:35 - Almi
Nachtose píše:
ja se hlasil. Jak na tvoji puvodni tvorbu, tak na neco z dnd d. Jen ma ucast je stale nejista :-


JO, ale byls jedinej a navíc je tvá účast nejistá. Takže si jí vážím, ale dokud nebude větší/konkrétnější zájem, tak nic připravovat nebudu, byť by se leccos našlo.

Merlin, Ušatý perníček: To jako fakt nepojedete?? Ajajaj... :o(
16.9.2010 13:50 - Sethi
Víš co... bez Merlina to pro mě nemá smysl, tak na to dlabu.

No, tak to sice tak docela není, ale můžu to alespoň tvrdit.
16.9.2010 14:12 - Nachtrose
Kin: ta anglictina je kvuli kartickam, nebo tu chces v aj i vest? Na cteni karticek ci pravidel mi moje anglictina (az na par slovicek obcas ) postacuje. Na komplet hrani ani zdaleka.

Almi: ja vim. O vikendu se mi ted potvrdi/upravi datum mozneho pdijezdu a od nej pak zavisi pravdepodobnost me ucasti. Ale do ted me mrzi, ze se posledne nedostalo na meho vymazleneho trpasliciho bijca.
16.9.2010 15:21 - Blaine
Nacht: No ja si myslim, ze asi mysli na to, aby nemusel prekladat co na tech kartach je:) prece jen je to castecne deskovka.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.045284032821655 secREMOTE_IP: 18.222.96.135