Alnag
23.3.2010 13:42
D20 sraz podzim 2010
Protože je potřeba plánovat v předstihu (Dálavu zvlášť), na vědomost se dává, že podzimní sraz se uskuteční v termínu:

Pokud někdo plánujete jakoukoliv dopravu autem a máte volná místa, tak to prosím sdělte. Jinak pojede buď zbytečně moc aut nebo někdo pojede zbytečně hromadnou dopravou. (A pokud už víte, že vlak/autobus je jasná volba, napište kdy jedete, třeba se k Vám někdo přidá.)

24. - 28. září (pátek až úterý), 28/09 je státní svátek

Doprava
PRAHA: Sirien - auto: Sir +Arya +Nina +Almi (+Gordon +Brix +Annie +Lora) - CLOSED . Odjezd cca kolem 16h, tj. na Dálavě nejspíš kolem 19h (nejhůř snad do 21h)
PRAHA: Ebon - auto: Ebon + Dafnee + Kin + Alnag. Odjezd 18h.
PRAHA: Fink Ployd - (2 místa)
zpět PRAHA: Pjotr + (?)
ze ZNOJMO: Pjotr + (?)

  1. Almi
  2. Alnag
  3. Arya
  4. Blaine
  5. Cvalimír
  6. Daphnee
  7. Deathman
  8. Demonica
  9. Ebon Hand
  10. Gurney
  11. ?Hugo?
  12. Iridin
  13. Jakub
  14. Jerson
  15. Kin
  16. Kubulinek
  17. Kýblohlav školní
  18. Lokken
  19. Meldin
  20. Mongol
  21. ?Nachtrose?
  22. Naoki?
  23. Nerhinn
  24. Pjotr
  25. Sathel
  26. Sirien
16.9.2010 15:36 - wlkeR
Toz ja masterovat veci nebudu, uz ted taham druziny 30 postav svety matiky a fyziky a leze mi to usmamima. Co se me ucasti jako hrace tyce, pridam se k cemukoli kde nebudou pozadovany znalosti z knih nebo filmu. (Ja nectu, spatne se mi pak pise.) Ze systemu znam D&D 3.5 a vys, jinac su negramotny. Esi nekomu nebude vadit me zaskolovat, anglicky umim, ucim se rad.
Co se ucasti tyce, odhaduju porat 99%.
16.9.2010 15:37 - Ebon Hand
Já si rád zahraji s lidmi, se kterými jsem ještě nehrál, vlastní hru zatím neplánuji. Zatím mám naťuknutého Alnaga a Jersona. Takže Almi, Siriene? DnD 4e, Mage, Exalted? Na to by měl být čas určitě! :-)

Merline, to je velká škoda. :-(
16.9.2010 15:52 - Merlin
Ušatá™ píše:
No, tak to sice tak docela není, ale můžu to alespoň tvrdit.
co není? co to plácáš! samozřejmě, že je...

almi: možná se to ještě nějak vyvrbí. Skutečnost je ale taková, že v sobotu jsem až tak do 21 v akci (když opatření dopadne dobře). Babaj určitě nejede, je vážně hodně nemocnej a já bych měl jít v pondělí do práce, páčto tam mám nějaký jednání.
Ještě budu špekulovat co s tím...
Nemysli si, že mě to nesere..těšil jsem se na spoustu lidí mimo Alnaga...ho nemám rád.
16.9.2010 15:53 - Merlin
Ebon: napiš mi do mailíku adresu...hecnu se a navštíví počtu
16.9.2010 16:00 - Almi
Ebon Hand, Nachtrose: Mno..OK, zkusím pořešit nějakou DnD 4e hru. Nějaké zvláštní požadavky či přání?

Merlin: Zkus to..rád Tě uvidím vždycky se s Tebou dobře chlastalo :o))
16.9.2010 16:06 - Sethi
Merlin píše:
co není? co to plácáš! samozřejmě, že je...

Ale tak to přece nemůžu připustit nahlas, ne?
16.9.2010 16:26 - Merlin
hmm..to je fakt...beru zpět
16.9.2010 16:27 - Nachtrose
Almi píše:
Nějaké zvláštní požadavky či přání?


Zahrat si hru, co povedes ty? ;-) Jinak me zatim nic zvlastniho nenapada. Zatim. Proste neco, co ti pujde snadno udelat a vest.
16.9.2010 16:31 - Blaine
Protoze mam zatim domluveny ten Warhammer, takze pokud by bylo misto v Almiho hre, tak bych se s radosti take zucastnil.
16.9.2010 16:43 - Gurney
kin píše:
No jelikož pár lidí projevilo zájem o 3edici wfrp (bláine, alnag, ???), tak beru to a i to odmástruju (a rád bych tam třeba i udělal "pokec", o tom co je v pravidlech nové, jiné, zajímavé, jelikož mají imho hodně dobrých nápadů (nevim kolik jich je originálních, a kolik "půjčených odjinud", ale jsou tam

Pokud by bylo místo a nekřížilo se to "tradiční" Star Wars hrou, tak mě WFRP3 láká už delší dobu, pokud ne, rád bych se aspoň mrknul "do bedny" a zúčastnil se pokecu :)
16.9.2010 16:56 - Jerson
Borric píše:
Jersone, se mnou počítej na:Projekt Omega, Airsoft( nemám výbavu ).
Na soft potřebuješ oblečení do lesa - nejlépe maskáče, ale není nutné (jak mě přesvědčil jeden úplný nováček), dobré kotníčkové boty, ideálně nepromokavé, a případně si v pracovních pomůckách kup ochranné brýle, které ti budou sedět (ceny začínají od 50 Kč výše, jen potřebuješ certifikaci). Vozím sice náhradní brýle, ale ty jsou univerzální, takže ne každému sedí. Navíc dobré brýle použiješ při řadě dalších věcí.

Space alert je kooperativní deskovka o obraně kosmické lodi, nejzábavnější deskovka, co znám. Wings of War je deskovka o soubojích letadel z WW2, s mými úpravami pro zvýšení zajímavosti.
16.9.2010 17:45 - wlkeR
No vida, VSICHNI chteji hrat Almiho D&D XD
16.9.2010 18:14 - Alnag
Píše:
Nemysli si, že mě to nesere..těšil jsem se na spoustu lidí mimo Alnaga...ho nemám rád.


Ale, ale já tě mám rád... rožněného. Alespoň myslím... :)
16.9.2010 18:27 - Borric
Pokud by někdo nevěděl, co bych třeba pařil já, tak tady je seznam, seřazen podle priorit:
OMEGA
Jakákoliv WoD hra
Fantasy jakéhokoliv žánru.
Rád bych zkusil i ten SW, ale s tím nemám pražádné zkušenosti.

Takže každý, kdo by něco chtěl připravit, ale neví zda je zájem, tak se mnou může počítat ve výše uvedeném :o)

PS: A berte v potaz, že jsem zamrzl u Ad&D 2ed. :D
16.9.2010 22:50 - kin
Nacht: je to tím že jak psal Blaine, je to "polo-deskovka" s kartičkama...takže jen kvuli tomu apod., popřípadě bych byl schopen to jednomu přeložit a tak (nebo spoluhráči by byli :), ale nechtěl bych komplet neanglicky-rozumějící-čtoucí skupinu. .)

Gurney: Vezmu celou krabici (sic mi to zabere polovinu baťohu), takže jí tam pak necham na "výstavku" ..tedy pokud by sis nezahrál (nedej bože! .), tak prohlídnou/prodebatovat nebude problém .)
17.9.2010 14:05 - Ebon Hand
Almi píše:
Nějaké zvláštní požadavky či přání?

Jsem celkem nenáročný, hlavně ať to má spád a atmošku. Nejsem moc příznivec kombení a vyloženě nemám rád, pokud družina používá pořád dokola jedno vykombené schéma.
Pokud budou předpřipravené postavy, nebo aspoň jedna pro mě, tak se to dost urychlý, protože se moc neorientuji v té záplavě různých pavrs a manévrů.
17.9.2010 15:21 - Nachtrose
Ebon+Almi: to ja si vystacim jen s mantinely typu lvl, rasy, classy a nag predmety. Pokud tohle info bude v predstihu, udelam a vytisknu postavu jeste doma.
17.9.2010 23:45 - sirien
Sirien - auto: Sir +Arya +Nina +Almi (+Gordon +Brix +Annie +Lora) - CLOSED . Odjezd cca kolem 16h, tj. na Dálavě nejspíš kolem 19h (nejhůř snad do 21h)

Plán je zatím takovej že naložim Aryi, pak Almiho (případně opačně), pak vyzvednu Ninu hned po práci a obratem mizíme do jižních krajů, pokud by někdo chtěl synchronizovat odjezd z Prahy tak dejte vědět.

Pokud by někdo nutně sháněl odvoz z Prahy s tím že se nemůže pořádně zařídit jinak, tak teoreticky můžu ještě jednoho člověka přibrat, nebyl by to problém ale z hlediska pohodlnosti cestování bych to nechal opravdu jen pro případ nějaké krizovky nebo tak

Jerson: Sem idiot a pořád sem si nesehnal tu podělanou dobíječku a už to teď ani nezvládnu bohužel, budeš mít nějakou s sebou? :/
17.9.2010 23:49 - Jerson
sirien píše:
Jerson: Sem idiot a pořád sem si nesehnal tu podělanou dobíječku a už to teď ani nezvládnu bohužel, budeš mít nějakou s sebou? :/
jako vždycky jo.
18.9.2010 16:46 - StorMCrusher
Ok tak se mnou na sraze taky počítejte. Btw pokud to bude možné, zahrál bych si plánovaný Warhammer RP.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.044559955596924 secREMOTE_IP: 3.149.249.68