sirien
1.5.2013 13:48
Sraz Kostky 7.-9. června 2013
Ahoj

Tak na 7.-9. června Sathel zamluvila Dálavu, takže kdo má zájem přijet, dejte vědět :)

Kdo by neznal Dálavu nebo potřeboval připomenout, tak info o lokalitě je tady

  1. Quasit
  2. Sirien
    • Gordon
    • Brix
  3. Dukolm
  4. Gurney
  5. Almi
  6. Kin
  7. Tomáš
  8. Syntax
  9. Ebon
  10. Nina
  11. Jerson
  12. Michal
  13. Dominik
  14. Bazi
  15. Treven
    • Ebon
  16. Honza
...................................
  1. Shako
  2. Demonica
  3. Merlin
  4. walker
  5. Vojtěch
  6. Mongol
  7. kinova +1
...................................
  1. Alnag
  2. Nachtrose
  3. Noir
  4. Sathel
  5. Stáňa
  6. Sparkle
  7. wlkeR
  8. Nerhin
    • Žížala
  9. Arya
  10. Colombo
  11. Meldin
Autorská citace #21
2.5.2013 21:25 - Nachtrose
Ja se uspokojim s tim, ze to postavy ( ci aspon cast ) prezije. Zatim se mi to povedlo jednou ze tri her ( a ctvrtou jsme nedohrali ). A posledni hra s Ebonem mi prisla hodne nezapomenutelna i bez zlomenych postav.
Autorská citace #22
2.5.2013 23:15 - sirien
Colombo: Hunteři... hm. S hunterama je hromada přípravy (použitelný postavy, zajímavý antagonisti, svižnej příběh...) :(

co by sis představoval za tier? (1: loners, 2: free network, 3: grounded organization) (přípravy je povětšinou tuna tak jako tak, jen se liší v čem... a nevim jak na tom budu s časem, natož s náladou, takže rozhodně huntery neslibuju, jen si tak proťukávám abych kdyžtak věděl)


Merlin: No, že byste třeba z Engel vyšli čistý jak čerstvě padlá andělská pírka teda s čistým svědomím podepsat fakt nemůžu
Autorská citace #23
3.5.2013 10:21 - Merlin
Sirien: anděl nemůže mít špatné svědomí..vše co delá, dělá z boží vůle, tudíž je to čisté...
Autorská citace #24
3.5.2013 12:03 - Ebon Hand
Já bych taky hrál Huntery, ty jediné, které jsem hrál, jsem si neuvěřitelně užil! :-)
Autorská citace #25
3.5.2013 12:14 - Colombo
Sirien: já raději lonery, ale zatím se mnou nic, doufám, že mi to vyjde a tak nepřijedu.
Autorská citace #26
3.5.2013 12:22 - Almi
Mno, nemůžu říct, že byx to byl pro mne nejvhodnější termín..ale vymlouvat se na to, že v ten víkend hraju (jako Alnag :))) se nehodlám.

Takže - pokud to bude jen trochu možné, rád přijedu! :)
Autorská citace #27
3.5.2013 12:39 - Nerhinn
Pokusím se zase jednou po čase přijet (i s Žížalou). Pro speciální edici Hunter: blood, bile & cholera™ se mnou ale nepočítejte.
Autorská citace #28
3.5.2013 17:56 - sirien
Nerhinn: Tak ono Colombův požadavek je popravdě řečeno s Hunterama trochu nekompatibilní - to co chce sedí spíš k hraní smrtelníků (ne nadarmo přezdívanému Mortal: The Loooser) případně nějakých okultistů nebo tak.

Hunteři jsou naopak specifičtí tím, že se "nelámou" a "nepoškozují" - prakticky z definice, jsou to smrtelníci, kteří se střetli s nadpřirozeným zlem a ve kterých se v tu klíčovou chvíli "to něco" zlomit odmítlo a naopak se to zatvrdilo, takže ačkoliv jinak to jsou stále lidé, ve vztahu k nadpřirozeným věcem a k věcem které se dotýkají jejich "poslání" jsou jak extrémně cílevědomí, tak velmi odolní.

Vlastně... hra kterou Colombo chce by byla spíš dobrá jako před-hunteři - hnusný příběh, který rozdělí postavy na ty "colomboidní", co z toho vyjdou poškozené, zlomené a "pošpiněné" a které se pak sesypou... a na ty, které se naopak zatvrdí a hunteři se z nich v tu chvíli stanou.
Což je ale pořád o hodně jiný typ hry než hunteři.


Jinými slovy pokud budu mít čas a chuť připravit huntery, tak se můžeš klidně přidat bez obav z toho že by tam podobná témata nějak víc figurovala.


EDIT: Almi: ...a samozřejmě, pokud povedu Huntery, jsi samozřejmě zván, abys neměl možnost mrmlat že jsi nedostal možnost dokázat, že nejsi zbabělec bojící se démoničnosti mých příběhů :P
Autorská citace #29
3.5.2013 19:31 - Nachtrose
Jen aby Nerhinn nevycouvala z hunteru taky kvuli me. Mam pocit, ze uz na mne posledne vrhala dost vrazedne pohledy. ( na druhou stranu se ji zase tolik nedivim... O:-) ) a s Almim bych si to taky rad zkusil.

A pokud by snad nekdo mel v planu vest neco ve 4e nebo PF, zrejme bych ucast neodmitnul.
Autorská citace #30
3.5.2013 21:28 - Shako
Jeslti budou Hunteri a prijedu, tak se hlasim do party. A vubec to nemusi byt "columboidni", preHunter story nebo jine srmtelniky si taky klidne rad zahraju.
Autorská citace #31
3.5.2013 21:32 - Nachtrose
Sirien: vidim, ze pripisujes i chlupace, tak tu moji bestii taky klidne pripis ;-) ( btw. proc v seznamu chybi Andy? at ma bestii zase kdo ustvat :-) )
Autorská citace #32
4.5.2013 11:14 - Nasoska
Bych se stavil? Potrebuju provetrat masinu, a tak. Ale mam to v terminu mezi odevzdanim diplomky a statnicema, takze nechci nic slibovat.

Tukan: "Moral: The Looser" jako Smrtelnik: Vytahanejsi? To bude larp, zejo? :D
Autorská citace #33
4.5.2013 13:04 - Soska
Mortal, samozrejme. Neumim psat.
Autorská citace #34
5.5.2013 13:02 - sirien
tři o, ne jen dvě :) (a Moral: the Loser zní jako fakt depresivní RPGčko)
naposled co pamatuju, žes tam větral mašinu, tak se jí to moc nelíbilo...
Autorská citace #35
6.5.2013 10:28 - kin
Pokusim se taky přiject :)
Autorská citace #36
6.5.2013 10:31 - kin
A teoreticky bych měl v plánu odvést buď Dread (hororové RPG), a nebo možná pro zábavu Kill puppies for Satan... .)
Autorská citace #37
6.5.2013 11:17 - Nachtrose
Kin: nazapomen omacku ;-)
Autorská citace #38
6.5.2013 11:24 - kin
Čeká poslušně doma ;)
Autorská citace #39
6.5.2013 19:05 - Almi
Sirien: já? A bát se?! Teda..nicméně, rád si zahraju, pokud nevadí, že neznám pravidla :)))

..stejně se s tebou chci domluvit na GC, co a jak.

ALL: V případě, že pojedu - mám přitáhnout Dungeon Commandy? A byla by chuť zahrát si nějaký Lair Assault (otázka směřuje ke zkušeným DnD 4e hráčům - tak nějak doufám, že se konečně najde grupa, kterou nezabiju :-))
Autorská citace #40
6.5.2013 19:39 - Nachtrose
Almi: pravidla HtV ( nWoD ) jde pochopit velice snadno. k ostatnim dvema: ne ze bych to nechtel zkusit, ale uz ted se mi zda ten vikend trochu kratkej ;-) ale jestli mas misto v zavazadlech a zbude dost casu... mimochodem: medovina bude?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073790073394775 secREMOTE_IP: 52.14.126.74