sirien
1.5.2013 13:48
Sraz Kostky 7.-9. června 2013
Ahoj

Tak na 7.-9. června Sathel zamluvila Dálavu, takže kdo má zájem přijet, dejte vědět :)

Kdo by neznal Dálavu nebo potřeboval připomenout, tak info o lokalitě je tady

  1. Quasit
  2. Sirien
    • Gordon
    • Brix
  3. Dukolm
  4. Gurney
  5. Almi
  6. Kin
  7. Tomáš
  8. Syntax
  9. Ebon
  10. Nina
  11. Jerson
  12. Michal
  13. Dominik
  14. Bazi
  15. Treven
    • Ebon
  16. Honza
...................................
  1. Shako
  2. Demonica
  3. Merlin
  4. walker
  5. Vojtěch
  6. Mongol
  7. kinova +1
...................................
  1. Alnag
  2. Nachtrose
  3. Noir
  4. Sathel
  5. Stáňa
  6. Sparkle
  7. wlkeR
  8. Nerhin
    • Žížala
  9. Arya
  10. Colombo
  11. Meldin
Autorská citace #61
3.6.2013 19:15 - Vojtěch
Mno, téměř na jisto nedorazím.
Autorská citace #62
3.6.2013 21:05 - sirien
Almi: když mi dáš 30k na opravu palivového čerpadla a souvisejících dílů (filtry atp) tak to ještě stihnu zprovoznit, ale já ty prachy nemám a v dohledné době nevím jestli mít budu a na to abych si půjčoval 30k třeba jen v rodině jako že mi bylo nabídnuto s tím, že se mi ty peníze MOŽNÁ podaří tenhle měsíc vydělat ale možná taky ne nejsem dostatečný magor
Autorská citace #63
4.6.2013 09:52 - Nerhinn
Asi se nezúčastním, rodinné trable.
Autorská citace #64
4.6.2013 14:31 - Sathel
Ahoj, po velké vodě hlásím, že Dálava stojí a je v suchu. Doslova. Brod je trošku zvedlý, ale průjezdný. Do pátku to snad ještě trochu opadne. Vozy typu Landrover apod. projedou bez problému, nižším podvozkům hrozí, že si naberou vodu. Příjezdová cesta je v pořádku.
Autorská citace #65
4.6.2013 15:31 - Arya
ok tak nakonec mi to nevyjde :(
Autorská citace #66
4.6.2013 21:09 - Jerson
Siriene, udržuješ seznam aktuální?
Autorská citace #67
4.6.2013 23:00 - Pepa
Ahoj, přátelé. Připište prosím na seznam Baziho, Honzu, mě a Svena. Zároveň jsem někde po mailech psal, zda by bylo možné zabrat chatku pro chrápající - Katka mě odkázala na Tebe, Jersone. Pozor, prosím, asi si nevzpomenu na to se sem zase podívat, tak kdyžtak prosím napište mail nebo FB. Díky.

Je možné, že s námi přijede ještě jeden pár, pokud se nerozhodnou pomáhat s odklízením po povodních u kolegů z práce.

Zároveň tady nabízím pomoc s odklízením kdekoli po Praze či někde rozumně po středních Čechách zítra (středa) a v pátek od rána tak do tří. Mam velké auto, dopravím se.
Autorská citace #68
5.6.2013 03:52 - sirien
All: Poslední info od Sathel: Dálava ok, brod trochu zvednutej (offroady se smíchem, ostatní opatrně aby nenabraly vodu), takže pokud se něco razantně nezmění tak neni problém.

Ebon/kdokoliv: Doufám, že jedeš Jeepem, protože já mám svůj Freelander fakt ze hry a budu mít pučenou Fabii se kterou sem slíbil nejet přes brod, takže bych opravdu ocenil kdyby nás pak někdo u brodu nabral a hodil s věcma k Dálavě. (tohle je fakt nahovno čumět každej den na ten pohodovej offroad kterej mi stojí nepojízdnej na dvoře zrovna když bych ho fakt potřeboval :/ )

Nerhinn: škoda, těšil sem se :(

Colombo: Sice jsi vůbec neřekl k čemu že, ale tak gratuluji k úspěchu :)

Jerson: V podstatě, jako obvykle, takže ne úplně real-time, řekněme to co je uvedeno +posledních cca 7-10 postů se vyplatí checknout jestli tam někdo něco nezměnil co sem ještě nezanes. (aktualizované k tomuhle postu - až na moje psy teda, těma si nejsem jistej, protože Gordy má nějakej zánět v oku, ale snad ho to přejde)

Treven: Ale? Honza? Cool, toho sem neviděl co sme naposled hráli u Tebe...
Autorská citace #69
5.6.2013 08:14 - kin
Tak určitě jedu, a přijedu se mnou má "plus jedna".

Ebon předpokládám bere gril, takže už mam začít nakládat maso, koupit brambory apod. co? :)

Jinak vezmu s sebou dominion, zkusim sehnat relic (warhammer 40.000 talisman), a rpg dread.
Autorská citace #70
5.6.2013 09:20 - Colombo
Sirien: není k čemu, já mám 10. zkoušku.
Takže RPG budu hrát maximálně tohle:
http://www.twitch.tv/paradoxinteractive/b/412586555
Autorská citace #71
5.6.2013 10:03 - A15
Tak u mne je to stále 50:50, jestli přijedu.
Možná budu muset dorazit až v sobotu Nebo dorazím v pátek a odjedu v sobotu. Poslední možnost je, že šéf zavelí k noční směně na neděli, dorazím konvenčně a v pondělí pak zdechnu :-)
Autorská citace #72
5.6.2013 10:43 - Jerson
dostal jsem na starost klíče a výběr peněz, takže chatka pro chrápající snad nebude problém. Příjezd počítám v pátek okolo šesté, má někdo v plánu přijet dřív?
A ještě potřebuju vyřešit nedělní odjezd - nemám tak moc času v neděli a potřeboval bych odjet okolo deváté, nicméně pochybuju že do té doby všichni vstanou, natož aby byli sbalení. Bude někdo schopný a ochotný postarat se o zamknutí a vrácení klíčů?
Autorská citace #73
5.6.2013 12:45 - kin
Siriene, treven má psa ebona? (viz. seznam přihlášených) ...jsem nevěděl :)
Autorská citace #74
5.6.2013 15:13 - sirien
Jerson: Klíče nejsou problém, klidně je vezmu já a hodim je cestou zpátky k Bobrovi, aspoň budu mít příležitost se mihnout okolo a společensky pozdravit.

Kin: Treven asi trpí kultem osobnosti nebo já nevim, radši to neřešim :D
Autorská citace #75
5.6.2013 15:35 - Ebon Hand
Sirien: já ty prachy do auta nasypal a přibližovadlo je ready.
Budu s tebou počítat a vrátím se pro tebe, dávno ztracený synu.

Gril beru.
Plánoval jsem přijet mezi čtvrtou a pátou. Nemám chuť se celý pátek poflakovat v Praze.

Zřejmě se Trevenovi podařilo naklonovat moji zdokonalenou čtyřnohou verzi, i když osobně bych preferoval spíš čtyřrukou, abych všechno stíhal. :D
Autorská citace #76
5.6.2013 16:19 - Demonica
Jerson: V patek jsme planovali prijet taky o neco driv, nez na tu sestou, bude to mozne?

Pripadne pockame a budem doufat, ze neprijde potopa :-)
Autorská citace #77
5.6.2013 17:10 - sirien
já bych ideálně taky chtěl jet co nejdřív, abych se vyhnul všemu možnému pátečnímu... přinejhorším kdo dorazí moc bezo si po cestě v Budějkách zahraje oblíbenou městskou hru "najdi Jerse" a převezme klíče dřív...
Autorská citace #78
5.6.2013 19:23 - Almi
V chatce pro chrápající spí tradičně Almi, ale pokud není Sathel, klidně se drze přesune k hlavní skupině :))

btw: V jaké budeme chatce? já jen, že bych podle toho přizpůsobil výběr vybavení...v té zadní, co je fajn, nebo v té přední, co se se v ní bylo naposledy (v zimě) a všichni byli vyuzení?
Autorská citace #79
5.6.2013 20:09 - sirien
Předpokládám (Jers mě kdyžtak opraví) že v Letní klubovně (to je ta zadní, novější, neudící). Škoda jen té teplé vody, co tam kvůli nám už neteče...
Autorská citace #80
5.6.2013 21:23 - Jerson
Demonica píše:
Jerson: V patek jsme planovali prijet taky o neco driv, nez na tu sestou, bude to mozne?

Co je to "Dřív"? V práci končím ve tři, odjíždět můžu nejdřív ve čtyři a nejdřív v pět můžu být na místě.
Pokud někdo chce jet dřív, tak si může dohodnout převzetí klíčů, nemám s tím problém. Jinak bych byl raději v té zadní chatě.
A chrápání taky nemusím (o to víc že občas chrápu taky) :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075132846832275 secREMOTE_IP: 18.222.67.251