Babau14
16.12.2008 16:39
6.5.2009 14:10 - Fibriso
ty nic nemůžeš trefit. a co jako oni tebe? reflex 27 ti prijde Málo???
6.5.2009 14:31 - Lokken
reflex 27? to je s bojem v obraně? nebo kolik levelů to vlastně máš? Já typoval tak 5-7...
6.5.2009 23:55 - Hunter
lokken - jojo, boj v obrane a mam akrobacii jako trenovanou :-) na levlu patem se ted nachazime :-)
7.5.2009 00:10 - Lokken
No alespoň jsem se trefil. 0bratnost by tudíž měla být +2... Never mind it.

Náš jedi my dělá(dělal) v podstatě to samé, s Deflectem a vysokým Use the Force ho dostal až plamenomet :-) Ale hlavně jeho vlastní hloupost...
7.5.2009 00:25 - Hunter
Lokken - nene, to neni maxnuta obrana, to je utocna obrana - zaklad reflex mam 22, coz je pekna obratnost +5, hlavne diky destiny efektum :-)
7.5.2009 00:33 - Lokken
Jistě, jsi Kel Dor, já zapoměl... Pěkný powerplay :-D
7.5.2009 00:39 - Hunter
Dostali jsme hromadu bodu do zacatku, takze atributy jsou vyrazne jinde, nez je klasicky prerozdeleno tech 25 :-) Myslim, ze jsme tvorili s 35? Nevim... Zkratka je normou mit bud "vse" na +2, nebo extremisti jako jsem ja a Fibriso, co maji na nejakem atributu fakt hodne... Ale i tak mi zbylo na hromadu i jinych veci - chtel jsem tanecnika, co se hodne hyba, uskakuje a castecny vzor byl Yoda a Ashoka Tano :-) Ale je fakt, ze mam rad "namakane" postavy i ciselne :-) Nezapomen ale na bonus z destiny a na bonus za 4 level :-) Jenom vidim skodu v tom, ze je Use the Force odvozeno od charismy, protoze jsem nechtel vyjednavace, ale spis nekoho ala Mace Windu :-)
7.5.2009 00:56 - Lokken
Vysoká charisma se dá jednoduše obejít Skill Focusem pro Use the Force. Mě to naopak přijde vyrovnané tak, že Wisdom ovlivňuje Force Powery a Charisma zase skill. Postava pak bude mít silnější i slabší stránky a toho se dá při role-playingu využít. Navíc někdo, kdo je dobrý ve všem nemá důvod držet se skupiny...
Osobně mi bohatě stačí těch 25 bodů, víc to přinutí postavy hrát nelidi :-)
7.5.2009 08:53 - Fibriso
Fibrisova Tessa je extremistický mechanik a jeho top vlastnost je INT, takže se svým skill +18 mechanic udělá téměř cokoli z téměř čehokoli, ale v boji nic moc ( i když zatím dostala jen pár zásahů, ale v 75% potom následoval Second wind, protože skončila pod 10 Hp)
Náš keldor je naopak tvrdej jak připálený trashdoní stejk, ale mechaniku nemá ani na výměnu kohoutku u sprchy. Bib zase dokáže manévry zblbnout Tie tak, aby narazil sám do sebe a M je zase schopna přesvěčit Keldorské kolonisty, že tahle vodní planeta s vysokým obsahem kyslíku je pro ně výhodná ( a načež jim ji prodá s 50% přirážkou...)

jo, a jak to kdo vidí tento víkend?
7.5.2009 11:06 - Bleška
Páni. Jeden tu chvíli není a hned má čtení pomalu na týden :D.
Fibriso: Jenom 50% přirážka? Che! Alespoň 75% :D
Deník: Zápis z téhle hry bude určo fajn, ale bude ho muset napsat někdo, kdo odehrál celý den. Takže, pokud máte chuť se toho někdo zhostit, máte možnost. Já už snad konečně dopíšu ten zbytek, i když to bude poněkud suché, protože hromada věcí už se mi vypařila z hlavy a asi ze dvou sezení ani nemám zápisky :(. Ale nějak se to zmákne ;)
7.5.2009 11:30 - Bleška
A máme seznam! Máme seznam! Podařilo se mi (díky radě Tora) udělat z našeho poněkud rozsáhlého deníku seznam! Možná nemám tak vysokou intelitenci jako Tessa, ale podařilo se mi to :D.
12.5.2009 23:22 - Hunter
Coz takhle dat si imperialni spenat pristi sobotu?
13.5.2009 00:20 - Fibriso
ja jsem pro (za předpokladu že myslíš sobotu 16 (popřípadně neděli 17)
"Co vezete?"
"Jablka"
"jablka? jaký jabka?"
"granátové, chytej!"
13.5.2009 08:13 - Babau14
Tak na hraní jsou tu dvě možnosti sobota SW bez Fortuny nebo neděle bez Pavla je to na vás ale já můžu jenom jeden den .
Tak hlasujte kdo co chcete :
13.5.2009 08:37 - Fibriso
ja mohu oba dva dny.
příští víkend (tj 23 a 24) nemohu ani jeden
13.5.2009 09:57 - Hunter
Vcera jsem Biba potkal a byl tedy vymodeny, to se musi nechat :-D
No ale pokud pominu ochromeni zpusobene jeho hedvabnou kravatou, pak vim, ze rikal, ze tenhle tyden nemuze, ze snad ten pristi...
Me osobne prijde dobre si rict, ze budeme hrat, i kdyz se nesejdeme vsichni, na to uz je nas moc :-) Osobne jsem ale navrhoval az ten pristi vikend, tj. sobotu 23.05., ne tuhle :-) Ale tu muzu pripadne taky...
Takze hlasuji pro tuhle sobotu a pristi tyden :-)
13.5.2009 17:59 - Bleška
Mě je to jedno. Já mohu oba dva dny (zatím). Tak řekněte včas, kdy a v kolik se mám dostavit :)
13.5.2009 18:09 - unknown
Tak je jasno bude se hrát v neděli od 13:30 DaD a pavel má pro tentokrát smůlu sory
13.5.2009 23:24 - Hunter
No problemo, uzijte si DaD :-)
13.5.2009 23:30 - Fibriso
Tak sem asi tak 25 minut přemejšlel, co je DaD...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069051027297974 secREMOTE_IP: 13.58.39.129