Babau14
16.12.2008 16:39
Autorská citace #1
16.12.2008 16:39 - Fibriso
což update?
ps: jestli někdo bude kritizovat moje letecké scopnosti, tak si vystoupí (ihned na místě).
Autorská citace #2
5.1.2009 14:07 - Babau14
Tvoje letečké schopnosti jsou fajn ale co moji piloti Imperia chudáci
Autorská citace #3
5.1.2009 17:33 - Fibriso
Kristova noho, My máme Jednu loď. ty máš cca 90 000 (-6) stíhaček a 40 000 (-1) dalších lodí.. ještě si stěžuj...
btw, jak se vůbec jmenuje naše loď? (Bucket of bolts, Flying Mistfortune nebo prostě česky "Průšvih na obzoru")
Autorská citace #4
6.1.2009 11:20 - Hunter
Hehe, dulezite je, zda je v okoli asteroidove pasmo, nebo nikoliv :-)

Ad jmeno lodi, stejne budeme potrebovat tak tri dalsi - aneb kazdy si muze jedno vymyslet... Budeme je potrebovat, protoze ID nasi lodi uz nepatri jenom nam :-D Nejspis...

Navrhuju jmeno Jedi on board, ale to asi taky nejlepsi napad :-D Takze co Saphire Hawk ? :-) V prekladu z Hutstiny je to Safirovy "ptak" :-)

Jo a pro refreshment prikladam i denicek jednoho Jediho :-)


Long Sword

Útěk ze stanice
Vyzvedávám mistrovy věci na stanici kroužící kolem Omwati. Získat je nebyl problém, nikdo mě nepodezřívá, ani nekontroluje. Klidnou misi ruší zpráva od mistra - letí sem lodě Republiky a hodlají zajmout Long Sword. Vzhledem k tomu, že jsem na stanici, která ho staví, musím zmizet, nežli přiletí. Síla mne vede k staršímu frachťáku. Vypadá, že už má lecos za sebou. Pasažéra, ochotného zaplatit za cestu přijímají rádi a po doporučení rychlého odstartování tak učiní. Sice se diví, ale než se stihnou pořádně zeptat, z hyperprostoru vyskakují křižníky Republiky a zahajují palbu. Máme štěstí, že díky náskoku stihneme zmizet v chaosu, který se kolem stanice rozpoutal.
Posádku tvoří jistá Em, zabračka, očividně zvyklá jednat s různými lidmi. Kapitán je Twilek, Bib Fortuna a vypadá spíš na nějakého pistolníka s tím kanónem, co se mu houpe u pasu, nežli na počestného kapitána. Jsem rád, že je to posádka schopná se o sebe postarat. Určili mi místo v místnosti se zbožím. Není to moc pohodlné a cítím, že se blíží problémy. Vydávám se proto na můstek. Přibližujeme se k jakési skryté základně v asteroidovém pásmu. Kolem lodi prosviští energetický výboj - stíhačka Republiky! Zatracení kloni, všimli si nás a očividně nechtějí žádné svědky. Dlouho se nerozmýšlím a sedám ke zbraňové konzoli. Je nějaká zaseklá, takže se kapitán musí natáčet s celou lodí, abychom se mohli aktivně bránit, protože stíhačce neuletíme. Přivolám si Sílu, chvilku se soustředím a zásah! Stíhačka vypadá těžce poškozena, ale protože kloni rádi plní mise až do konce, pokračuje souboj. Vyměňujeme si několik ran a naše loď schytává poškození. S Em se snažíme stíhačku sestřelit, nebo alespoň vymanévrovat tak, aby se potkala s nějakým asteroidem. Nejbližší sice pilot stíhačky mine o necelý metr, ale do dalšího, díky poškozenému řízení už jen bezmocně vletí. Trosky létají kolem a posádka v tom vidí možnost snadné kořisti. V nákladovém prostoru máme nyní půlku Republikové stíhačky. K čemu, to nechápu, ale vypadají, že z toho mají radost. Kapitán nás pak bezpečně navede na přistání.

První kontakt
Základna vypadá opuštěně. Nikde nikoho nenacházíme, nikdo nás nejde přivítat, nikdo se na naše volání neozývá. Bib pobíhá kolem lodi a opravuje poškození. Nějaký úlomek kamene očividně z lodního otočného kanónu udělal neotočný. Ponecháváme Biba samotného a vydáváme se s Em na průzkum. Když otevíráme přechodové dveře a vidíme na zemi rotrhaný skafandr s mrtvým Omwati uvnitř, není nám nejlépe. Mimoděk mi unikne rčení ve starém jazyce "I have a bad feeling about this". Radši si připravuji meč. Em si myslí, že je to nějaká trubička, nebudu jí do toho radši mluvit. Prohlídka skladů u hangáru nepřinese mnoho zajímavého, Bib, který je spokojený s opravami se k nám přidává. Trochu nevěřícně hledíme na rakety, ležíci na podlaze. Em vypadá také překvapeně, očividně tohle sice měla být pašerácká základna, ale ne pašeráků se zbraněmi. Praktický Bib neváhá a jde si pro nákladní plošinu. Spokojeně pak nakládá rakety a nějaké blastrové pušky, co nacházíme. Je mi jasné, že někomu patří, tak se zeptám, jak hodlají platit. Očividně to nijak zvlášť neřeší. Nemám moc čas se s nimi o tom bavit, cítím něco zvláštního, temného. Raději naložíme i několik skafandrů, co kdyby se hodily. Pokračujeme v prohlídce až ke dveřím do uzavřeného prostoru vnitřního hangáru. Hned ve dveřích cítím, že něco na nás číhá ve vzdálenějším koutě. "Citím nebezpečí tímhle směrem", sdělím Em. Nechápavě na mě kouká. Musím si dávat pozor, nevědí, co jsem zač a ani nejsou zvyklí naladit se na Sílu, aby si toho všimli také. Vstupujeme opatrně dovnitř. Em se sice snaží jít první, ale je to pro ni nebezpečné, tak se držím před ní. Stále ještě nechápe, k čemu mám tu "trubičku", zatímco ona třímá funkční blaster, ale nechává mě jít před ní. Díky Síle nejsme překvapení, tedy alespoň ne tolik, když se od stropu odlepí kreatura, jak ze zlého snu a zaútočí. Pevná, černá kůže, dlouhé tesáky a ostré drápy stojí proti mému meči. Bib jenom hekne, když si uvědomí, kdo jsem, na sledování reakce Em nemám čas. Vrhám se vpřed, bránit ostatní. Nestvůra se mne snaží rotrhat na kousky a i když je nezpečná, cítím, že ji zvládnu. Ponořím se do Síly, abych mohl předvídat její pohyby a s ladnou akrobacií se vyhýbám smrtonosným ranám. Bib ji zasahuje mezitím ze svého příručního děla a kusy slizu a černé pokožky se rozletují po okolí. Em také pálí po nestvůře a já cítím, jak se nestvůra snaží ode mě dostat k ostatním. Není tak už čas na cvičení v akrobacii a mocnými seky se ji snažím přetnout. Jedna z ran ji tak silně zraní a pod společnou palbou ostatních padá mrtvá k zemi. Pro jistotu ještě mečem oddělím její hlavu. Citím z ní Temnou stranu Síly. Zlé to stvoření, bylo by dobré ho prozkoumat, abychom zjistili, co je to zač.

Záchrana modulu
Bib najde funkční počítač a hrabe se v něm. S Em pokračujeme v prohlídce základny, tedy spíš v rabování v jejím podání. Prohlíží osobní skříňky na ubikacích. Udělal jsem chybu a otevřel jsem jí jednu lightsaberem. Kredity, co uvnitř nachazí, mění majitele. Další morální poučka vyjde naprázdno. Vyrážím radši dál, abych se na to nemusel dívat. Skoro jakoby mne Síla chtěla potrestat za to, že jsem nechal krádež bez povšimnutí, vylezu trochu hloupě před automatickou otočnou blastrovou věž. Salva střel je tak silná, že je všechny nezvládám včas odrážet a utrpím tak několik ran. Naštěstí nebyla žádná dost vážná. Bib dálkově věž deaktivuje a informuje nás, že našel mapu oblasti. Vydávám se k němu, Em dále spokojeně rabuje. Našli jsme jednoho přeživšího, schovávajícího se v místnosti s generátorem. Jdu pro něj, cestou se přidá i Em. Oboum už došlo, co jsem zač, tak přemýšlím, jestli budou chtít za cestu připlatit. Zvolání, "tady rytíř Jedi, Torin Chaal" sice přeživšího přiměje, aby komunikoval, ale až ujištění, že jsme nestvůru zabili ho přiměje k tomu, aby otevřel dveře. Je to technik, který na základně pracoval. Od něj se dozvíme, že nestvůr je víc a jedna dokonce dvakrát tak veliká jako ta, co jsme zabili. Odvede nás taky na ošetřovnu, kam dotáhneme posléze i mrtvolu nestvůry. Droid mě dává dohromady a my necháváme technika vyprávět. Ve vnitřním hangáru je totiž únikový modul. Nestvůry přiletěly v něm. Ostatní část posádky pak letěla prozkoumat místo, kde byla nalezena, snad pro další záchrané moduly. Posádka na základně se tak zmenšila na 6 lidí. Dva jsme našli, o zbývajících nic nevíme. Měli bychom se tedy podívat dál po základně, skrze tunely. Skafandry máme a jak mě dá droid dohromady, vyrazíme. Mezitím přistává však loď s hromadou civilistů. Zřejmě z oblehnuté stanice. Pomáháme jim a pro jistotu s nimi zustávám i já. Em, Bib a jakási Tessa se vydávají na průzkum.

Republika a Sithové
Jsou už pryč nějakou dobu, když senzory zaznamenají výsadkovou loď Republiky - kloni útočí! Letí ale naštěstí na opačnou stranu základny. Ale tam šli naši průzkumníci. Posílám jim zprávu a snažím se ji zakódovat, aby nebylo pro klony jasné, co obsahuje. Snad to pochopí. Telepaticky se k našim natáhnu pomocí Síly a pomůžu jim s rozšifrováním. Jsou pryč docela dlouho, když vidím, jak přistává další loď! Sithové! Ale co dělají tady? Snažím se zamaskovat Silou a zjistit další informace. Z ošetřovny to ale není jednoduché a přeprogramovat terminál nezvládám. Mezitím však odlétá výsadková loď klonů. Obranný kanón stanice zahájí palbu a na dvě rány jej zničí. Stále pracuji na terminálu, když se ozývá Em skrze lékařského droida. Jsou v pasti, útěk jim blokuje skupina klonových Stormtrooperů. Bib mi pouští i video, Sith právě nakládá s klonovými vojáky největší nestvůru do své lodi. Poté rozmlouvá s další nestvůrou! Nasedá pak do lodi a odlétá. Nás mají asi dořešit ti vojáci, co tu nechali. A s nimi i jednu nestvůru, která se ztratila z dohledu. Dá se čekat, že půjde skrze větrací šachty k uvězněným průzkumníkům. Když dorazím, stačí jen chvilku počkat, než Tessa odpálí podomácku vytvořenou střelu. Je na ní něco divného, není cítit v Síle. Jakoby nebyla ani člověk. Mám čas, protože ji raketa trochu zlobí, takže se na ni soustředím. Ne, určitě není mocný Jedi, ani Sith, to bych poznal. Budu si s ní o tom muset promluvit. I když, nejvíc mi to připomíná dojem z droida. Že by to byl droid potažený kůží? Budu se muset zeptat později. Raketa vyletí a já s nimi prchám zpátky tunely. Bib zase vláčí nějakou nákladní plošinu s kořistí. Ach jo. Civilisté mezitím přestěhovali něco drahých kovů a lékařského droida do lodi, kam se i sami přesunuli. Nám tak nebrání nic v odletu. Cesta skrze asteroidové pole je sice obtížná, ale zvládáme ji. Možná proto se k nám přidává nevyžádaný doprovod dvou Republikových stíhaček, zatracení kloni. Přestřelka pokračuje, snažím se jim vysvětlit, že není vhodné nás pronásledovat. Těžce jim poškodím stíhačky a poté je necháváme být, schovaní na asteroidu, kam nás Tessa zaparkovala. Trosky, když odlétáme, svědčí o kolizi dalších stíhačů s asteroidy. Jsem rád, že nesedíme v poškozené stíhačce pilotované klony...

Na palubě lodi
Když jsme odlétali, navigování zachráněným technikem z pašerácké základny, potkali jsme neznámou loď, mnohem větší, nežli třída Aclamator. Přesto s podobným, charakteristickým tvarem. Něco mi říká, že takové lodi budeme ještě v budoucnu potkávat. To, že je nebezpečná bylo patrné z trosek původně planetoidu, na jehož místě se vznášela. Naštěstí si nás nevšimla a my tak konečně skočili do hyperprostoru, míříc na blízkou planetu provést nezbytné opravy na lodi způsobené dopady asteroidů. Přílet na planetu byl snadný a přistání hladké. Zachráněné Omwati jsme vyložili, spolu s jejich nákladem drahých kovů z pašerácké základny. Em se jim sice snaží naúčtovat cestu, ale daří se mi ji Silou přesvědčit, že peníze potřebují více, nežli mi. Prodej Bibovy kořisti na této zalesněné planetě přinese nějaké finance, které po diskuzi hodláme investovat do nákupu vody. Em prohlašuje, že se v ní bude koupat. Tím, že je balená po litru v plastikové lahvy se její plán zdá poněkud absurdní. Mezitím se nám daří vyzpovídat Tessu. Je to droid, jak jsem si myslel, akorát je k tomu i něco jako "klíč" k Long Swordu. Em příliš nejásá, že má na palubě lodní počítač a Jediho, spíše naopak. Mé upozornění, že jejich loď je teď taky již na seznamu hledaných lodí ji očividně radost taky příliš neudělala. Přesto jsme se s Tessou dohodli, že se jí pokusíme pomoci dostat zpátky na Long Sword. Na mou otázku, zda je svázána třemi základními příkazy pro droidy mi odpovídá, že je bitevní loď, tak ať se nad tím sám zamyslím. Hmm, budeme si na ní muset dávat pozor, svobodné stroje bývají nevyzpytatelnější, nežli živí tvorové. Tessa sice má jakýsi obal, který simuluje pokožku a dokonce i krev, ale to, že mrká v pravidelném rytmu ji jasně prozrazuje. Počítám však, že není zas tolik lidí, co by počítali takové věci bez předchozího popudu. Vypadá to tedy, že se z nás stala posádka. Bib a Em, i když ne s takovým nadšením, souhlasí pomoci, stejně jako já, se záchranou Long Swordu. Protože však zatím nemáme žádný speciální plán, hodláme se vydat po stopách starého Sithského křižníku. Na ten nás navedl jeden kontakt Em. Nevypadá to, že by na nás připravoval boudu, takže souhlasíme. Než jsou opravy na lodi dokončeny, naučím se zacházet s blastrovou puškou. Jaká to necivilizovaná a nepřesná zbraň. Trénuji také boj s lightsaberem, hlavně kvůli tomu, že mé rány tolik té potvoře z tajné základny neudělaly. Myslím, že teď mi to půjde snáz. Naučil jsem se pár triků a silnějších ran, které by mohly pomoci. Konečně nasedáme a se spoustou vody vyrážíme na cestu. Pouštní planeta, která nás čeká, prý platí dobře za vodu. Ne že bych se jim divil...

Zrod rebelie
Po cestě se už delší dobu snažím naučit Em základní hodnoty Jediů a snad i trochu všeobecné etiky. Mám však dojem, že spíš na mě má vliv její ekonomický pohled na svět. Při prodeji vody si neodpustím několik poznámek, které zvýší cenu. Stydím se za sebe, ale přitom z toho mám i příjemný pocit. Za vodu získáváme obrovský zisk, který ale investujeme do výzbroje lodě. V plánu je Sithský křižník, takže bychom mohli sehnat slušné množství nových věcí. Peníze mne sice nezajímají, ale poškození, které nám asteroidové pásmo a stíhačky udělaly, mě nutí se zamýšlet i nad výbavou. Jak jen to měli Rytíři za Staré republiky snažší, že vše potřebné vybavení dostávali. Budu muset meditovat nad názorem Síly k tomuto. Mezitím se dozvídáme, že Jedie skoro v celé galaxii vraždí klonoví vojáci. Strašná to zrada! Popadá mě touha je všechny uškrtit, už dokonce natahuji ruku, ale žádný v okolí není. Snažím se zklidnit, protože toto je cesta na Temnou stranu Síly. "There is no emotions, there is peace", jak hezky to zní, dokud to člověk sám neprožívá. Naštěstí je tu i dobrá zpráva, senátor Bail Organa formuje ozbrojenou opozici vůči násilnému anektování systémů Republikovou armádou. Tedy, teď již vlastně Imperiální. Ano, Impérium, v čele se Sithem! Čekají nás složité časy. Bohužel nikdo neví, zda a kde se nacházejí přeživší Jediové. Vím, že nějací zbyli, museli zbýt! Beru si za svůj osobní úkol je najít, kontaktovat a pomoci jim. Sithové nás nesmějí vyhladit. Jestliže oni zvládli po tak dlouhou dobu se skrývat, zvládneme to také. Mistr a učedník, vždy dva jsou, doufám, že u Jediů to bude větší počet. To mi připomíná, co vlastně zjistil lékařský droid z těla monstra, které jsme potkali na tajné základně. Je to klon a podle všeho vytvořený za přispění Síly. Protože jsme viděli, jak mluvil se Sithem a Klony, věřím, že je to jejich výtvor. Musíme se pokusit najít místo, odkud pochází a zničit ho, aby nemohly páchat další zlo. Naše loď už vypadá přestavěná, další dvě dvojčata laserových kanónů a nové, silnější štíty by měly pomoci. Ostatně, nejsme jediní, kteří si loď vylepšují a ozbrojují. Tady mimo vnitřní světy všichni očekávají chaos a pirátské útoky, takže se naše modifikace naštěstí ztrácí v davu. Bojové trysky by frachťáku měly dodat i potřebnou svižnost, takže by loď měla nyní vydržet mnohem více. Taky lékařský droid dostává výbavu a přestavujeme tak jedno skladiště na ošetřovnu, snad ji nebudeme moc potřebovat…

Zapadlá planeta
Cesta na zapadlou planetu trvá další 4 dny. Už uplynulo přes 20 dní od chvíle, co jsme se poznali a opustili Omwati. Na planetě potkáváme zčásti pohřbený Sithský křižník, přesně jak obchodník slíbil a kus od něj i rok starou Sithskou stíhačku, o které nic neříkal. Co ta tu sakra dělá? Tessa si ji chce opravit, ale létat v něčem takovém by nemuselo být zrovna takticky správné. Vydáváme se proto zatím na průzkum lodi. Bib hlídá loď a čeká se svou transportní plošinou na signál k rabování. Ach jo. Přemýšlím nad penězi a vlivem na lidi, když nás přepadnou modré ještěrky. Plivou jakousi kyselinu, naštěstí nepříliš silnou. I tak mě nepříjemně zraní. To je v pořádku, radši mne, než ostatní. Vrhám se vpřed, do cesty tomu, který útočí na Em. Svižná dvojitá rána a potvůrka toho má dost. S velmi těžkým zraněním prchá do bezpečí. Nechávávám ji jít, není třeba každého zabíjet a i tak je tu další, která stále útočí na Tessu. Ta z ní sice udělala skoro vařenou ještěrku po výstřelu ze svého blastru (další těžký blaster!). Mají však nějakou odolnou kůži. Ještě, že lightsaber takové problémy nemá a tak končím boj serií rychlých seků. Bohužel jsem nedokázal odvrátit včas čepel při poslední ráně a ještěrka padá mrtvá k zemi. Alespoň máme co zkoumat. Vracím se na loď k ošetření a nechávám droidovi ještěrku na výzkum. Po mém návratu dojdeme až ke křižníku, který zde leží dobře kolem 400 let a díky meči si zařídíme otvor dovnitř. Tessa sice prohlásí něco o zatarasitelném průchodu, ale to už jsem dokončil výřez vchodu pro velikost člověka. Je slyšet vyrovnávání atmosféry, jak se v řídkém vzduchu této planety rozmělňuje zatuchlý vzduch z křižníku. Nese s sebou zápach utrpení a smrti...
Autorská citace #5
6.1.2009 18:56 - Fibriso
žádný hawky ani falcony pls :)
Cover n.1 : Bucket of bolts
Autorská citace #6
7.1.2009 13:31 - Hunter
Dulezity je ten "Safír" :-) Nebo "Svetla strana Sily"? Eeee a co "Nejsou emoce, je jen mir"?
Hmm, kompromis - Force of bolts, nebo snad Bucket of Force? :-)
Autorská citace #7
7.1.2009 14:15 - Fibriso
jediným jménem, kterám získáš ještě větší pozornost imperia než tímto je jméno "Císař je pako" :D
...Aluminium falcon?
Autorská citace #8
8.1.2009 11:55 - Hunter
A co létat v lodi jménem Safírová panna? Nebo pripadne "Safirova lady" :-)

Jo, jsem pro Aluminium Falcon a budeme mu familierne rikat AL Falcon :-) A vtipne NPC se te zepta, kde mas sveho hlinikoveho ptaka :-)
Autorská citace #9
8.1.2009 13:04 - Fibriso
Safírová nebo Nefritová: Saphhire lady or Jade lady, that is the Question?
berem Aluminium Falcon. ve chvíli, kdy mu někdo řeklne Al bunda, bude vysazen z lodi a z bytu :]
Autorská citace #10
9.1.2009 17:11 - Hunter
Stejne je lepsi mit vic nazvu, takze AL je "pravy" nazev, Safirova lady jeden z krycich :-)
Autorská citace #11
10.1.2009 23:15 - unknown
takže tady jsou ty linky (sice ofofoftopic co se týče, ale...)
order of the Stick v anglické verzi

Drowntales, Top komiks na internetu, bohužel Anglicky

Order of the Stick a Anti-heroes v české vez

Anti-heroes v anglické verzi


Darths & droids - starwarsy po dndčkovsku

Girl genius aneb 17, 19 a 22 století v instatním balení - Anglicky

Další komiks ze světa Dnd, tentokrát v podání Goblinů co se dali na hrdinskou cesto - Anglicky

Slightly damned aneb jestli že si myslíte, že smrtí to konči, tak jste na omylu...zn: posmrtný život způsobuje bolení hlavy - anglicky

Dungeons & Denizens, pohled do zákulisí udržby takového normálního dungeonu

Looking for group - na motivy World of warcraft - anglicky

Gunnerkrigg court, město na pokraji tajemna... anglicky

Furry komiks ze života jedné skunčiče - anglicky, update jednou za měsíc, zatím nejdéle trvající aktivní komiks co jsem kdy viděl...

Alien Dice když hrajete pokemony, dejte si pozor, aby někdo nehrál pokemony s váma - anglicky

Darken aneb ze života bohem vyvoleného... ne tím druhým bohem - z pekla , Anglicky

El goonish shive - nejpraštěnější komiks co jsem viděl... v hlavní roli vereveverka, transgender pistole a banda normálně nenormálních teenagerů - Anglicky

Grim tales - povídka ze záhrobí v podáni Grim Reapera jr. - Anglicky
Sugar Bits - ne všechno co je sladké je milé - Anglicky
Ps: u dvou horních je hodně dalších (některé dobré) koiksú nahoře, ale většina je jich mrtvých (i když některé obrázky z Trauïning wheels stojí zato)

Buck godot - aneb verlyba s laserem k pronajmutí, detektiv z budoucnosti - Anglicky

Peter is the wolf - aneb ze života vlkodlaků - pozor je to z části hentai komiks - Anglicky
Autorská citace #12
11.1.2009 15:20 - Bleška
Co se týče diskuze o jméně naší lodi, můj názor už znáte. Kdyby někdo zapomněl - nesouhlasím.
Saphire lady zní skvěle. Nemohl by to být hlavní název a ta příšernost, kterou užíváme teď, až krycí?

"M"
Autorská citace #13
11.1.2009 22:06 - Fibriso
Aluminium lady... urg,ack,egh, ok vzdavam se...
takže Safírová dáma (Saphirre lady)
i když Nefritová dáma by znělo lépe (Jade lady)
Autorská citace #14
12.1.2009 09:35 - Hunter
Juchu :-)

Jade Lady je moc podobne jmenu Mary Jady - Jade´s Fire

Takze oficialne Safirova dama a neoficialne Bibuv hlinikovy ptak (nebo sokol, no :-)) Ostatne, vymyslejte dale, pac musime vytvorit tak tri az ctyri jmena - max 4 falesne ID mohou byt nalepeny na jednu lod, takze je jiste, ze si jich par budeme muset poridit :-) Nebo, pac mame sikovne techniky, ukrast ID nejakeho jineho, podobneho transporteru :-) ID totiz znamena pouze "papir", ale v systemu to nebude, coz nevadi na vnejsim okraji, kde nemaji tak casto updatovany seznam, ale ve vnitrnich sektorech by to bylo horsi (a tam je potreba se vydat s "realnou" registraci v systemu :-))...

Jo, koukal jsem do pravidel - pac mi bylo divne, ze by udelali pravidla takova, ze "force slam", neboli uder silou nefunguje na droidy - a taky ze funguje:-) Droidi sice nemaji konstituci, ale fortitude save maji! Takze Tessa stravila 15 hodin samoopravovanim :-) A kupodivu to i znamena, ze funguje na Tessu Grip (neni tam nic psano o tom, ze by to neslo na droidy :-D A kdyz si vezmes, ze drtis vnitrni "soucastky", tak je to fakt :-) presto bych to limitoval spis na zive tvory). Jsem to ale stoura, co? :-) Btw, nema nahodou Tessa o jedna vetsi obrany, nez by mela mit? Ten robot, co je totiz v pravidlech ma feat "improved defense", tj. to co Tessa ne, takze nema mit 20 obranu s dodge, ale jenom 19 (10+3 level+3 atribut+2 scoundrel+1 dodge), ne? :-)
Uz jsem ticho a jdu psat pokracovani denicku :-)

Jinak sobotni hrani bylo prima, akorat to koupani v kyseline bylo peklo (kor, kdyz jsem v tom mel jeste plavat :-D). Takze pochvala vsem, bylo to pekne sehrane a i kdyz jsme dostali na budku, myslim, ze jsme zapornakovi taky zkazili den (kdyz "skoro" umrel :-))
Autorská citace #15
12.1.2009 12:30 - Fibriso
štourale :)
Tessta ale má Improved defense... takže obrany jsou správně
hmm, Force slam nejspíše ano, force grip, pokud to dotyčný použije jako obyvkle, tj uškrtit, tak to opravdu asi fungovat nebude...
takže tessa se asi opravdu opravovala, jenže mě to trvá tak 2-3 hodiny
na to jak je u droidů fortitude se musim jeste poradně podívat, (protože droidi nemají Con.
Autorská citace #16
12.1.2009 14:23 - Lokken
Fibriso: stejně jako u lodí je do Fortitude Defense u droidů počítána Str. místo Con. Jinak se FD vypočítává prakticky stejně...
Autorská citace #17
12.1.2009 16:19 - Bleška
Nefritová dáma zní taky dobre, ale jinak me zatím nic moc nenapadlo. Co treba Posel smrti? Treba si Tie-fightery dají pokoj.
Dopslala jsem nase sezení, zatím krome toho posledního. Akorát netusím, kdy to sem dám, protoze muj pocítac se mnou odmítá ode dneska komunikovat. A omlouvám se, ze chybí diakritika, tahle klávesnice ji neumí.
Jinak, sezení bylo fajn ;-) :-)
Autorská citace #18
12.1.2009 17:06 - Bleška
Victory! Počítač se mnou komunikuje. Sice nevím, na jak dlouho, ale alespoň na chvíli.
To koupání v tý kyselině bylo opravdu hrozný. Škoda, že ten Sith se v ní taky necachtal delší dobu.
Autorská citace #19
14.1.2009 15:48 - Hunter
Uaaaa, to se neda vydrzet, musim si alespon hodit dvacetistenkou...

Aaaach :-)

Myslim, ze bychom meli udelat petici, odbory a tak vubec protestovat proti prestavkam v napinavych castech :-D

Safirova Lady s Hlinikovym Ptakem kupredu! Eeee, nejak se mi to mota... Mam dneska sprdan od sefa, ze jsem vytrhnul zarivku a s hucenim s ni pobihal po showroomu :-)

Btw, je asi dobry napad na tu nasi kocabku nainstalovat iontova dela, se stylem hrani co mame a pilotazi tech republikovych/imperialnich pilotu, bychom meli alespon cele stihacky, ne jen kousky :-)
Autorská citace #20
14.1.2009 16:44 - Bleška
ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!
Žádnej Aluminiovej pták ALE SAFÍROVÁ LADY! Jestli si se mnou, tedy s "M" chcete rozumět, užívejte správný název ;-) :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088527917861938 secREMOTE_IP: 3.145.54.199