Babau14
16.12.2008 16:39
Autorská citace #61
30.1.2009 20:25 - Hunter
Srdnati bojovnici za stranu Svetla nepotrebuji utikat! Sila je s nami a dva Escape pody taktez! Ostatne, ten jeden je hned u kokpitu, takze jich vlastne mame dost :-) To uz spis jsem pro zakoupeni nejake te doprovodne stihacky, jestli nechceme rvat money do frachtaku :-)

Obracene budeme potrebovat jeste par desitek, abychom si koupili tu peknou, krasnou a uzasnou lod, kterou dovezeme motory na Long Sword, takze ty penize si muzeme nechat na to - a podplaceni apod :-)
Ad Bacta, proc si myslis, ze potrebujes tak veeelkou nadrz? :-) Staci mnohem mensi! A bacty tam nemusis lit tolik, protoze tve telo nejakou tu kapalinu samo vytlaci :-)

Promluvil Jedi, the fyzik :-)
Autorská citace #62
30.1.2009 20:27 - Hunter
Ad kamera ve sprse - to budeme jak Vyvoleni, budeme to vysilat po Imperiu po dvaadvacate hodine vecerni v poradu "Co delaji vase obeti, kdyz po nich nestrile?"
Autorská citace #63
30.1.2009 22:23 - Bleška
Naše úspory: Co takhle koupit nějaký prasátko a házet to do toho?
Robot Quirk: A to jsi myslel vážně, že bude běhat za "M" nebo je to taky jenom vtip?
Kamera: Když už ve sprše, proč ne v celé lodi? A taky bysme měli natáčet místa, kde jsme byli a co jsme tam dělali. Natočené části bysme průběžně posílali Impériu, aby se taky mohli bavit (kolikrát za život taky vydíte droida ve sprše, že ;-) :-D)
Autorská citace #64
31.1.2009 00:17 - Fibriso
nejak se nám to s tou sprchou zvrhlo... za chvíli pravděpodobně dojdem k tomu, že namontujem skrytou kameru k Blesce do sprchy. (a ja zatim vytisknu parte)

to prasatko by zabralo asi tak 1/4 nákladového prostoru...

ad Qurk: errr, nedělal.
Autorská citace #65
31.1.2009 13:35 - Bleška
Fajn, kamera se zamítá ;-)
Kdo říkal, že to prasátko budeme tahat s sebou? Já bych ho někde ukryla. Samozřejmě, přesnou polohu by znala jenom "M" a Bib :-D (A komu se to nelíbí, ať mi klobouk políbí ^/^)
Quirk: A co s ním jako budu dělat?
Autorská citace #66
31.1.2009 15:28 - Fibriso
ukryté prasátko: a parta silencu nám podobných ho ukradne. raději dám přednost kreditce.
Quirk: vůbec nic.
Autorská citace #67
31.1.2009 18:18 - Bleška
Vážně myslíš, že se najde ještě někdo podobný nám? :-D Já bych řekla, že nikdo takový už ve vesmíru není - jsme totiž ojedinělý exemplář, o jehož výzkum projevilo nebývalý zájem Impérium :-D. Dokonce už začalo se shromažďováním informací :-)

Quirk: A proč musí běhat zrovna za "M"?
Autorská citace #68
31.1.2009 18:33 - Fibriso
dokud imperium shromazduje informace, tak jsem zatim nervozní
až začne shromažďovat armádu a hlavně nás, resp naše zbytky, tak to bude mnohem horší.
Ad quirk: 4d hodem 1:tessa, 2:Bib, 3:jedi 4:M
Autorská citace #69
31.1.2009 19:58 - Bleška
Quirk: To není fér. Já protestuji! :-) Nový hod :-)
No nevím. Až Impérium bude sbírat moje zbytky, tak už mi to bude jedno...
Autorská citace #70
1.2.2009 00:22 - Fibriso
novy hod:
4
jejda, asi sem mrtvej...
laší hody už nebudou, nechci, aby za M běhal i druhej droid....
Autorská citace #71
1.2.2009 12:29 - Bleška
To je podvod! ;-)
Ale fakt, raděj dál neházej, jinak za mnou bude rovnou běhat armáda droidů :-D
Autorská citace #72
2.2.2009 15:40 - Hunter
Lol, doufam, ze ti maxima budou padat i pripristich utocich :-)

Ad kamery po cele lodi - jsem pro, kdyz to dobre eM zprocesujes, tak bychom mohli vkladat sem tam i reklamy a nechavat si za to platit - treba od Imperialni prodejny Stormtrooperskych zubnich past apod :-D Pripadne, kdyz by to byly zabery i z nasich vyprav, tak od pojistek na nenadale umrti ve sluzbe ;-D
Autorská citace #73
2.2.2009 16:09 - Fibriso
jako třeba piloti po nárazu na steroid?
narážíš na filMystery men" a "pan úžasný"
žádné kamery na lodi a žádný Big jedi brother nebude.
Autorská citace #74
2.2.2009 22:13 - Lokken
Možná jsem to špatně pochopil, nicméně se MUSÍM zeptat: Bib Fortuna(majordomus Jabby Hutta a pozdější crimelord) NENÍ členem vaší skupiny???

P.S.: by mě zajímalo jak dlouho to bude, než na vás naskáčou páni od Imperial Inquisitors...
Autorská citace #75
2.2.2009 23:17 - Fibriso
ne, tohle je jen shoda jmen... v době, kdy hrajem už totiž majrdomem je.
aspoň tedy myslím...

jak dlouho bude trvat, než na nas naskačou? ve chvili, kdy se o nas dozvi kde jsme.... ale myslím, že to nebudou inkvizitori, ale Vader osobně
Autorská citace #76
3.2.2009 00:30 - Lokken
No s těmi inkvizitory je to tak, že oni jako speciální oddíl Imperial Intelligence vyšetřují zprávy o přítomnosti uživatelů síly a eventuelně rytířů jedi. Sami, spolu s oddíly clone/storm-trooperů a lovci odměn, provádějí jejich zatýkání/eliminaci a specializují se na výslechy(psychické a fyzické mučení atd...).
Vader, potažmo Jerec a High Inquisitor Tremayne se pak zabývají zvláště nebezpečnými individui jako známý jedi knights a jedi masters - mezi ně pochopitelně časem mohou spadat právě postavy.

Pro jejich uchopení se hodí příručka The Force Unleashed (saga edition) - Černý Rytíř ji má tuším skladem za nějákých cca 600kč, a pokrývá kampaň v době Dark Times - tj. od zavedení Nového Pořádku (establishment of New Order) a sním spojeného Rozkazu 66 (Order 66), po založení Rebel Alliance (Corellian Treaty). Na poměry WotC je to příručka víc než dobrá, ikdyž ze začátku mě trochu štvalo zjevné propojení se stejnojmenou PC hrou...

Samozřejmě záleží na tom jak u vás dopadly/dopadnou Války Klonů a vznikne/vznikl výše zmíněný Nový Pořádek(netuším jaký přesně máte timeline) - takže celý můj comment nahoře může být kompletně off topic...
Autorská citace #77
3.2.2009 10:15 - Hunter
:-) Diky Lokkene, vicemene se drzime a zacali jsme konce Episody III. S timr ozdilem, ze veci jsou "jinak" a budou jinak - jak co se tyka Sithu, Imperia, tak i hracek, co maji a dalsich frakci, ktere vypadaji, ze maji svou vlastni agendu uz pomerne rozjetou...

Alderan nevypada tak mirumilovne, ale naopak zbroji o sto sest a vic prozatim o deni ve svete nevim :-) Muj Jedi ma sveho mistra, ktery jeste neumrel, ani netrpi, takze bude nekde zasity :-) Pocitam, ze Inkvizitori se teprve formuji a zacnou nas/me prohanet az za chvili :-) A protoze Luke a jeho heroicky vykon nemusi nastat, peclive trenuji prulety kanony a strilenim torped po zajicich :-)
Autorská citace #78
3.2.2009 16:28 - Fibriso
i když spíš by se měli věnovat psanim přirucek" sto a jeden důvod, proč nepronásledovat legračně vypadající lodě do pásu asteroidů"
Autorská citace #79
3.2.2009 21:26 - Bleška
Možná bysme ji mohli začít sami sepisovat... Už máme zkušenosti :-)
Autorská citace #80
4.2.2009 08:12 - Lokken
Hunter: Není zač :-) Alternativní vývoj který může vést ke stejným koncům a taky nemusí je originální - budu vaše další eskapády ve Vzdálené Galaxi na v tomhle topicu dál sledovat...

Což mi připomíná, že bych měl sebe/své hráče též dokopat k nějákému zesumarizování našeho vlastního přežívání cca 40 let po Bitvě u Yavinu...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083927154541016 secREMOTE_IP: 3.145.178.240