Babau14
16.12.2008 16:39
Autorská citace #21
14.1.2009 18:54 - Fibriso
což safírovej pták a aluminiová lady?
(myslím že si koledujem o vysazení z lodi...)
ale všimli jste si, jak jsme strašný? ukradnem všechno co neni přišroubovaný...
Autorská citace #22
14.1.2009 19:04 - Bleška
Fibriso: Jj, taky jsem si toho všimla. Ale neříkej, že ti roboti se nehodí...
To co jsi vymyslel, je ještě horší, než aluminiovej pták... Doufám, že máš jak opravit tu Sithskou stíhačku, protože ty zůstáváš na planetě :-)
Autorská citace #23
15.1.2009 11:11 - Hunter
Musite se nad tim spravne zamyslet - GM to tam dal presne proto, abychom to mohli slohnout, proc ostatne jinak? :-D

Btw, ja se tesim na ty veliky kanony, co jsou na tom krizniku a co si brzo odvezem :-)

Jo a dovolte mi rict toto: Papa, Tesso :-D Lady, tedy eM, mohl bych se svest? :-)
Autorská citace #24
15.1.2009 13:41 - Fibriso
ja bych si nebyl tak moc jistý, jestli bez Tessy vůbec odstartujete, nezapomeňte, kde jste ji ubytovali...
Autorská citace #25
15.1.2009 16:15 - Hunter
A sakra, takze tedka jsi klicek jak k Long Swordu, tak i k Safirove Lady?

Hmm, tak me napada, vedeli vubec autori Long Swordu o tom, ze jsi klic, nebo ses jim tak nejak "dobrovolne" a bez donuceni stala? :-D

Poznamka do deniku - otocit Tessou, kdyz chcete nastartovat lod :-)
Autorská citace #26
15.1.2009 16:17 - Bleška
Tessa je zatím v pohodě. Ta se ještě po "varování" nijak nevyjádřila.
Hunter: Ale? Odkdy Jediové kradou? Není to náhodou proti vašemu kodexu? Ty by jsi měl být ten, kdo by měl točit očima v sloup, obšťastňovat nás hromadou morálních pouček a sledovat velmi nesouhlasným pohledem... :-) Vypadá to, že my z tebe brzo uděláme skvělého pašeráka než ty z nás nějaký padawany :-).
Autorská citace #27
15.1.2009 16:31 - Hunter
:-) To byla spíš poznámka hráče... Jako postava bych se vyjádřil - jestliže tato výbava patří Temné straně Síly, nejspíš těm věcem prokážeme službu, když je dostaneme z jejiho zhoubného vlivu... :-)

Meditoval jsem nad vůlí Síly a je jasné, že by nás nevedla po stopách hmotného zajištění, kdybychom ho v budoucnu nepotřebovali, proto buďme vděční a nestavme se na odpor její vůli... Aneb na ty kanóny bychom vážně neměli zapomenout :-)
Autorská citace #28
15.1.2009 18:12 - Bleška
Hunter: Hlavně, když si to i postava dokáže odůvodnit a opravedlnit :-D
Autorská citace #29
15.1.2009 18:21 - Hunter
No, posledně mi s tím hodně pomohl Bib - duševní dilema - napadl jsem toho Sitha první - ale ne, nenapadl, on se na tebe rozběhl - ale to přece nic neznamená - ale jo, kór jsi ho předtím vyzval k diskuzi - hmm, to je asi fakt, tak díky, už se cítím líp :-D
Autorská citace #30
15.1.2009 18:32 - Bleška
Na mě? Já bych spíš řekla, že se rozběhl na tebe, když jsi ho vyzval se světelným mečem v ruce: Vzdej se Temné strany Síly!
Myslím, že to nebyl až tak moc dobrý nápad. Měl jsi to nechat na mně. Třeba bych z něj něco vytáhla. :-)
Autorská citace #31
15.1.2009 20:53 - Fibriso
Bleska: nebo taky on z tebe, potažmo žaludek, plíce, játra se slezinou a možná i něco dalšího...
Autorská citace #32
16.1.2009 00:53 - Hunter
Fibriso: Na droida mas slusne znalosti o anatomii :-D
Autorská citace #33
16.1.2009 16:13 - Bleška
Fibriso: No tak to by se mu nepovedlo. On by mu to Jedi nedovolil...
Autorská citace #34
16.1.2009 16:28 - Hunter
Bleska: Hehe, no jo, nedovolil :-) Jedinej, kdo tady nekomu bude trhat plice jsem ja... Ehh... O cem ze to mluvime? :-D A neboj, ten trouba to neumi, musi nas vyklidlit, aby si dal dalsi level a mohl se to naucit :-)
Autorská citace #35
16.1.2009 16:29 - Fibriso
Hunter: tedy nevím, jestli mě ta věta uklidnila nebo spíše znervoznela....
Autorská citace #36
16.1.2009 16:36 - Hunter
vyklidlit ma byt vykydlit :-)

Tesso, ty nemas plice, neboj, na tebe tohle nefunguje... A co iontova boure, koukej, kdyz se takhle nastvu, tak mi jdou jiskricky od prstu... Akorat nevim, k cemu by to mohlo byt dobre, budu asi muset trenovat... :-D
Cetl jsem, ze nejaky mistr mel neco jako force lightning, ale protoze u toho necitil nenavist, mohl to pouzivat.. Ale i tak to Jedijskou radu docela znervoznovalo... Vazne netusim proc... :-)
Autorská citace #37
16.1.2009 16:38 - Hunter
Ehm, ehm, vazeni, dovolte prohlaseni, nezli me Em vysadi na nejake osklive planete - Ma slova jsou jen pro usmev na vasich tvarich, to me ciny jasne ukazuji, kde ma loayalita stoji. Tak nebojte se pratele a verte mi, ze se vam ode me niceho zleho, ni lzi, ni manipulaci nedostane...

// Cele prohlaseni bylo doprovazeno zurivim mavanim rukou - nejspis zvlastni Jedijska gestikulace, nebo tak neco :-D
Autorská citace #38
16.1.2009 16:53 - Bleška
Hunter: Jo zvláštní Jedijská gestikulace... Nějak jsem si nevšimla, zrovna jsem se koukala jinam... :-D
Opakovat to kvůli mě nemusíš...
To s tím troubou... To je útěcha? :-)
Autorská citace #39
16.1.2009 16:57 - Hunter
Vaše přítomnost mi dává naději, že už se to nikdy nenaučí... ;-)

Btw, co probrat tu chytrou hlášku na téma - když předtím padla energie, podstavec byl stále pod silovým polem? Návrhy? :-)
Autorská citace #40
16.1.2009 17:04 - Bleška
Vlastní zdroj?
Chytré, že? :-D

Mno, myslím, že do toho se raděj nebudu motat :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.058271884918213 secREMOTE_IP: 3.137.157.45