Babau14
16.12.2008 16:39
25.6.2009 10:44 - Fibriso
ok budu tam a na toho 5.7. taky mohu bez problémů (zatím)
26.6.2009 12:06 - Fibriso
každopádně tady je rekapitulace, na kterou bylo pozapomenuto:
po odletu z Kashyku posádka po třech dnech letu (Thorin se obvykle věnoval meditaci, Bit prohlížení své "nové" lodi a M počítáním získů za prodej drodidů, které Tessa nabrala na Kashyku (předpoklad - hodně, skutečnost - tessa má své plány) a tessa se zamkla v dílně odkud po dvou pa půl dnech vylezla s četou 3 B1 upravených na opravy (Thorin z toho měl šok, když vlezl do hangáru, kde zrovna leštili stíhačku)

Po příletu do sluneční soustavy před posledním skokem k cílové planetě je čekalo překvapení v podobě celé imperiální flotily. Naštěstí zde nebyla kvůli nim. Ačkoli si posádka byla zcela jistá, že je mimo senzory, přesto se dva destruktory oddělili a letěli se podívat, co to přeletěli dobrého (důvod - Thorin dostal skrz sílu pozvánku, která se vyskytne pouze jednou za život - "join us or die" od jakéhosi Darth Vadera.
Následoval urychlený skok k nejbližší planetě, kde byla pro změnu celá separatistická flota a torin dostal další F-mail (force-mail) nabídku od jakési Assaj ventres. to Thorin také odmítl, ale pro udržení dobrých vztahů nabonzoval co všecno se na ně hrne. následovalo poděkovaní od Assaj a urychlený odlet safírové lady dříve, než se to tady semele.

odtud bez problémů dorazili k Ankusu, kde k jejich překvapení nebylo vůbec nic... nebo to tak aspoň vypadalo. po chvilce hledání se tesse podařilo najít jakési rušící pole, pod kterým se schovávalo jakáasi vytesaná stavba ve skále, dvě pyramidy, pár vojáků (asi tak 1250), par pozemních vozítek (cca 11) a jako třešnička na dortu Longsword. (jak se sem dostal je záhadou)

pokus o nenápadný pěší průzkum dopadl dle předpokládání (byli objevení) a následovala menší potyčka s vojákem, dvěmi asisithy a jednou "obluda_ze_stanice" po odstranění (odhození, thorin odházel půlku skupiny přes okraj kráteru, než ho poslední asisith hodil za nima... načež byl odhozen tessou po okolí (tessa má totiž blaster canon)
přímý útok byl zamítnut jako ne zrovna dobrý nápad.
další přelty zaznamenaly jakousi odlehlou pyramidu s dvemi četami vojáků a skupinkou asisithů.
Následovalo odstanění skupinek vojáků Bibem ve stíhačce a Thorinem, který se dal na ostřelování ze srázu.
pak následoval pokus o odtranění Bipa a zbytku skupinky pěti obrněnými transportéry. Po té co byly transportéry ostraněny (včetně osádek) se skupinka vydala dovnitř oné odlehlé pyramidy.
tam na ně čekalo překvápko v podobě tří asisithů a jednoho omwaťana se dvěmi světelnými meči. pokus o konverzaci byl lehce neúspěšný a následovala mela, kdy Bib střílel po všem, co mělo meče krome thorina, Thorin škrtil a házel (a poté byl házen), přičemž Tessta nejdříve silně dostala od onoho omwaťana po hubě, načež mu to vrátila is úroky (kritikac za 60, jemu zbyvaly 2.. nezbyl z něj ani mastnej flek)
26.6.2009 15:12 - CaDaC
Děkujeme Fibrimu za zcela "nestrané" zhodnocení posledních událostí...
Je pro pořádek opravdu sem Bib s B a naše "nová" loď se nejmenuje Safírová lady ;-)
26.6.2009 16:28 - Bleška
Samozřejmě, že budu ;)
26.6.2009 16:33 - Bleška
Co se týče SW - co vlastně dělala moje postava? Chcete říct, že "M" celou dobu seděla kdesi v rohu a počítala zisk? Už před tím to neměla v hlavě co se týče počítání všeho hodnotného v pořádku, ale takhle z ní bude total motal :).
Nicméně, určo opět povedená hra :D
26.6.2009 20:20 - Fibriso
urk, promin.
M hlídala loď a když přiletěli transportéry se aktivně zůčastnila jejich sestřelu.
26.6.2009 21:02 - Bleška
Házela po nich zmuchlané papíry s chybnými výpočty? :DxD
26.6.2009 21:37 - Fibriso
skoro, sedla se do věžičky v lodi, sice to mělo o jednu kostku menší damage, ale zase větší dostřel než ty výpočty...
3.7.2009 08:32 - Babau14
Tak nedosává se mi času takže se hrát nebude užijte si prodloužený výkend lidičky čau
3.7.2009 15:53 - Fibriso
vzhledem k tomu, co jsem cely tyden dělal a jake bylo při tom počasí, tak jsem zcela tuhý a docela mi to i vyhovuje.
4.7.2009 11:08 - Hunter
Skoda, skoda... Co pristi tyden? Mohu jak v sobotu, tak v nedeli :-}
4.7.2009 12:48 - Bleška
Příští týden nemohu, nejsem v Praze.
7.7.2009 00:13 - CaDaC
ani já ne
7.7.2009 07:18 - Babau14
Tak si udělám samostatné sezení s Fibrizem aby vás ostatné trochu dohnal .
7.7.2009 08:20 - Fibriso
ok, stači rici kdy a kde
9.7.2009 07:43 - Babau14
Tak bohůžel musím na chatu pro dítě tak tento výkend je uplně mrtvej .
9.7.2009 07:45 - Babau14
Ale pro Fibrisa mám samostatný ukol v Norisu a bude se mu zamlouvat .
9.7.2009 09:04 - Fibriso
žádný problém, alespoň si budu moci skočit do kina :)
13.7.2009 11:14 - Hunter
A co tenhle vikend? :-) Muzu oba dva dny...
13.7.2009 19:58 - Fibriso
já též

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074427843093872 secREMOTE_IP: 3.144.75.143