Hlášky

Kterak být úspěšným upírem...
Obdoba hlášek o úspěšném krutovládci, tentokrát ovšem pro tento typ nemrtvého.
[#24] Krev v ledničce bude uskladněna v nádobě na rajskou šťávu a bude v ní běžné jídlo jako kamufláž.
[#23] Všechny moje konkubíny budou naprosto přesně vědět, že nemají svádět, napadat ba ani jinak otravovat návštěvníky v mém hradě, pokud k tomu nebudou mít můj výslovný pokyn.
[#22] Nebudu se měnit v netopýra, procházet zdmi, létat nebo hypnotizovat lidi, když jsou možní svědci.
[#21] Můj domov bude mít zrcadla, ale budou v místech jako je koupelna, kde není pravděpodobné, že bych se vyskytoval ve stejnou chvíli jako Hrdina nebo jeho přátelé.
[#20] Jeden z mých Oddaných Služebníků bude pozorovat Hrdinu a jeho skupinu. Vždycky budu chtít varování, pokud půjdou do skladu dřeva.
[#19] Můj domov nebude mít dřevěný nábytek jehož nohy se mohou stát ostrými, špičatými kůly v nevhodných momentech.
[#18] Ačkoliv hrady a panská sídla jsou tradiční a mají jisté kouzlo, menší byteček někde na předměstí je méně nápadný.
[#17] Nebudu používat jako služebníky nějaké brouky-žeroucí imbecily. Hezké ženy oblečené do oblečků francouzských služebných jsou vizuálně přitažlivější a mohou také rozrušit Hrdinu.
[#16] Nebudu transformovat děti. Jejich těla zůstanou ve stejném věku navždy, zatímco jejich mysli budou stárnout a stanou se hádavými a neposlušnými.
[#15] Když se zmocním Hrdinovy Pravé lásky, abych z ní učinil svou konkubínu a věčnou otrokyni, nebudu se jí chlubit, abych hrdinu ponouknul k útoku. To by Hrdinu ponouklo k útoku. Bude zašita v tiché místnosti a pod dohledem mých věrných služebníků, dokud nebude Hrdina pod drnem.
[#14] Pokud tam budou muset být okna, pak budou zamalována černě a vyztužena ocelovým plátem, takže hrdina bude čelit drsnému překvapení, když do něj při východu slunce něco hodí.
[#13] V mém tajném doupěti nebudou žádná okna, dveře, výtahové šachty nebo ventilační šachty nebo nějaký druh přístupu zvenční, kterými by se daly nasměrovat paprsky slunce pomocí zrcadel.
[#12] Nepodcením Hrdinu coby pouhého smrtelníka, protože nemá moje staletí zkušenosti. I nezkušení ubožáci mívají štěstí.
[#11] Nebudu se pouštět s Hrdinou do souboje důvtipu. Plánuju ho stejně zabít, tak k čemu to je?
[#10] Pokud se nebudu moci vyhnout nošení černé a podivnému chování, budu chodit do barů, které obsluhují tento druh klientů. Tak bude pro hrdinu těžší mne vyhmátnout z davu.
[#9] Budu nosit bílé oblečení, které neodhalí mou sinalost tak zjevně jako černé.
[#8] Formální roucho s kápí bude vyhrazen pro zvláštní příležitosti. Džíny a tričko budou fajn pro každodenní nošení a jsou méně nápadné.
[#7] Budu nosit hodinky a každý den si ověřím, kdy vychází slunce.
[#6] Moje rakev bude ukrytá a bude to obyčejná dřevená bedna. Propracovaná dubová rakev se zlatým lemováním odpočívající ve sklepě bude vybavena minami určenými k tomu, roztrhat kohokoliv, kdo rakev otevře.
[#5] Vybavím svůj domov úžasným zařízením zvaným alarm s automatickým spojením na pult centrální ochrany a policii. Bude pro hrdinu obtížné mne zabít, když bude zatčen za násilné vniknutí.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.16708207130432 secREMOTE_IP: 3.237.97.64