Alnag
22.8.2010 13:18
EDGE: Tomb of Horrors 4e
Slíbil jsem Almimu vést klasickou D&D jeskyni překopanou do 4e... Je to jedno z nejklasičtějších a zároveň nejsmrtelnějších dobrodružství pro D&D kdy vytvořených. Ne nadarmo se lidí chlubí tím, že přežili Tomb of Horrors. (A to navíc "přežili" neznamená, že zdolali jejího tvůrce.)
Rozsah vypadá tak na 1/2-1 sezení (podle toho, jak rychle budete umírat).

Datum:
Datum následující hry: 25/11 17:45

Účastníci:
  • Almi
  • Geralt/Nerhinn
  • Jarik
  • Meldin
  • Noir
Autorská citace #41
25.8.2010 23:01 - Alnag
Geralt: Jack of All Trades... bah... takový Bard of All Trades, to je jinčí kafe.
Autorská citace #42
26.8.2010 09:46 - Meldin
noir píše:
A pro Meldina nějaký pěkný striker? No, co by tě bavilo? Anebo druhý defender, ten není nikdy k zahození, třeba defending swormage se hodí vždycky...


Defending swormage mi zní docela dobře...
Autorská citace #43
26.8.2010 09:47 - Almi
noir a spol: Hmm..seaker říkáš? To bych mohl zkusit. Meldinovi nechám klidně swordmage. Toho už jsem hrál..ale Meldinovi by h musel někdo postavit, protože pak je ultimátní. J8 ho tehdy měl hodně roleplay postaveného... :-)
Autorská citace #44
27.8.2010 14:58 - Geralt
Tak se pochlubím, co jsem nachystal.

Evžen Lokýtek, půlčík bard

Postavu jsem vytvářel manuálně, Builder nemám, a i když jsem se snažil ověřovat s erraty, je docela možné, že mi něco uniklo. Kdybyste něčo zásadního zaregistrovali, kdyžtak dejte vědět.
Autorská citace #45
29.8.2010 08:24 - noir
Geralt: Hezký! Žádný problémy v tom nevidím...
Meldin: Hele, jak tak o té naší skupině přemýšlím, nechceš raději zkusit něco ofenzivnějšího? Protože Jarikův monk půjde po té víc kontrolovací cestě, trošku nám bude chybět damage dealer. Nechtěl by ses tím "katem" stát ty? Třeba avenger, ten je sympaticky fanatický :o)
Autorská citace #46
29.8.2010 19:50 - Meldin
Můžem si o tom ještě promluvit. Zatím to je swordmage. Našel by se někdo, kdo by mi pomohl s vytvořením postavy?
Autorská citace #47
29.8.2010 20:48 - Jarik
aby to nezapadlo.
uz jste dali vedet vsichni Alnagovi... kdy si casove predstavujete hru?
To jestli mate postavu je vec podruzna... tu si udela kazdy (i kdyby nebyla dokonala).
OT: uz mam hotovou celou postavu i s denikem. A historii upravim za chodu. Ale asi se projevi, ze jsem ted koukal na filmy o Saolinu a ted sleduji Kung Fu - Legenda pokracuje :D
Autorská citace #48
30.8.2010 07:34 - noir
Meldin:
Vysvětlím, proč bych ti swordmaga tak úplně nedoporučoval: Pokud budeme bojovat proti menší skupině potvor, tak ti můj warden s pomalejší iniciativou většinou přemaže tvé marky a půlka srandy je v pytli. Ale takhle - nejsem do toho wardena nějak zamilovanej, takže si klidně vezmu jinou postavu, jestli se ti ten swordmage tak líbí. A jestli chceš pomoct s jeho tvorbou, tak mi napiš PMkou požadavky (rasu, na co se má soustředit atd.) a já něco vytvořím.
Autorská citace #49
30.8.2010 07:35 - noir
Čas: Já bych mohl tuhle středu nebo čtvrtek, ale to je asi moc narychlo co? Další týden budu vědět až ve středu, ale pondělky a středy jsou zřejmě úplně zabité...
Autorská citace #50
30.8.2010 09:23 - Meldin
Středa, čtvrtek jsem ok.
Noir: ano swordmage se mi líbí, ale netrvám na něm, klidně vyzkouším jinou postavu pokud se bude víc hodit do skupiny.

Co se začít domlouvat na konkrétním termínu? Příští týden můžu v úterý, čt, pá, ne, prostě jak kdo chce. Jo a v sobotu je příští týden ten DnD Day. Bude to v Dungeonu?
Autorská citace #51
31.8.2010 16:49 - Alnag
Jarik podle všeho tento čtvrtek nemůže (a já nemůžu ve středu). Jak jste na tom příští týden?
Autorská citace #52
31.8.2010 17:29 - Jarik
pocinaje ctvrtkem 9.9. jsem ready.
Pokud se nepeltu, tak 11.9. je DnDDay a na 12.9. mam naplanovanou hru se svou druzinkou.
Takze odpoved zni CT, PA :)
Autorská citace #53
31.8.2010 19:57 - Geralt
Příští týden budu mít s výjimkou středy čas s nejvyšší pravděpodobností kterýkoliv zbývající den.
Autorská citace #54
31.8.2010 20:07 - noir
Jak tak koukám do kalendáře, tak to se mnou bude krapet obtížný :(
Takže pondělky a středy nemůžu nikdy. Příští týden budu od čtvrtka (včetně) v Uherském hradišti. A 21.-26. musím služebně do Švýcarska...
Zatím mi vychází jako ideální (nikým zatím nezamítnutý) termín 14. září?
Autorská citace #55
31.8.2010 20:21 - Jarik
to je utery. To mohu take na 100%
Autorská citace #56
31.8.2010 20:54 - Meldin
úterý 14.9. jsem zatím volný
Autorská citace #57
1.9.2010 09:12 - Almi
I já v úterý 14.09. můžu, takže si to předběžně poznamenávám tužkou do kalendáře... :-)
Autorská citace #58
1.9.2010 12:51 - Alnag
Pro mne je 14/9 OK. Záleží na Geraltovi. (Přesnou hodinu začátku ještě napíšu, ale je to jako obvykle buď 17h nebo 18h s předpokládaným koncem někdy před půlnocí.)
Autorská citace #59
1.9.2010 16:15 - Geralt
Úterý 14/9 mi také vyhovuje. Pro předpokládaný konec platí, že čím dříve před půlnocí bude, tím lépe kvůli vlaku, ale to kdyžtak ještě upřesním na místě.
Autorská citace #60
1.9.2010 16:24 - noir
Geralt: kdybys potřeboval přespat v Praze, není problém. Rodina je tolerantní - přežila i Jarika a dokonce i Almiho, který se k nám dobýval o půl páté ráno...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072860956192017 secREMOTE_IP: 3.145.111.125