Nachtrose
12.11.2009 08:48
Nachtíkovi zalenáči - Organizační vývěska
Tato diskuze ma sloužit na dohadování věcí ohledně herních sezeni.

Tak další hra se hrála včera 23.01. u tichošlápka ( jako vždy ). Přežili tentokrát s lehkostí. Kdo umíral ( nudou ), byli někteří hráči, nakolik se to z počátku vleklo víc, než jsem počítal.

Aktuálni stav postav se změnil na: lvl 4 a 4045/5500XP

Bratr byl úspěšně přidělen ke skupině, snad ho tahle vykecávací session moc neodradila :-)

Co se termínů do budoucna týče, k dispozici jsou soboty bez vážnějších časových omezení a neděle od 14h do 18h.

Další hra plánována zatím přesne není. Ve hře jsou podle zájmu víkendy 20.-21. a 27.-28.03. stačí si vybrat. Při 4 potvrzených postavách hrajeme.


Občerstveni: bylo rozhodnuto, že se bude přispívat 2€/sezení.


Postupem času a jak se bude dařit tu budu přidávat i sekce s materiálama a postavama ve formátu pro CB. Rysuje se mi nejake to FTP, odkud by si pak každý stáhnul svoji postavu, doma v CB povýšil/upravil dle aktuálního stavu a nahrál nazpět.

Jakékoli další napády a připomínky pište prozatím sem.

Kdo má zájem( a chce se mu tim pročítávat ), může si vybrat nějaký BACKGROUND. General a Eberron jsou bez omezeni, Scales of War po konzultaci se mnou a Forgotten Realms jsou zakázány pro tuto kampaň.

Vím, že máte velmi malou až žádnou znalost o světě Eberronu, nicmene pokud si nějaky backgroud vyberete, bylo by fajn, kdyby jste začli přemýšlet jak ho rozvést do nějakých zajímavých detailů.

Shrnutí poslední hry: http://www.d20.cz/skupina/134/clanky/4464.html

Zajímavé překlady ohledně Eberronu ( přeložil alef0. dík ):

Eberronom
Eberronský žurnál
Dračie úlomky: Súboje, boje a duely ľavou zadnou

Články jsou sice inspirovány Eberronem 3/3.5E, ale mnoho materiálů je ve 4E stejných a na zachycení ducha Eberronu a udělání si představy jsou víc než dostačující.


Čistě pro zajímavost přidávám obrázek srovnávající výšku jednotlivých ras ( je rozkliknutelný )



d20 sraz jaro 2010

Tady naleznete informace o připravovaném srazu kostky. Je to skvělá možnost poznat nové zajímavé lidi, zkusit nové hry, jak RPG, tak deskovky a dobře se opít a najíst :-) Jsem realista a od nás zrovna s návalem nepočítám, ale každý zájemce potěší, kdyby tam hned jel jenom kvůli deskovkám a BANG!u ;-)

Linky

Stavitel postav i s lednovým updatem.
Knihy - resp kniha rituálů a dragon 382 ( familiáři ).
Postavy - Karnak a Meo.
Autorská citace #1
12.11.2009 08:57 - tichoslapek
ja mozem ale pavuk ma problem s dopravu musime zacat skor
Autorská citace #2
12.11.2009 09:01 - Nachtrose
HA! Gratz k registraci :-) Vzhledem k tomu, ze sme tu zatim tre, tak to stejne poresim SMSkama, aj ked sa mi moc nechce, ale do buducna bych rad vsecko resil tady. Mate tu aj zalozene postavy. Teba musim este priradit. Mozete si k nim potom pisat, co uznate za vhodne, pripadne nic, zalezi na kazdem.

Inac jestli bude Pavuk na traviane nez pujdete do prace, nech sa sem taky kukne.

A zalozim tady aj anketu, kdo by kedy mohel, nech sa neco vybere. A pro istotu to dam zatim aj na FB.
Autorská citace #3
12.11.2009 09:03 - tichoslapek
pavuk asi bude spat on je vzdy dlho do noci hore ale poslem mu odkaz
ja idem makat
Autorská citace #4
12.11.2009 09:11 - Nachtrose
Ok. Este sem nahnat tvojeho draheho bratra a Bonusa. Ale ked uz sem to zvladel s tebu... ;-)
Autorská citace #5
12.11.2009 12:25 - Nachtrose
A za Kacku budu tady asi komunikovat ja, jelikoz je stale bez netu.
Autorská citace #6
12.11.2009 22:33 - tichoslapek
na brachovi popracujem
Autorská citace #7
12.11.2009 22:34 - Nachtrose
este sa rysuje varianta cez vikend. Utery bylo zvolene proto, ze Katka mela byt cez vikend v rakusku a o tyden ( minimalne ) sa ji to posunulo. Zajtra od ni zistim vic, napadlo mi to az jak sem ted dosel dom.

/edit: jo a ten Standa furt nic.
Autorská citace #8
13.11.2009 11:46 - tichoslapek
jo uz sa martin rozhodel co udela stym brnenim?
Autorská citace #9
13.11.2009 11:50 - Nachtrose
Ja sem sa s nim este nebavil tusim od uterka. Pry sa dohodne s tebu rikal.
Autorská citace #10
13.11.2009 12:48 - pavuk
zdarec,v útorok možem jedine tak od 10-15:40h.kvôli spojom.auto sem musel dat do šrotu:(
Autorská citace #11
13.11.2009 12:56 - Nachtrose
Nazdar. Jo, uz sem pocul, ale teda prekvapil si ma tym casem. Jak vidis podla ankety, tak sem pocital ze tak od 12h by sa hralo. :-) Uvidime, este jak by mohla Kacka a co holicani. Ostatny to tu zatim nejak ignoruju. No, ostatny, chyba tu Meo, Bonus a Dragon zatim.
Autorská citace #12
13.11.2009 18:45 - Nachtrose
Tak este jedna zmena, dufam uz posledna. Trochu sme sa s Kacku nepochopili a vznikli zbitecne zmatky. Uz sem rozposlal aj sms, ale pro istotu to napisu aj sem. Aktualny termin sa posunul na nedelu 14 alebo 16h. Nakolik sa Bonusej ponukel pavuka hodit dom, nemusel by zadny byt problem. Tak dajte vedet kdo a jak moze.
Autorská citace #13
13.11.2009 22:44 - Nachtrose
Panove a damy: odvolavam, co sem odvolal a slibuji co jsem slibil. Aneb nedela sa rusi, nakolik nemame z duvodu zabijacky volne prostory. Takze plati opet utery :-(
Autorská citace #14
17.11.2009 19:53 - Bonus
regnuty sem ... no jestli mne to pomuze ..zase dalsi sajta ktera ma muj mail .
Autorská citace #15
17.11.2009 20:00 - Nachtrose
Pro klid duse muzes skusit pozadat Maxe o vyneti z DB, jestli to jde. A nebo si udelej "odpadni" mail. Jediny spam, co mi tady z kostky chodi je oznameni o nove PM, a i to jen proto, ze jsem to zapomel vypnout v nastavenich.
Autorská citace #16
17.11.2009 22:44 - Nachtrose
Nová anketa, upravené info v záhlaví.
Autorská citace #17
19.11.2009 16:18 - Nachtrose
Dplněny další dvě ankety. Co se figurek týče, tak jsou prodávány v náhodných sadách, kde je minimálne 24 druhů v balení u bežných a 12 u ne-bežných. A proč není cena za polovinu figurek poloviční? Tohle totiž nabízí prodejce v USA a samotné poštovné přijde na zhruba 31€ ( při slibovaném dodání do 6 - 10 dnů ).
Autorská citace #18
20.11.2009 17:11 - Nachtrose
Do záhlaví jsem doplnil odkaz na zápis poslední hry.

http://www.d20.cz/skupina/134/clanky/4464.html
Autorská citace #19
23.11.2009 11:31 - Nachtrose
V záhlaví doplněny linky na zajímavé články ohledně Eberronu.
Autorská citace #20
29.11.2009 12:29 - Nachtrose
Doplněny portréty jednotlivých postav. Komu sa nepozdává, dodajte si vlastný návrh a vyměním to. Resp. vlastní postavu si může změnit každý sám. Obrázkym mají rozměr 186x186 px.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07091498374939 secREMOTE_IP: 18.191.102.112