Almi
15.10.2012 17:06
Free RPG Day 2012
V létě tohoto roku se konala každoroční akce s názvem Free RPG Day. Všichni jsme byli pryč a lecjaké věci se k nám dostanou až se zpožděním. Nicméně:

v sobotu 10. listopadu 2012 od 12:30 hodin se v herně Mephit na Arbesově náměstí v Praze bude konat Free RPG Day.

Za cenu symbolického vstupného (cca. 30,- Kč na úhradu balíčku materiálů co poslali ze zámoří) se můžete domů odnést něco z toho, co jednotliví vydavatelé do tohoto balíčku nadělili (promo dobrodružství od wizardů, Paiza a dalších k DnD 4e, Pathfinderu, Shadowrunu a další materiály (*)).

Dále pak si zahrát v případě zájmu s jednotlivými DMy nějaký one shot (k dispozici by měli být Alnag, Almi, Beltar, Dalcor a Vojtěch - pokud jim do toho něco vážného nevleze).

V podvečer pak následně nějaká již tradiční socializační hospůdka a pokec o všem možném.

(*) v balíčku se nachází i balení čokoládových hracích kostek. Ačkoli vypadají lákavě, nejsem si jist, zda jsou ještě jedlé... ;)

Buď jak buď, těším se na všechny!

*****

Kdo přijde, u koho lze hrát a co?

Alnag - povede vlastní DnD 4e hru (přihlášeni: Max, Noir, Geralt, hRob, Ebon Hand, Aramor)
Almi - cokoli z DnD 4e. Lze hrát Lair Assaulty či cokoli dalšího.
Smud - Dead in the Eye (DnD 4e dobrodružství pro 8. level postav)
Vojtěch - Pathfinder
Dalcor - Pathfinder, bude mít připravené character sheety

Aramor
Beltar
captain66
Ebon Hand
Fibriso
Geralt
hRob
Hunter
Jiron s manželkou
Max
Meldin
Nenril + jeho přítelkyně
Noir
Sethi s Pavlem
Shako
Smud
Sparkle + Karol
Wraiths
York


Ti, kteří nepřijdou a tak jim hrozí, že na ně budem socializačně "vzpomínat":
Merlin, Nachtrose
sirien - ten dává přednost vlastnímu hraní před socializací :)
Autorská citace #1
15.10.2012 18:17 - Jarik
Almi: Prosimte, je nejaka sance, ze kdyz se nebudu ucastnit, tak bych mohl uzmout neco malo z tech materialu (kdyz dam padny duvod? - lahvinka vina, 50,- apod.)? :D

Toho dne totiz bohuzel budu mit povinnosti vuci vlasti - budu stavet cvicne protipovodnovy zataras :)

Nejakeho kuryra si sezenu.
Akorat bych mel rad moznost si vybrat (nerad bych bral zbytky, za lahev Cabernetu, apod.) :D
Autorská citace #2
15.10.2012 18:43 - Vojtěch
*Píše si do diáře, brousí si... kostky*
Autorská citace #3
15.10.2012 21:31 - Shako
Tak určitě a rovnou to šířím dál.
Autorská citace #4
15.10.2012 22:09 - Fibriso
Budu si rezervovat místo v kalendáři. velmi lákavé.
Autorská citace #5
15.10.2012 22:15 - Sparkle
Pokud by někdo potřeboval přespat v Praze ze soboty na neděli, a Almi nebo někdo jiný důvěryhodný se mi za vás zaručí že jste slušní a hodní :) můžete přespat u nás, pár ulic od Arbesáku, do obýváku se vás cca 8 vejde.
Autorská citace #6
15.10.2012 22:22 - Merlin
jak jsem psal Almimu...jediný víkend kdy nemůžu :( ááách joooo
Autorská citace #7
15.10.2012 23:50 - sirien
asi se ukážu... ještě uvidim jak mi to vyjde
Autorská citace #8
16.10.2012 06:28 - Nachtrose
Listopadove vikendy mam vsechny obsazene :-/
Autorská citace #9
16.10.2012 09:30 - wlkeR
Pokusím se dostat, i když svůj listopadový rozvrh ještě neznam.

Jináč dík za zprávu, Almi, reagovat jsem nestíhal, protože od soboty do soboty nepřetržité nekonečné školení Xx
Autorská citace #10
16.10.2012 14:05 - Almi
Vojtěch: Byl bych rád, kdybyste tam něco podnikli (třeba s Dalcorem) ohledně Pathfinderu - nějaký one-shot, pokud bude zájem.

Sparkle: já, a za někoho se zaručit? A safra.. :))

sirien: Doraž jak budeš chtít :)
Autorská citace #11
16.10.2012 19:56 - Vojtěch
Já jsem samo pro, pokud by byl zájem.
Autorská citace #12
16.10.2012 20:33 - Sethi
Tak trochu s tím počítám. Jestli budu hrát, nevím, ale možná si přijde zahrát bratr.
Autorská citace #13
16.10.2012 20:38 - Vojtěch
Hele, jaký one shot by si kdo chtěl zahrát, když už jsme u Pathfinderu?
Autorská citace #14
18.10.2012 14:36 - wraiths
V píše:
Já jsem samo pro, pokud by byl zájem.
z mé strany je u tebe hráti pořád :-).
V píše:
Hele, jaký one shot by si kdo chtěl zahrát, když už jsme u Pathfinderu?
co najít nějaký western...
Autorská citace #15
18.10.2012 18:57 - Sparkle
Pokud se mi podaří domluvit hlídání dětí a zúčastnit se té akce, mohla bych odmástrovat nějaký oneshot Dragon Age RPG, pokud by byl zájem, bylo by to ale asi z nějakého hotového dobrodružství z těch příruček.

Taky můžu vzít na ukázku nejnovější verzi mého RPG pro děti a ráda bych se na něj doslechla zpětnou vazbu.
Autorská citace #16
18.10.2012 19:42 - Vojtěch
Mwahahahahah... western bych dokázal vylovit...
Autorská citace #17
19.10.2012 09:39 - kin
Dorazím :)
Autorská citace #18
19.10.2012 20:23 - Arya
uvidim jestli nebudu v práci, ale ráda bych přišla :)
Autorská citace #19
27.10.2012 00:05 - Shako
Budu nejake dalsi info nebo aspon souhrn, co se bude hrat, kdo bude delat DM, pripadne kdo dorazi a kdo co hraje?:)
Autorská citace #20
27.10.2012 07:08 - Vojtěch
Mno, vypravěčů je, zdá se, dost, tak asi záleží na tom, kolik bude zájemců a o co.

Nicméně soupis by se hodil.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09123682975769 secREMOTE_IP: 3.142.53.68