Almi
15.10.2012 17:06
Free RPG Day 2012
V létě tohoto roku se konala každoroční akce s názvem Free RPG Day. Všichni jsme byli pryč a lecjaké věci se k nám dostanou až se zpožděním. Nicméně:

v sobotu 10. listopadu 2012 od 12:30 hodin se v herně Mephit na Arbesově náměstí v Praze bude konat Free RPG Day.

Za cenu symbolického vstupného (cca. 30,- Kč na úhradu balíčku materiálů co poslali ze zámoří) se můžete domů odnést něco z toho, co jednotliví vydavatelé do tohoto balíčku nadělili (promo dobrodružství od wizardů, Paiza a dalších k DnD 4e, Pathfinderu, Shadowrunu a další materiály (*)).

Dále pak si zahrát v případě zájmu s jednotlivými DMy nějaký one shot (k dispozici by měli být Alnag, Almi, Beltar, Dalcor a Vojtěch - pokud jim do toho něco vážného nevleze).

V podvečer pak následně nějaká již tradiční socializační hospůdka a pokec o všem možném.

(*) v balíčku se nachází i balení čokoládových hracích kostek. Ačkoli vypadají lákavě, nejsem si jist, zda jsou ještě jedlé... ;)

Buď jak buď, těším se na všechny!

*****

Kdo přijde, u koho lze hrát a co?

Alnag - povede vlastní DnD 4e hru (přihlášeni: Max, Noir, Geralt, hRob, Ebon Hand, Aramor)
Almi - cokoli z DnD 4e. Lze hrát Lair Assaulty či cokoli dalšího.
Smud - Dead in the Eye (DnD 4e dobrodružství pro 8. level postav)
Vojtěch - Pathfinder
Dalcor - Pathfinder, bude mít připravené character sheety

Aramor
Beltar
captain66
Ebon Hand
Fibriso
Geralt
hRob
Hunter
Jiron s manželkou
Max
Meldin
Nenril + jeho přítelkyně
Noir
Sethi s Pavlem
Shako
Smud
Sparkle + Karol
Wraiths
York


Ti, kteří nepřijdou a tak jim hrozí, že na ně budem socializačně "vzpomínat":
Merlin, Nachtrose
sirien - ten dává přednost vlastnímu hraní před socializací :)
Autorská citace #21
27.10.2012 13:01 - Sparkle
Já nebudu mástrování radši slibovat, jelikož moje účast nemusí na poslední chvíli dopadnout. Pokud bych se tam ukázala, ráda bych si zahrála s někým Pathfinder.
Autorská citace #22
29.10.2012 14:32 - Hunter
Tož já se taky nejspíš přidám, su zvědavé na teho Alnaga, či co. Sem ho viděl osobně tenkrát a pré je to vodvaha se jako pod nim pustit do hry. Tož bych jako rád se domák proč jako :-)
Aneb teoreticky se prakticky realisticky zastavím.
Autorská citace #23
29.10.2012 15:46 - noir
Má nová práce startuje až v pondělí, neboli budu mít víkend volný. Asi tak poslední v tomto roce, ale budu. Takže jupí, zahraju si...
Autorská citace #24
29.10.2012 16:05 - Alnag
Vypadá to, že v rámci RPG day pojedu první session své nové kampaně... :) Ale na druhou stranu možná vylákám partnerku, aby si také s někým zkusila zahrát.
Autorská citace #25
29.10.2012 20:27 - Geralt
Potvrzuji, že v rámci entrée Alnagovy kampaně se tu objevím taky.
Autorská citace #26
30.10.2012 11:14 - York
Mohli byste, prosím, sesumírovat, jaká dobrodružství (a v jakém systému) budou případně otevřená pro veřejnost?
Autorská citace #27
30.10.2012 19:10 - Vojtěch
Já buď budu hrát, když bude málo lidí, nebo můžu odehrát něco v Pathfinderu, nebo nějak na koleni AGE (Dragon Age). Co přesně nechávám hlasovat - zatím jediný hlas byl pro western.
Autorská citace #28
31.10.2012 08:45 - Almi
Hola, příslušné sesumíruji nejpozději o víkendu (počítám, že reálně v sobotu).

Zatím, stručně - lze hrát cokoli z Lair Assault (DnD 4e one-shoty pro ca. 5-9 úrove'n). Dále pak RPG Day dobrodružství Dead in the Eye (pro 8. úroveň zhruba) - tohle dobrodružství si budou moci hráči i odnést, je cca. 10x k dispozici.

Dále pak je k dispozici Pathfinder příběh pro 5. level s názvem Dawn of the Scarlet Sun, odehrávající se v prostředí Magnimaru. Tohle bych viděl asi pro Vojtěcha (pokud můžeš, vyzvedni si ho v Mephitu, pokud ne, dej mi vědět a já ti ho dopravím).

Lze si zahrát i cokoli dalšího, co si kdo objedná (viz western).

Preferuji předpřipravené postavy (blíže k tomu napíšu o víkendu), záhlaví diskuze updatuji jak to bude možné :)
Autorská citace #29
31.10.2012 08:47 - Almi
Jo, a pokud to dobře vyjde, někteří z vás se mohou těšit na hezkou mapu. barevnou, velkou okolí města Neverwinter ze Ztracených říší. Případně na plakátovou mapu světa Harn, který je tvořen komunitou pro volné realistické hraní!
Autorská citace #30
31.10.2012 10:19 - York
Almi píše:
Lze si zahrát i cokoli dalšího, co si kdo objedná (viz western).


Což takhle Shadowrun? :)
Autorská citace #31
31.10.2012 10:32 - Hunter
Me osobne laka nejvic si zahrat pod lidmi, co jsem jeste nikdy nemel sanci hrat. Takze jestli se vejdu k Almimu, ci Alnagovi, budu rad :-) Na styl se prizpusobim, postavy jsem schopny si tvorit samostatne a rozumne :-)
Autorská citace #32
31.10.2012 12:30 - Almi
York: Shadowrun není problém, pokud si seženeš (i) DMa, (ii) hráče. Nějaké věci na Shadowrun v balíčku jsou :)

Hunter: To je konstruktivní a pozitivní přístup, který se mi líbí :)

Co se Alnaga týče, z vedlejších diskuzí jsem vyrozuměl, že má v úmyslu sice přijít, ale hrát si svou hru s předem oslovenými lidmi. Tož to musíš za ním. Co se mne týče - já vždy připravuji (a pak i hraji) hru podle toho, jaké mám lidi ve skupině. Není pro mne problém zahrát Lair Assault tak, aby byl zábavný i pro skupinu newbie a naopak :)

Obecně - u mne je ještě volno :)
Autorská citace #33
31.10.2012 14:02 - Merlin
Almi: mne rozčiluješ :)
Autorská citace #34
31.10.2012 15:24 - Pepa
Ty jo. Konečně akce, kterou tak dlouhou dobu vyvolávám a nemůžu :/ (jedu ten víkend domů). Užijte si to a budu doufat, že se to co nejdřív zopakuje... :)
Autorská citace #35
31.10.2012 16:27 - Almi
Merlin: Rozčiluju? :))

Pepa: Nu, co se dá dělat. Třeba bude nějaká i novém roce. Ale nemohu zaručit, že bude obsahovat nějaké "dárky" v podobě map, dobrodružství atp. Podpora Wizardů je v tomhle docela mizerná... :/
Autorská citace #36
31.10.2012 18:17 - Vojtěch
Tohle dobrodružství mám, i když jen PDFko, jinak samo můžu dát něco staršího, třeba We be Goblins...
Autorská citace #37
31.10.2012 18:52 - sirien
Hm. A podle čeho byste ten Shadowrun chtěli? (protože IV bych musel znovunastudovávat...)

(tím neříkám, že ho připravím - zatím nevím jak na tom budu kdy s časem - ale ta možnost tu teoreticky je)
Autorská citace #38
31.10.2012 18:55 - Jarik
Sirien: tak s nima hraj Fate :) tam neni co studovat :D
Autorská citace #39
31.10.2012 19:02 - sirien
Jarik: Přestylovávat FATE do SR - se všema těma cyberware, bioware, tisícem položek equipu a zbraní s jemně rozlišenými rozdílnostmi, s magií... a to kvůli jedné hře. Tos uhod.
Autorská citace #40
31.10.2012 19:05 - York
sirien píše:
Hm. A podle čeho byste ten Shadowrun chtěli? (protože IV bych musel znovunastudovávat...)


Co se mě týče, tak čtvrtoediční pravidla nemám moc v lásce a ani nějak detailně nastudovaná. Klidně podle nich budu hrát, ale chce to někoho, kdo je má v malíčku a je schopen říct, jak se co hází :)). Třetí edici jsem svého času měl nastudovanou docela dobře, ale je to už pár let a skleróza si vybírá svou daň. I tak bych je ale preferoval.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077147006988525 secREMOTE_IP: 18.216.233.58