Almi
15.10.2012 17:06
Free RPG Day 2012
V létě tohoto roku se konala každoroční akce s názvem Free RPG Day. Všichni jsme byli pryč a lecjaké věci se k nám dostanou až se zpožděním. Nicméně:

v sobotu 10. listopadu 2012 od 12:30 hodin se v herně Mephit na Arbesově náměstí v Praze bude konat Free RPG Day.

Za cenu symbolického vstupného (cca. 30,- Kč na úhradu balíčku materiálů co poslali ze zámoří) se můžete domů odnést něco z toho, co jednotliví vydavatelé do tohoto balíčku nadělili (promo dobrodružství od wizardů, Paiza a dalších k DnD 4e, Pathfinderu, Shadowrunu a další materiály (*)).

Dále pak si zahrát v případě zájmu s jednotlivými DMy nějaký one shot (k dispozici by měli být Alnag, Almi, Beltar, Dalcor a Vojtěch - pokud jim do toho něco vážného nevleze).

V podvečer pak následně nějaká již tradiční socializační hospůdka a pokec o všem možném.

(*) v balíčku se nachází i balení čokoládových hracích kostek. Ačkoli vypadají lákavě, nejsem si jist, zda jsou ještě jedlé... ;)

Buď jak buď, těším se na všechny!

*****

Kdo přijde, u koho lze hrát a co?

Alnag - povede vlastní DnD 4e hru (přihlášeni: Max, Noir, Geralt, hRob, Ebon Hand, Aramor)
Almi - cokoli z DnD 4e. Lze hrát Lair Assaulty či cokoli dalšího.
Smud - Dead in the Eye (DnD 4e dobrodružství pro 8. level postav)
Vojtěch - Pathfinder
Dalcor - Pathfinder, bude mít připravené character sheety

Aramor
Beltar
captain66
Ebon Hand
Fibriso
Geralt
hRob
Hunter
Jiron s manželkou
Max
Meldin
Nenril + jeho přítelkyně
Noir
Sethi s Pavlem
Shako
Smud
Sparkle + Karol
Wraiths
York


Ti, kteří nepřijdou a tak jim hrozí, že na ně budem socializačně "vzpomínat":
Merlin, Nachtrose
sirien - ten dává přednost vlastnímu hraní před socializací :)
Autorská citace #41
31.10.2012 20:12 - noir
A bude Dračí Doupě II? To mi neříkejte, že ne!
Autorská citace #42
31.10.2012 20:23 - Jarik
Noir: nekal vodu :) a pripravuj postavu na Alnagovo hru :D
Autorská citace #43
31.10.2012 20:33 - noir
Beru otázku zpět a pokládám novou: Bude VOID?
Autorská citace #44
31.10.2012 21:27 - Shako
Nejlepsi RPG sveta bych si samozdrejme rad zahral. :-D Mozna i ten Shadowrun, ale tam jsem cetl naposled pravidla II. edice. :-D No a kdyby byl Pathfinder... Jinak si dam samodrejme rad 4e.
Autorská citace #45
31.10.2012 21:29 - Sparkle
No můžu Gedimanovi zkusit napsat, jestli se nechce stavit a předvést hru. Ale povím mu popravdě, že tam bude dost lidí z d20. :)
Autorská citace #46
1.11.2012 00:55 - sirien
York: pokud chceš II/III tak tu je i reálná šance, že bych mohl něco připravit - dám vědět podle toho jak budu mít čas se účastnit aktivně a jak moc jen společensky
Autorská citace #47
2.11.2012 20:26 - wlkeR
Zahrál bych D&D nebo Pathfinder, v náladě na experimenty asi moc nebudu. Možná dotáhnu 1-3 další lidi, všechno hráči 4E, dva z nich znají i 3.5, takže s PF by asi problém neměli. Pokud se vejdem.)

EDIT: Jo od 12:30... Super, to pojedu ráno.
Autorská citace #48
3.11.2012 13:11 - Almi
wlker: 12:30 myslím pro organizátory. Myslím, že reálně nezačnem dřív jak ve 13:00 :)
Autorská citace #49
4.11.2012 08:23 - wlkeR
Ah, no, my zase k večeru potáhnem, páč v neděli dopo hrajem v Sokolově normální kampaň... Takže snad se nezačne MOC pozdě.

EDIT: Vyrojilo se pár dalších možností, včetně toho zůstat v Praze a hrát domácí kampaň tam. Ještě to budu projednávat a aktualizovat, ale zatím pořád mám v plánu že jedu.
Autorská citace #50
4.11.2012 12:49 - Arya
Bohužel se neobjevím, jsem v práci :-(
Autorská citace #51
5.11.2012 13:36 - Almi
Arya: Nu, co se dá dělat. když se ti bude chtít, klidně se zastav třeba jen v podvečer, až si půjdeme někam sednout....

wlker: Vidíš, to je fajn nápad! V Praze se hraje fajn :)

Tak, o víkendu mi Dalcor potvrdil svou účast s tím, že si jednak připraví svou Pathfinder hru a jednak bude mít pro hráče i připravené character sheety. Prý se máte nač těšit! :)
Autorská citace #52
5.11.2012 14:49 - Fibriso
HELP, DALCOR INBOUND

edit: vidím to na soutěž Alnag vs Dalcor "kdo zabije svoji skupinku jako první", takže pánové a dámy, nedejte se :D
Autorská citace #53
5.11.2012 15:13 - Sparkle
Pokud by to šlo, zamluvila bych si místo na Pathfinder hru.
Autorská citace #54
5.11.2012 18:08 - Dalcor
Ahoj, omlouvam se mam to trochu tezke s internetem, predpokladam ze podle casu udelam jedno nebo dve typicky Pathfinder dobrodruzstvi pro Game Day, obě verze mam doma, jen vyberu ktere...
Autorská citace #55
5.11.2012 18:09 - Dalcor
Teoreticky vezmu i We be Goblins, coz mi prijde nejzábavnější.
Autorská citace #56
5.11.2012 18:19 - Vojtěch
HA! Další fanoušek malé, zelené zábavy!
Autorská citace #57
5.11.2012 18:48 - Sparkle
Přihlásil se mi zájemce o účast na srazu, nicméně říká, že RPG nikdy nehrál. Ujme se ho nějaký hodný GM? :)
Autorská citace #58
5.11.2012 20:43 - Dalcor
nekdo se ho ujmeme
Autorská citace #59
6.11.2012 09:29 - Almi
Sparkle: Budu mít připravené mimo Lair Assaultů i level 1. dobrodružství pro tyhle případy.

ALL: Kdo budete chtít hrát DnD 4e, tak mějte buď postavu na 8. úrovni (povoleno vše dle pravidel + magic item level 7, 8 a 9. Nebo jejich rozumný ekvivalent). Případně lze mít postavu na úrovni první, pokud budu vést něco pro nováčky.

Pokud nebudete mít postavu, budou nějaké předpřipravené, abyste tímhle nebyli omezeni.
Autorská citace #60
6.11.2012 14:41 - Sparkle
Super, pak prosím připište mezi účastníky nováčka a taky můj manžel se staví, rád by si zahrál taky Pathfinder.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07753586769104 secREMOTE_IP: 18.217.8.82