hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
20.9.2015 12:39 - Winnie
...a pátek 9. října taky ne.
20.9.2015 19:01 - hadrian
Termíny:

Úterý - 6.10.: Assassin, Winnie, Nerhinn, hadrian, Endrey
21.9.2015 15:33 - Endrey
Za me asi dobry...
21.9.2015 16:41 - hadrian
Supr! :)
21.9.2015 17:15 - Winnie
U mě se bude konat tradiční pozdní příchod, mezi 16:15 a 16:30.
21.9.2015 22:12 - Nerhinn
Takže zítra?
22.9.2015 08:59 - hadrian
6.10. je termín, ne 22.9. (Rušilo se kvůli Endreyiově nepřítomnosti.)
22.9.2015 09:36 - Nerhinn
Ah. Myslela jsem, že to stěhování na poslední chvíli stihne. Tak nic, no.
1.10.2015 17:20 - Winnie
Termín 6. října zůstává neohrožen...? :-)
1.10.2015 18:39 - Assassin
jou jou
1.10.2015 22:04 - hadrian
Jo jo, i ze strany Endreye.
5.10.2015 08:55 - hadrian
Zítra vezmu megamat, budeme mít na čem hrát. :)
5.10.2015 10:49 - Assassin
Děkuji za megamat, zítra můžem bojovat.
5.10.2015 16:06 - hadrian
Bude-li se bojovat, to jsem za to velmi rád,
a po boji hodovat, podložkou buď megamat.
Megamat! Megamat! Ten má každý prostě rád.
7.10.2015 07:29 - hadrian
Dobrá hra, díky Assassine. Troglodyti byli super a motivace ve stylu "žrádlo je nad čisté srdce" se mi líbila. :)

K tomu souboji jak jsme se bavili po hře, ještě bych doplnil, že jsem měl včera neskutečný štěstí na hody, víc jak polovina hodů byla 19 nebo 20, takže kritiky. A myslím, že i ostatním se dost dařilo. To asi dost ovlivnilo průběh souboje, přece jen někteří byli docela brzo bloodied a trvat souboj déle, kdoví? Taraska měla holt smolný den, teda vlastně týden.

Jo, zdá se mi to, nebo jsme u Gaiy tak trooošku neuspěli? Mám z toho takovej dojem. Možná to chce v hovoru s ní víc vyzdvihovat její jedinečnost. Protože až jim případně vrátíme krystal, tak potom, jak jsme se k ní chovali ("tos nás teda zklamala, čekali jsme něco onačejšího" apod.) nechá vyčistit povrch zemský od všech bytostí.
Trošku ji vychválíme. Taky by to chtělo projevit o ni zájem. Unavená neunavená, stará nestará, naštvaná nenaštvaná, tohle potěší každou bytost, samolibost je silnej motor.
7.10.2015 12:56 - Assassin
Protože už nás čekají jen dvě hry, tak si dovolím malý spoiler. Vůbec jsem nečekal, že družina bude mít zájem dále spolupracovat s Gaiou. Spíše jsem předpokládal, že se vydáte hledat Drahokam, a pak jej použijete sami / s bytostí, která jej vzala.

Pokud však preferujete Drahokam vrátit Gaii a přesvědčit ji k nevyhlazení Planety, tak můžu své plány jednoduše předělat. Nechám to na vás.

EDIT: Jinak děkuji za pochvalu. Možná se na kvalitě hry podepsalo, že jsem byl již před jejím začátkem ovíněn, ale za to si můžete sami. Máte chodit včas. Tak! :-D
7.10.2015 19:20 - hadrian
Měli bychom to promyslet? A rozhodnout se nejlépe co nejdřív ať Assassin může připravit hru.

Výhoda použití krystalu družinou - nemusíme se bát, že by to mělo "nevítané" dozvuky v podobě vybití elfů nebo lidí atp. Akasha jakožto mocná druidka/šamanka si možná bude moci poradit s pomocí Hierofanta z Wealdathu s použitím.

Výhody použití Gaiou - asi bude umět použít krystal lépe (zná ho) než Akasha na druhou stranu se jí nedá věřit a to uvítání s Terrou nesvědčí o její příčetnosti.

Za Hirkala - pokud by Akasha s pomocí hierofanta dokázala Krystal použít, hlasuju pro ni.
7.10.2015 20:31 - Winnie
Nemám ponětí, jestli má Akasha ponětí, co s krystalem...
7.10.2015 21:59 - Assassin
Legenda sice hovořila o sestrách, ale dá se říct, že nebyla přesná. Ukazuje se, že samotné sestry nejsou důležité, důležitý je právě ten Drahokam, který pravděpodobně vznikl jako vedlejší produkt při zrození sester.

Gaia sice bude mít větší znalosti o jeho použití (ale pravděpodobně stejně menší než Sehanine či její dvojče), ale použít jej může víceméně každý. Otázkou je, jak úspěšně. Akasha za pomocí přírodních duchů nebo Peblíg jakožto Planeshaper by mohli být správní adepti na tuto práci.
7.10.2015 23:41 - Nerhinn
Já zatím nijak neřešila, jestli budeme drahokam někam někomu vracet; zatím bych se soustředila na to, kde je, a z koho ho vymlátit.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092181921005249 secREMOTE_IP: 3.145.42.94