hadrian
5.4.2012 14:36
Povídací setkání - Herní komunita nejen D&D4e v Brně
Sekce pravidelně nepravidelných setkání lidí z Brna.

Seznam na další neoficiální akci brněnské komunity DnD (a jiných) - O RPG všeobecně, zaměření na libovolné systémy dle preferencí účastníka, o knihách, filmech a dalších věcí co se týkají (případně i netýkají) RPG. Berte to jako neformální akci. Termíny hodím asi ne hned, viděl bych to tak za měsíc.

Účastníci:
Sirien

Seznam místa Scuku s odkazem:
U Richarda (Údolní 7) - otevíračka do 23:00

Termín: zatím neurčitě od 6.2 čtvrtek do 13.2. čtvrtek cca od 17:00?
16.7.2012 19:14 - Gurney
Jen pro pořádek, já se z pracovních důvodů až do konce srpna žádného dalšího srazu nezúčastním, doufám že vám nadšení vydrží až do podzimu :)
2.9.2012 18:55 - hadrian
Končí nám prázdniny a jako pozdrav létu se můžeme v září domluvit na "Povídací setkání". :)

Pište jestli a kdo máte zájem a v jakých termínech z těchto pátků nemůžete:
14.9., 21.9. a 28.9.

Program je stejný jako v minulosti(viz záhlaví).

EDIT: Chtěl bych poprosit Sidalira kdyby mohl přinést "podkladové obrázky" ke svým skvělým tilesům, byl bych velmi vděčný a klidně bych ti mohl na oplátku je namnožit a dokonce i poděkovat :D. (abych se za dlouhých podzimních večerů nenudil)
3.9.2012 07:45 - ShadoWWW
Ahoj! Tak jsem zpět. První polovina srpna byla pro mě dost náročná (pracovně) a má žena mě překvapila a objednala pro nás dovolenou v Luhačovicích. Bylo to ze dne na den, ale v práci mi dovolenou schválili, tak jsme vyrazili. Její podmínka byla žádná elektronika, takže jsem s sebou neměl ani mobil, notebook, dokonce ani GPS. Jediná "moderní" výbava byly moje hodinky a auto, kterým jsme tam jeli. :-)

Ale hodně mi to prospělo. Pročistil jsem si hlavu a spadl ze mě stres. Takže se těším na povídací setkání (můžu jakýkoli termín) a můžeme naplánovat i nějaký herní.

Ještě dodám, že po večerech jsme hráli deskovku Talisman a bylo to super. Talisman jsem nehrál už asi 10 let. Kdysi jsem ho hrál hodně s kamarády (2. edici od ALTARu), ale pak jsem ho nechal u jednoho, který se odstěhoval, a o Talisman jsem tak přišel. Teď jsme hráli čtvrtou (revidovanou) edici Talismanu od FFG. Je tam několik drobných změn (k lepšímu) - např. fate pointy, ale stále to zůstává ten starý dobrý Talisman. Má žena nemá ráda fantasy ani nic, co s ním souvisí (to víte, zkoušel jsem s ní kdysi hrát DrD+, když vyšlo, a to ji odradilo). Kdy viděla, že je Talisman fantasy, tak z toho nebyla moc nadšená. Ale chytlo jí to hned v 1. hře a pak už nechtěla hrát nic jiného (dokonce ani její oblíbenou Agricolu). Talisman 4E má naštěstí mnoho pěkných rozšíření, takže jsme se nenudili a hra nebyla nikdy stereotypní. Napíšu o novém Talismanu recenzi. Prozatím řeknu už jen to, že ALTAR udělal imho dost chybu, že si nezajistil práva na překlad. Tato verze je o dost lepší než Proroctví i Říše snů.
3.9.2012 10:51 - chrochta
Tož vítej zase mezi nás!
3.9.2012 11:50 - Endrey
Taky Te zdravim, uz jsme blbli, jestli se Ti neco nestalo, ne ze by jsme to neznali;-)
Jinak Talisman jsem jako decko hral taky, snad deset let jsem to nevidel. Docela bych si to nekdy zahral.
3.9.2012 12:54 - hadrian
ShadoWWW: Rád tě vidím zase zpět. Takovouhle dovolenou ti závidím :-). O Talismanu jsem jen slyšel právě od Endreye a jeho bráchy, rád si přečtu recenzi.

Ostatní: Každopádně, kdo máte zájem o povídací stekání, tak pište, pište, ať odladíme termín.
3.9.2012 17:02 - Assassin
Taky rád přijdu, takhle dopředu mi vyhovují všechny tři termíny.
5.9.2012 15:45 - hadrian
Co vy ostatní obvyklí podezřelí? Můžete, nemůžete na v pořadí 4. Povídací setkání?
6.9.2012 20:01 - hadrian
Hodíme to na toho 14.9. nebo na 21.9.? (malinko víc tíhnu k 21.9. ale klidně se přizpůsobím).
EDIT změněno na přesně obráceně, 21.9. nemůžu, ale 13. se vyjevilo jako schůdný termín).
6.9.2012 20:33 - Endrey
U me je to slozitejsi, jeden vikend mam zabranej, ale problem je v tom, ze jeste nevim jakej. Bohuzel o tom nerozhoduju, takze u me je to 50:50. Ale pokud to vyjde, rad se ukazu.
6.9.2012 20:48 - hadrian
OPRAVA: Termín vyhlašuju na 14.9.! Souhlasíte? (zamluvím stůl pro 5-6 lidí a uvidí se).

EDIT: díky za upozornění Assassine, nějak se mi to smíchalo, doufám, že v pátek budeš moct. :)
6.9.2012 20:50 - Assassin
Nechtěl jsi napsat 14.9. ?

EDIT: Ano v pátek bych měl přijít.
11.9.2012 17:07 - hadrian
Takže je objednáno na pátek. Opět "U Richarda", opět v 17:00, opět je rezervace na příimení, které mě tak výstižně charakterizuje :).
14.9.2012 21:47 - Assassin
hadrian:
http://www.novinky.cz/domaci/278796-vlada-vyhlasila-prohibici-tvrdy-alkohol-se-uz-nesmi-prodavat-nikde.html
Tak ještě že sis toho panáka po večeři dal...poslední legální:P
16.9.2012 19:32 - hadrian
Hehe, to je fakt, asi sem byl ten den poslední, kdo měl ten den panáka, ale šlo o nějakou čínskou pálenku, tak zatím dobrý, nesetmělo se mi.
No tak 4. setkání je za námi a uvidíme, kdy a jak dopadne další (cca za měsíc a něco bych to viděl).
26.10.2012 21:00 - Nachtrose
Jen pro zajimavost: pokud by snad nekdo z Brna a okoli pocitil nejakou nevysvetlitelnou potrebu po me spolecnosti, mel bych mit zitra v Brne volny vecer.
30.10.2012 22:30 - hadrian
5. Povídací setkání je za dveřmi.

Termín: pátek 9.11.2012, 16:00 - 17:00 start - opět U Richarda.

Pište jestli a kdo máte zájem.

Program je stejný jako v minulosti(viz záhlaví).

EDIT: Chtěl bych poprosit Sidalira (pokud mu to vyjde) kdyby mohl přinést "podkladové obrázky" ke svým skvělým tilesům, byl bych velmi vděčný a klidně bych je mohl na oplátku namnožit (a dát jako protihodnotu zpět tvůrci) a dokonce i poděkovat :D. (abych se za dlouhých podzimních večerů nenudil).
30.10.2012 23:01 - Nachtrose
Kdyby to byla sobota, mohl bych se pridat taky pripadne (ale o neco pozdeji ). Zase travim vikend v Brne.
31.10.2012 14:01 - hadrian
Aktualizoval jsem účastníky, kdo dál? Nějací "obvyklí podezřelí"? Někdo, komu by seděl program v záhlaví?

Nachtrose: to je nemilé, to neklapne. Máš přijet o den dřív - soboty a neděle jsou od toho, aby se v nich léčili následky pátečních disputací :D.
31.10.2012 19:04 - Nachtrose
Ja mam momentalne brnenske soboty a nedele od toho, abych se vzdelaval ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091081142425537 secREMOTE_IP: 3.134.90.44