hadrian
5.4.2012 14:36
Povídací setkání - Herní komunita nejen D&D4e v Brně
Sekce pravidelně nepravidelných setkání lidí z Brna.

Seznam na další neoficiální akci brněnské komunity DnD (a jiných) - O RPG všeobecně, zaměření na libovolné systémy dle preferencí účastníka, o knihách, filmech a dalších věcí co se týkají (případně i netýkají) RPG. Berte to jako neformální akci. Termíny hodím asi ne hned, viděl bych to tak za měsíc.

Účastníci:
Sirien

Seznam místa Scuku s odkazem:
U Richarda (Údolní 7) - otevíračka do 23:00

Termín: zatím neurčitě od 6.2 čtvrtek do 13.2. čtvrtek cca od 17:00?
4.3.2013 09:02 - hadrian
Nerhinn: Vyvodil jsem z toho, že se 15.3. chceš zůčastnit a tak tě píšu nahoru.

Jestli ShadoWWW bude chtít ostatní poučit ohledně tvorby map, proč ne, jen dobře. Mě by spíš zajímaly možnosti tisku takovýchto map ve větším měřítku než je A3. Přece jen k plotru má mlokdo přístup a já sám nevím, jak se ceny v tiskových centrech pohybují.
Taky by mě zajímalo v jakých programech to lze tvořit a kolik takový program stojí.
4.3.2013 09:10 - Colombo
Colombo:P
4.3.2013 10:42 - ShadoWWW
Vzhledem k ceně tisku se vždy vyplatí tisknout velkoformátovou mapu na několik A4 a ty pak poslepovat. Velkoformátový tisk je vždy o desítky až stovky procent dražší.

Campaign Cartographer 3 umí vyexportovat mapu do několika navazujících PDF, ale já to většinou dělám tak, že mapu vyexportuji do jpg souboru a pak ji převedu do PDFka v programu RonyaSoft Poster Printer. Přijde mi to tak přehlednější.
4.3.2013 10:56 - hadrian
Colombo, dokonce i z ":P" si dokážu vyvodit, že tě mám přidat na soupisku, doufám že správně :-)

ShadoWWW: Dík za návod. Každopádně se na 15.3. těším :-)
8.3.2013 14:24 - hadrian
Začátek bude od 16:00 u Richarda - viz záhlaví. V pondělí to tam zamluvím. Pokud by se ještě někdo chtěl zúčastnit, pište přes víkend, ať vím velikost stolu (stejně asi objednám o něco větší).
13.3.2013 09:02 - hadrian
Místa jsou objednána, s dostatečnou rezervou (teoreticky přijde i Endrey a ještě jeden, ale moc tomu nevěřím ;-) , zatím jim to vyšlo jen jednou a to na prvním setkání).

Takže se na vás v pátek těším U Richarda. :-)
(Budu tam už od 16:00)
16.3.2013 11:41 - hadrian
Tak je za námi sezení č.6. Bylo to sice v užším kroužku, ale aspoň jsme se (moc) nemuseli překřikovat.

Bylo to fajne, někdy příště, a díky. :-)
9.7.2013 20:34 - hadrian
Nahazuju termín na 7. Povídací setkání.

Termín: "někdy v červenci v pátek" (ve hře je 19.7. a 26.7.).

Pište jestli, kdo a kdy máte zájem.

Program bude stejný jako v minulosti(viz záhlaví).
10.7.2013 22:45 - Warnheri
Ahoj,
jakožto nováček pocházející z Brna, jsem se chtěl optat, jak moc stojíte o další zájemce, byť bych nemohl ani na jeden z navrhovaných termínů.

Dále, jak moc bych si měl nastudovat herní systémy, abych byl v obraze? (mám si na to vzít odbornost nebo dvě?) :-)
10.7.2013 23:19 - Assassin
Warnheri: nové tváře vždy vítáme a díky zkušenostem z Povídacího setkání 1-6 bych si troufnul říci, že daleko důležitější než znalost nějakých herních systémů je to, jestli piješ pivo:)

hadrian: domluvíme se v pátek, jestli přijdeš, popřípadě pak v úterý. Myslím si, že musíme ještě něco dořešit...
11.7.2013 08:01 - Endrey
Hadriane, pripis tam i moje jmeno.
11.7.2013 09:14 - Colombo
To jako že já chodit nemám když pivo nepiju?
11.7.2013 09:23 - hadrian
Colombo: co ti na to odpovědět, než - :DDD Mám tě napsat do účastníků?

Warnheri: Stojíme a odbornosti netřeba. Píšu si tě. :)

Endrey: Píšu si tě taky.

Assassin: Asi tuším, co máš na mysli.
11.7.2013 09:36 - hadrian
Jo a napište, který z termínů můžete!
11.7.2013 09:42 - Endrey
Me je to jedno, ale pokud to bude prvni termin, budu radsi.
11.7.2013 09:56 - Assassin
Colombo píše:
z mobilu se mi cituje hrozne spatne

No sebekriticky uznavam, ze my jsme spise rpg alkoholici nez rpg teoretici a prislo mi, ze hledas to druhe. Ale pokud se pletu nebo nam das jeste sanci, pak prosim prijmi me pozvani na sedmy povidaci sraz. Endrey stejne bude autem ne?

Termin je mi fuk. Ja se nejak zaridim.
11.7.2013 10:00 - Endrey
Assassin píše:
Endrey stejne bude autem ne?

To jeste nevim, uvidime:)
11.7.2013 16:22 - Warnheri
Díky za všem za pozvání. :-)

Assassin: Pivo nepiju, ale ostatním nápojům se nebráním :D

Hadrian: bohužel na druhý termín budu zcela určitě mimo Brno,
ale v ten pátek 19.7 by to snad šlo, i když to bude den před odjezdem.
12.7.2013 20:58 - hadrian
Termín upřesňuji na 19.7. pátek na adrese uvedené v záhlaví.
13.7.2013 18:44 - Warnheri
btw. v kolik začínáme?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.056641101837158 secREMOTE_IP: 3.145.186.173