hadrian
5.4.2012 14:36
Povídací setkání - Herní komunita nejen D&D4e v Brně
Sekce pravidelně nepravidelných setkání lidí z Brna.

Seznam na další neoficiální akci brněnské komunity DnD (a jiných) - O RPG všeobecně, zaměření na libovolné systémy dle preferencí účastníka, o knihách, filmech a dalších věcí co se týkají (případně i netýkají) RPG. Berte to jako neformální akci. Termíny hodím asi ne hned, viděl bych to tak za měsíc.

Účastníci:
Sirien

Seznam místa Scuku s odkazem:
U Richarda (Údolní 7) - otevíračka do 23:00

Termín: zatím neurčitě od 6.2 čtvrtek do 13.2. čtvrtek cca od 17:00?
13.7.2013 19:08 - hadrian
Nj, to sem zapomněl napsat. Já tam budu od 15:30, v nekuřácké zóně.
14.7.2013 20:07 - Warnheri
nějaké poznávací znamení? třeba každý na sraz přinese svou d20? :-)
14.7.2013 21:42 - hadrian
Budu ten chlápek s pšeničným pivem před sebou...

Neboj, každý nový je poznat. Vejde a rozhlíží se.
14.7.2013 21:49 - Assassin
V nekuřácké části jsou asi čtyři stoly, ty u kterých uvidíš osobu ženského pohlaví můžeš rovnou vyřadit ze seznamu potenciálních možností.
14.7.2013 22:15 - Warnheri
Ok, chápu. Hospodu u Richarda znám.

Assassin: Škoda, snad se to časem zlepší :D
15.7.2013 11:00 - ShadoWWW
Chtěl jsem dorazit, ale nejspíš dorazím až příště. V sobotu večer se mi narodila další RPG hráčka Betynka (48 cm, 3,4 kg), takže v pátek budu mít doma napilno.
15.7.2013 11:28 - Endrey
ShadoWWW: Gratuluji:)
15.7.2013 12:20 - hadrian
ShadoWWW: Tak to garutuluju, hodně štěstí, zdraví atd. Doufám, žes ji pořádně zapil. Nebo to máme udělat za tebe v pátek? :D
15.7.2013 13:55 - Assassin
ShadoWWW: Taky gratuluju, třeba to vyjde příště:)
15.7.2013 16:34 - Warnheri
ShadoWWW: Gratuluji. Skvěle jen tak dál :)
17.7.2013 16:59 - Warnheri
Ještě jedna otázka, odhalil by mi prosím někdo scénář setkání minulých,
abych měl trochu lepší představu do čeho jdu? :)
Třeba co se už probíralo a můžete k tomu přihodit i nějaký bonus,
díky :)
17.7.2013 20:01 - hadrian
scénář není a nebyl pevně daný. Povídáme si o hrách, systémech, filmech, zkušenostech a všem co se týká hraní (knížky atp.). Přesný harmonogram témat jsme nikdy nedělali. Prostě co nám slina na jazyk přinese.

Občas někdo přinese něco ze hry, čím se pochlubí (tilesy vlastnoruční výroby třebas). A pozor - někdy se bavíme i o obyčejných věcech. :)

Nehledej za tím nic složitého.
18.7.2013 21:15 - Warnheri
Díky Hadriane,
ale asi tu byla chybně formulovaná otázka, moje chyba,
myslel jsem tou otázkou, co už se například probralo,
ať už ohledně systémů, či o kterých knížkách nebo filmech se už bavilo :)
18.7.2013 21:20 - Endrey
Warnheri: To bych vubec neresil, posledni setkani bylo pred vice nez ctvrt rokem, nemej obavu, ze bys vytahl tema, ktere uz se probiralo. On si to stejne nikdo nepamatuje:D Prijd a uvidis. Nic vic k tomu neni co dodat;)
20.7.2013 13:03 - Assassin
Páteční povídání proběhlo poklidně. Sedmý povídací sraz za námi a už se těším na osmý. Doufám, že to vidíte stejně:)

Zajímalo by mne proč stránky Richarda odkazují na http://www.lastminuteportal.cz/leto/
20.7.2013 16:33 - hadrian
Vidím, vidím Assassine. Je dobré, že vidím, černej švikák očividně nebyl pančovanej metanolem. Bylo to fajne, bude to fajne.

Upravil sem odkaz, už by měl zas fungovat. Docela by mě zajímalo, proč to tak blblo.
20.7.2013 16:51 - Assassin
hadrian píše:
Docela by mě zajímalo, proč to tak blblo.

To nebyla tvoje chyba. Mají nový webovky a ty starý teď vedou na ten lastminuteportal.cz
8.8.2013 02:48 - sirien
ač se to zdálo dlouhou dobu být poměrně nepravděpodobné všeobecně, tak to vypadá že se příští týden (cca po-čt/pá nejspíš) budu opravdu vyskytovat v Brně... tak kdyby tam tou dobou pobýval někdo další a měl třeba zájem zajít na kafe, tak dejte vědět :)
9.8.2013 14:42 - hadrian
Sirien: A tak mohli bychom něco spáchat. :) Pokud nebudeš trvat na kávě, jsou i jiné nápoje, u kterých se můžeme potkat. ;)

Co takhle se potkat "U Richarda" třebas v pátek?

Kdo by ještě mohl z "obvyklých podezřelých" a ostatních?
11.8.2013 19:07 - Gurney
Škoda, momentálně jsem bohužel "out of space and time" (a taky většinu času bez netu...)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.063138008117676 secREMOTE_IP: 3.134.77.195