Sathel
22.7.2010 23:14
Do kina! (Praha)
.



AKTUÁLNÍ AKCE:
11.12.2010 09:17 - Jerson
sirien píše:
V Commandu je dcera jen randomní záminka aby moch Arnie zmlátit, rozsekat a rozstřílet desítky lidí různejma cool způsobama, to bych sem vůbec netahal :)

A v Inceptionu jsou Cobbovy děti z jakého důvodu? Kdyby tam nebyly, ani bych si nevšiml, že chybí.
11.12.2010 11:19 - Argonantus
Myslím, že Jerson zkouší vysvětlit to samé a jde na to líp, než já.
Ve snu je opravdu celkem jedno, jak to bylo a jak to skončí. Právě proto, že je to sen. Najít tom smysl se často nepodaří vůbec; sen nemusí být logický.

O Vinnetoua jsem se jako dospělý už nebál - a úměrně k tomu mne taky přestal bavit. Tady se nebojím o nikoho, a právě proto mne taky nikdo moc nezajímá. Kdo ví, jestli ty postavy vůbec existují.
11.12.2010 13:37 - noir
Ach jo. Teď vůbec nechápu, jestli jste na tom filmu opravdu byli. Neunikla vám role architkta? Neříkali tam náhodou hned na začátku, že sen má působit co nejvíc jako realita, aby od ní nebyl odlišitelný?

A Limbo? To dokonale odpovídalo představě protestantského pekla, pro mě velký úspěch.

O dětech a jejich klíčové roli napíšu jindy, dnes ještě musím pracovat.
11.12.2010 15:16 - sirien
...a tady se nejspíš dostáváme k té části, kterou už na Inception naopak nesnášim...
11.12.2010 17:41 - Jerson
noir píše:
Ach jo. Teď vůbec nechápu, jestli jste na tom filmu opravdu byli. Neunikla vám role architkta? Neříkali tam náhodou hned na začátku, že sen má působit co nejvíc jako realita, aby od ní nebyl odlišitelný

Ano, a taky říkali, že si cíl nesmí být vědom, že mu něco podsouvají. A že to ve filmu stejně nefungovalo.
12.12.2010 04:20 - sirien
Jerson píše:
Ano, a taky říkali, že si cíl nesmí být vědom, že mu něco podsouvají. A že to ve filmu stejně nefungovalo.

Fungovalo. Si to musíš představit jako v reálu. když řeknu "Jersna JE možné omráčit, jen se to musíš udělat tak, aby si toho nevšim", následně vezmu kladivo, poklepu Ti na rameno a když se otočíš, tak Tě tim kladivem napálim plnou silou mezi oči, tak ano, TEORETICKY sice můžeš tvrdit, že sis VŠIML jak na Tebe letí kladivo, nicméně v praxi to je jedno, protože si jsem takřka jistej že když se trefim dobře, tak si to pak stejně nebudeš pamatovat.

Oni mu tak moc dávali najevo že mu chtěj něco podstrčit, že si prostě MUSEL myslet, že to na něj jen hrajou a že to tak vůbec neni...
20.12.2010 12:23 - noir
Neříkám, že to bude úplně pecka, ale WH 40.000 je dost cool: http://www.imdb.com/video/screenplay/vi4048656665/

Už se to dá stáhnout z webu.
20.12.2010 12:37 - Lokken
Noir: docela dobrý...
21.12.2010 19:48 - Gurney
Možná už je vám to známo delší dobu - připravuje se remake filmu Conan the Barbarian. Musím přiznat že celý projekt ve mě vzbuzuje značnou skepsi, od obsazení Jasona Momoa do hlavní role (jako Ronon v SGA je sice super, ale můj dojem umocněný jeho příležitostným "wtf, co to všichni sakra melete?" výrazem je že na cimmeřana moc nevypadá) po režii Marcuse Nispela (Texaský masakr motorovou pilou).
21.12.2010 20:10 - Colombo
jů, von je běloch! Já z SG:A nabyl dojmu, že je černý, a tak mi hned přišlo divné "Conna? Černoch? WTF?"
21.12.2010 20:17 - sirien
JAson Momoa má rozhodně větší repertoár výrazů než Arnold, barbara bych mu taky byl ochotnej věřit, ostatně v SGA taky hraje namakanýho husťáka... nicméně Conan je prostě Arnold, tečka, je jedno co udělaj s lepšíma efektama nebo cokoliv - selhali hned v úvodu :)
21.12.2010 20:46 - Gurney
sirien píše:
JAson Momoa má rozhodně větší repertoár výrazů než Arnold, barbara bych mu taky byl ochotnej věřit, ostatně v SGA taky hraje namakanýho husťáka... nicméně Conan je prostě Arnold, tečka, je jedno co udělaj s lepšíma efektama nebo cokoliv - selhali hned v úvodu :)

To nepochybně má :) a i když si ho v té roli moc nedokážu představit tak ho rozhodně nijak prvoplánovitě nezatracuju. Skepsi ve mě vzbuzuje spíš režisér a několik záběrů z natáčení, ze kterých mám dojem standartního americkýho akčňáku. Vlastně jediný co bych po tom filmu chtěl je aby to byla opravdová s&s, která se nebojí spadnout do nějakýho 30+ ratingu. Můj tip ale je, že místo plenění a vykrádání se dočkáme nesobeckého boje za svobodu, místo uřezávání hlav čarodějům a lámání kostí zpomalených "jump attacků" s cudnými výtrysky krvavé mlhy a místo sexu pečlivě střežených, bradavek prostých záběrů ve směru výstřihů hlavních hrdinek.
21.12.2010 21:30 - sirien
máš velmi podrobný přístup, ve mě ten film vzbuzuje skepsi už jen tím čím je - remake Conana - WTF!?
V Hollywoodu by měl být celý popravčí soud pro zločiny ničení legend za účelem zisku za cenu kurvení, ať už remakey nebo trapnými pokračováními
21.12.2010 21:39 - Sethi
Gurney píše:
"wtf, co to všichni sakra melete?"

Hmm.

Hmmmmmm...
21.12.2010 21:39 - Alnag
V Hollywoodu se dneska už nic než Remaky nebo pokračování netočí (resp. tvoří tak 90% současné produkce.)
21.12.2010 21:55 - Sosáček
No jestli tam nebudou kozy tak to nebude conan. Proste zapomente.

EDIT: conan, kozy, slysite tu podobnost?
22.12.2010 13:51 - Alek
Ušatá™ píše:
Hmm.

Hmmmmmm...


Aaa, že by potenciální fanynka? To je super, Momoa má totiž roli i Hře o trůny :-)
22.12.2010 17:09 - Sethi
1.93, docela pěkný a víc jak tři položky v repertoáru výrazů?

Myslím, že mu dám šanci.
22.12.2010 17:51 - sirien
Co se pamatuju SGA tak repertoár výrazů měl docela širokej... vůbec repertoár projevu... člověk mu měl tendenci věřit jak vražednou nasranost nebo přehlíživou vražednost při boji s wraithy, tak třeba to jak balil Kaylee (nevim jak se v SGA menovala, hrála tam tu doktorku) a vůbec docela v klidu.
Ale prostě to neni Arnold. Conan má bejt Arnold, přes to vlak prostě nejede...
...i když to možná může bejt slušnej s&s film o barbarovi kterého náhodou rodiče pojmenovali po předchozím velkém hrdinovi.
6.5.2011 09:24 - noir

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068928003311157 secREMOTE_IP: 18.220.16.184