Sathel
22.7.2010 23:14
Do kina! (Praha)
.



AKTUÁLNÍ AKCE:
29.5.2011 14:06 - Quentin
Neposlouchat Noira, Piráti jsou awesome! ;-)
29.5.2011 14:50 - sirien
QuentinW píše:
Neposlouchat Noira, Piráti jsou awesome! ;-)

jak nečekané... :P

Docela mě děsí, že noir doporučuje Thora a ve shodě s tím Kami tvrdí, že to je děs; doufal sem že zrovna tenhle film bude stát za to :/

...vzhledem k tomu, že Panda už Thora očividně viděla (stojí to aspoň za to ve 3D?) zbývá... řekněme na úterek? Priest nebo Piráti, takže na co z toho pudem a kdo všechno?
29.5.2011 18:07 - Thorar
Thor ve 3D jsem viděl a tak ze 3/4 jsem měl sundané brýle. Jediné scény kdy to mělo smysl byly z Asgardu. Jinak mi spíš brýle byly na obtíž. (Film nehodnotím)
29.5.2011 21:04 - Panda
Fakt nevím, jestli mírné vylepšení akčních scén stojí v případě Thora za tu investici.

Priest nebo Piráti? Jsem na vážkách. Priest bude určitě zajímavější, ale zase je skoro o hodinu kratší (87min) než Piráti (137min) a já jsem děsně rozmazlená extra dlouhými filmy z poslední doby :).

(Moc dobrovolníků se k výpravě do kina zrovna nehlásí... :))
29.5.2011 21:35 - Naoki
Co jsem slyšel tak Priest je prý horší než Thor :)
29.5.2011 21:38 - sirien
Panda píše:
Moc dobrovolníků se k výpravě do kina zrovna nehlásí...

je víkend, oni se dohlásej zítra :)

Tak v úterý můžem dát piráty a pak kdyžtak něco dalšího...
Nějaká zvláštní touha po 3D?
29.5.2011 22:05 - Panda
Naoki píše:
Co jsem slyšel tak Priest je prý horší než Thor :)

Já slyšela pravý opak :)

sirien píše:
Nějaká zvláštní touha po 3D?

U mě rozhodně ne.
30.5.2011 05:47 - noir
Priest na Rotten Tomatoes: 17%. Dosavadaní tržby v USA+Kanadě: 25.6 mega

Thor na Rotten Tomatoes: 78%. Dosavadní tržby v USA+Kanadě: 152.8 mega

Abyste se pak nedivili. A Pandiny informace bych chtěl taky mít...
30.5.2011 07:50 - andtom
Škoda, že z těch tržeb nejde poznat, kolik z nich udělali děti, kolik dospělí, a kolik infantilní dospělí.

V poslední době jsem chtěl jít a šel jsem akorát na Hon na čarodejnice. Pak je zde Útěk ze Sibiře, ten jsem žel nějak nestihnul, což mě moc mrzí. Thor a spol. mě míjí. Ovšem těším se moc na Ironclad.
30.5.2011 07:51 - noir
andtom: recenze, které agregují Rotten Tomatoes, píší dospělí.
30.5.2011 11:44 - Panda
noir píše:
Priest na Rotten Tomatoes: 17%. Dosavadaní tržby v USA+Kanadě: 25.6 mega

Thor na Rotten Tomatoes: 78%. Dosavadní tržby v USA+Kanadě: 152.8 mega


Hm, že by to bylo legračně špatné? V tom případě by to ale u mě taky vedlo nad Thorem :)

noir píše:
A Pandiny informace bych chtěl taky mít...

Stejně jako Naoki jen opakuju, co jsem slyšela :)
30.5.2011 12:43 - Sathel
Společně do kina! ...evokuje mi to komunistický motivační plakát :-)
30.5.2011 14:16 - sirien
Spokojená?

A pudeš?
30.5.2011 17:50 - noir
Jen bych vám ještě po dnešku moc rád doporučil nové X-meny, protože jsou skvělí. Ale vás to stejně jen odradí, protože dáte na falešné memy...
31.5.2011 00:17 - sirien
chjo, na ty sem se taky těšil :(
Nejsou to falešné memy, je to odpozorovaná skutečnost - nevybavuju si JEDINEJ film nebo seriál který by se tu řešil, na který by jsi neměl zcela opačný nebo v zásadě opačný názor než většina ostatních...
...pokud nějaký najdeš/se objeví, klidně si začnu dělat čárky a sledovat si statistiku
31.5.2011 00:34 - Panda
noir píše:
Jen bych vám ještě po dnešku moc rád doporučil nové X-meny, protože jsou skvělí. Ale vás to stejně jen odradí, protože dáte na falešné memy...

To se ti rozhodně nepodaří! :)
31.5.2011 03:04 - kin
Tak já tu víceméně souhlasim s Noirem.

Thor super pokud máte rádi comicsárny. A vlastně i pokud nemáte.
Source code boží, určitě doporučuji.
Piráti nic moc, pár super hlášek, herci bomba, film o ničem.
Priest divnej, a to jsem četl comixs. Možná proto.
Fast Five s nim nesouhlasim, film akční nářez, sice párkrát nelogickej, ale nářez.
Pandu jsem neviděl, nevim.
31.5.2011 05:53 - noir
sirien: Samozřejmě, že je to mem a navíc máš hrozně špatnou paměť. Ale ono je tak příjemné vytvořit si nějaký a pak se ho zubynehty držet...
31.5.2011 08:15 - Rytíř
čau, no když už jsem sem byl poslán... tak jediný, k čemu se můžu vyjádřit, je Thor :) viděl jsem ho včera a nadávám si, že jsem ho propás v kině a pak si nepočkal na kvalitní verzi. Mě se to líbilo, v první půlce to frčelo, docela vtipný hlášky místama... fakt sem se bavil. Pak to trochu ztratilo dech, ale zas ukázal svaly, to se koukala i moje žena, tak je vidět, že bylo na co. Závěr byl náležitě ohňostrojový, ale film mi to nezkazilo, i když to mohlo bejt lepší - nějak jsem čekal mýtičtější vyvrcholení. Každopádně, hodlám si ho sehnat v mkv a někdy si ho znovu užít ;) jo, žena to se mnou dokoukala a nenadávala mi za to, takže dobrý... :)))
31.5.2011 09:18 - Sethi
Z toho si nic nedělej, Noire, já taky stále trvám na tom, že si dvakrát dobře rozmyslím, než se podívám na něco, co se líbilo Tukanovi, protože má prostě příšerný vkus ;)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071027040481567 secREMOTE_IP: 3.144.33.41