Sathel
22.7.2010 23:14
Do kina! (Praha)
.



AKTUÁLNÍ AKCE:
15.9.2011 12:54 - sirien
ah, sakra sakra SAKRA, uklik sem se nejspíš... cinemacity web neni tak friendly jako původní pallacecinemas web.

jo, 21 40... šlo by u všech nebo se mám dívat na Anděl apod?
15.9.2011 13:00 - Panda
zase menší ukliknutí - 21.10 :)

Pro mě by to byl ideální čas.
15.9.2011 13:16 - Alnag
21:10 je pro mne taky OK. :)
19.9.2011 18:11 - Sathel
Tak jaký to bylo?
19.9.2011 18:35 - Alnag
Docela dobré. Takový western. :)
19.9.2011 19:55 - sirien
Nemuselo se u toho moc přemýšlet (vlastně skoro vůbec), ale přitom to nebylo hloupé... takový hezký westernový příběh který by vystačil na tradiční westernový film sám o sobě, ale najednou do toho vpadnou alieni, takže klaďáci, záporáci, bandidi i indiáni se společně spiknou a dou jim nakopat zadek (dobře, ty bandity jsem ještě dal, ty indiáni byly už i na mě trochu moc) :)
Docela se mi líbilo že to bylo SF umírněné - většina filmu byla převážně westernová. A ty SF prvky se držely u země (i když by někdo měl konečně kurva naučit MZáky používat elektronický zaměřovače, tohle je už x-tej film kde maj MZáci technologii na to aby přeletěly mezi hvězdama, ale jejich zbraňový systémy se zvládnou netrefit v 9 z 10 výstřelů)

Hm. Když nad tim tak přemejšlim, tak ty MZáci měli takovej Riddicovskej fealing. Myslim dvojku Riddica... zejména ta MZ scéna u indiánů, ale ona i ta MZácká loď a ten těžební systém a tak byl ve svý podstatě dost že by mi k Riddicovi i seděl.
Nicméně Vin Diesel tam (naštěstí?) nebyl :)
19.9.2011 20:04 - Alnag
Tohle jsem postnul na ČSFD:

Alnag na ČSFD píše:
Mám pocit, že ruka scenáristického dua Roberto Orci-Alex Kurtzman se nezapřela. Opět vrší na sebe jednu dávku děje na druhou a opět se snaží vymlátit z klasických klišé maximum, včetně jejich několikanásobného opakování. Tentokrát na téma western. Napříč tomu (nebo možná díky tomu) se to sleduje docela dobře, tempo je svižné, ale ne přehnané a pokud nehledáte přehnaně intelektuální zábavu, ale film na večer u kterého můžete v klidu odběhnout a nic zvláštního se nestane, jste na správném místě.
20.9.2011 08:31 - Almi
Alnag: Víceméně to odpovídá i mému pocitu. S tím rozdílem, že tady bych asi neodbíhal, protože je to vizuálně o tolik lepší než běžná televizní produkce (rozuměj - běžící v našich televizích), že člověk je rád i za tohle :-)
21.9.2011 08:37 - Sathel
Tak to zní líp než jsem čekala :-)
21.9.2011 23:30 - sirien
dobře, tohle je taky docela dobrá recenze pro Cowboys and aliens
15.11.2011 16:29 - Shako
Co tak nějaké další kino? Už jsem dlouho nikde nebyl. Nějaké hromadá akce nebo aspoň tipy na co zajít?
15.11.2011 20:29 - Arya
Hmmm momentálně nemam peníze a Sirien by to měl z Německa dost z ruky...
15.11.2011 22:21 - sirien
Johny english 2 tuhle sobotu ve 14:00 v Kamený?
16.4.2012 21:32 - Shako
Shako píše:
Co tak nějaké další kino? Už jsem dlouho nikde nebyl. Nějaké hromadá akce nebo aspoň tipy na co zajít?


Moje otazka zustava. :)
16.4.2012 21:38 - Alnag
Shako: Já mám obavu, že jednoduše nikde nehrají nic, co by stálo za vidění.
16.4.2012 22:32 - sirien
Přesně. Poslední nápad sem měl jít na Johna Cartera, ale když sem se podíval na souhrné recenze, tak sem si to zase rychle rozmyslel... a teď zrovna běží opět velký kulový.
Někdo mě lákal na Battleship, nicméně bohatě mi stačilo trauma co sem si odnes z toho Battle: LA nebo jak se to menovalo.
Titanic 3D bez Michaela Baye je o ničem, Hněv Titánů radši nebudu komentovat, Alnag by mi pak musel psát že nemám bejt tak šíleně vulgární.


Vidim to tak že se tu ozvu až bude čas pro:
- Dark knight rises
- The Avengers (03.05.2012)
- The Hobit: An unexpected journey (13.12.2012)
- Prometheus (?) (07.06.2012)
- Men in Black III (31.05.2012)
- The Expendables II (06.09.2012)

- a TOHLE (16.08.2012) by měl bej KURVA dobrej remake, protože jak jsme viděli na Conanovi, Schwarzenegger se nahrazuje blbě a tohle je fakt hodně, hodně moc silná ikona...
16.4.2012 22:36 - Shako
Sel bych na:
sirien píše:
Dark knight rises
- The Hobit: An unexpected journey (13.12.2012)
- Prometheus (?) (07.06.2012)
- Men in Black III (31.05.2012)
16.4.2012 22:40 - sirien
Updatenul sem ten seznam do záhlaví. Každopádně nemyslim že má moc smysl organizovat výlet do kina na film, co poběží za víc jak měsíc
16.4.2012 22:48 - Quentin
Píše:
Přesně. Poslední nápad sem měl jít na Johna Cartera, ale když sem se podíval na souhrné recenze, tak sem si to zase rychle rozmyslel... a teď zrovna běží opět velký kulový.

WTF To sis nechal utýct? :D
16.4.2012 23:24 - Gurney
Ve skutečnosti John Carter nebyl vůbec špatnej. Sice si mohli ušetřit to klišé s hrdinou, kterýmu zabili rodinu (a proto má trauma a nemůže nikam zapadnout a následkem toho je stále s někým v konfliktu a tudíž má strašně husté fighting skills, v důležitých momentech ještě podpořené berserk stavy s flashbacky) a je tam pár postav, který by si definitivně zasloužily víc prostoru, ale odcházel jsem spokojenej. Recenze jsem na pár blozích taky četl jakože nic moc, ale většinou taky od lidí kterým se nelíbí ani Conan se Schwarzeneggerem (vlastně co kdybychom psali jen Conan, všichni budem vědět kterýho myslíme a všechno ostatní je vlastně jen taková blbá shoda jmen..). Navíc sword&planet filmů je proklatě málo (vlastně kromě Flashe Gordona a starší verze johna Cartera, což je ale příšerný Céčko, si nemůžu vybavit vůbec nic).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073036909103394 secREMOTE_IP: 18.119.118.99